Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845085 пъти)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Събития и транзити
« Отговор #3405 -: Април 02, 2016, 01:43:21 pm »
Лили,Кету кво е ?-Безглавото тяло,инстинкта,подсъзнателното,миналата карма,лично мисля има обшо с представата за първоизточника-бог без религиозни оцветки .Транзитен Меркурий там какво означава-кара Кету да проговори-един вид контакт със собственото подсъзнание ,със себе си един вид,така че излишни са страховете,освен ако не проектираш Кету като ,,Конникът без глава,, :-\,в едноименния филм си беше плашещо :o ,обаче филм-проекция,прожекция :012:Този транзит  е сравнително чест,сам по себе си не би трябвало да е прекалено драматичен .Иначе за масонското всевиждащо око с пирамидата-добра идея-много ще върви на шпионката :72:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #3406 -: Април 02, 2016, 02:09:02 pm »
Иначе за масонското всевиждащо око с пирамидата-добра идея-много ще върви на шпионката :72:

Имаш една виртуална бира от мен, много ми допадна идеята :singing: Лили си знае, вече е събрала виртуални каси, дано не си ги поиска :)
« Последна редакция: Април 02, 2016, 02:11:00 pm от Reptil »

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Събития и транзити
« Отговор #3407 -: Април 02, 2016, 02:47:02 pm »
При мене  транзитен ЮВ  е в съвпад с К6 и на 3 градуса от натална Луна,У на 10. Събитието е майка ми я приеха в болница.Имам чувството,че това е разплащане на кармата ми с нея.Като майка не беше много състрадателна към мен,но аз усещам ,че това което правя сега за нея е от значение само за мен.Склерозата и е доста прогресивна...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #3408 -: Април 04, 2016, 10:28:48 am »
Плутон ми стигна на върха на Осми дом и тръгва ретрограден , при следващия директен ход май завинаги излиза от 7 ми дом ... някой да има впечатления от Плутон в 8 ми ... Плутон ми е управител 6 ти... за Плутон в 7 мога да споделя ужасни лични отношения липса на подходящи хора в живота , самота ... предателства ... други не е станало

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #3409 -: Април 04, 2016, 11:00:56 am »
Плутон ми стигна на върха на Осми дом и тръгва ретрограден , при следващия директен ход май завинаги излиза от 7 ми дом ... някой да има впечатления от Плутон в 8 ми ... Плутон ми е управител 6 ти... за Плутон в 7 мога да споделя ужасни лични отношения липса на подходящи хора в живота , самота ... предателства ... други не е станало

защо не сложиш поста в темата за транзити на Плутон?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3410 -: Април 04, 2016, 11:09:27 am »
Плутон ми стигна на върха на Осми дом и тръгва ретрограден , при следващия директен ход май завинаги излиза от 7 ми дом ... някой да има впечатления от Плутон в 8 ми ... Плутон ми е управител 6 ти... за Плутон в 7 мога да споделя ужасни лични отношения липса на подходящи хора в живота , самота ... предателства ... други не е станало

E, значи последна ревизия на седмодомните теми - преговори и финален изпит и после отваря темите на 8 дом. Ще си отвиси на куспидата - да те въведе хубаво :)

В натала ти е тронов по знак, а транзитният ще бъде тронов по дом, според мен това ще ти даде усещане за плуване в свои води :) За близост към изконните лични усещания по Плутон и темите му - сексуални, финансови.

Във връзка с финансовите проблеми, за които бе споделил - дали си обмислял някакъв заем?

Тъкмо сега предстои нов етап в синодичния му цикъл - квадрат със Слънцето на Новолунието. Вероятно ще си изправен пред личен компромис по нова тема в твоя живот от приятелксия кръг, контакти в нета и т.н.
Над силата е само умението да я владеем!

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Събития и транзити
« Отговор #3411 -: Април 04, 2016, 11:15:15 am »
Плутон ми стигна на върха на Осми дом и тръгва ретрограден , при следващия директен ход май завинаги излиза от 7 ми дом ... някой да има впечатления от Плутон в 8 ми ... Плутон ми е управител 6 ти... за Плутон в 7 мога да споделя ужасни лични отношения липса на подходящи хора в живота , самота ... предателства ... други не е станало

При мен Плутон (У6) транзитира в 8-ми дом от 7 години. Има си доста проявления, като най-сериозните от тях са: баба ми почина, една хирургическа интервенция, един аборт и много занимавки с недвижимости. При тригона с Венера имах една кратка забежка със Скорпион.
Oтскоро ми квадратира Луната. Но аз съм отчасти подготвена за енергията му, защото натално Плутон ми е в опозиция с Луната.
Интересното е, че при транзита му в 7 дом съм срещнала съпруга си и доста приятели, които са допринесли много в живота ми.
Serve, love, give

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #3412 -: Април 04, 2016, 11:27:08 am »
Алена пак позна , ти и Акрукс и Хепи много ме разкривате, ще взема малък заем , за да си платя ремонта. Иначе и по първото си права, въпреки че получавм добри пари , никога финансово не съм бил добре заради огромнои данъци , спестяване , събиране за имот. Секс изобщо не съществува при мен ... не съм девствен , но така и тези теми не се развиха ...
На скоро си говорехле с един приятел и той ама ето ако имаш приятелка и сте заедно дълго време ще ти писне ,аз му се измях , казах му , че аз дори и нямам идея какво е да имаш нормална сексуалност с един човек ... та така .
Иначе за смъртта дай бoже никой да не умира защото сме само четерима човека на този свят ....

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3413 -: Април 04, 2016, 12:51:18 pm »
Да се надяваме, че ще раздвижи осмодомните теми, вкл. и сексуалните :) При мен също е минал през 8 дом, но в по-ранните ми години - късно детство, пубертет и след това :) По дирекции и прогресии не ми се стори да е активен, та остава транзита само, не че е малко  :)
Над силата е само умението да я владеем!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #3414 -: Април 04, 2016, 02:13:55 pm »
Слагам картата на Йоанна Атлегрим , загинала в атентатите в Брюксел. Имам само дата на раждане , не гледайте домовете, сложил съм ги илюстративно ... много нелепо , но по Транзити и Дирекции не виждам силни индикации за внезапна смърт в този период...

http://www.nytimes.com/2016/03/30/international-home/johanna-atlegrim-swedish-illustrator-dies-in-brussels-attacks.html?_r=0

Това е линка с датата на раждане

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #3415 -: Април 04, 2016, 02:29:31 pm »
Първо видях, че АС то  и е в съвпад със слънчевото затъмнение от 9 март, ама друго още не съм гледала.И Сатурн транзитен квадрат към ац-то.
« Последна редакция: Април 04, 2016, 02:31:56 pm от Ребека »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3416 -: Април 04, 2016, 02:31:20 pm »
Часът на раждане нали не се знае?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #3417 -: Април 04, 2016, 02:33:10 pm »
Часът на раждане нали не се знае?
А вярно пак не съм видяла :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3418 -: Април 04, 2016, 02:37:10 pm »
А вярно пак не съм видяла :012:

Бабо, бабоооооо, смени си диоптрите  :29: :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #3419 -: Април 04, 2016, 02:40:52 pm »
Смених ги, ама съм припряна, иначе като видях ,че при съвпад на дирекционна венера към слънце се е възнесла се успокоих, да не завиждам на тези, на които им предстои, а на мен няма как :012: