Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845565 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3495 -: Април 18, 2016, 12:44:16 pm »
Да, в 1-5-10 мунданни домове. А при мен в 12-4-8. А виж какво хубаво проявление  :38:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #3496 -: Април 18, 2016, 02:53:58 pm »
Ето едно интересно събитие, заплетено :).
В четвъртък моя приятелка получава призовка от съда - като свидетел. Делото е заведено от НАП, срещу две фирми, дължащи ДДС. Тези фирми са откраднали данните на моята приятелка, изкарали са електронен подпис на нейно име и с него са подавали данните за ДДС. Тя не познава никого от фирмите.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3497 -: Април 18, 2016, 03:23:20 pm »
Изглежда по мундо квадрата Сатурн-Нептун(У9) и ретро Юпитер във 2 дом  ::) По памет - Сатурн и Нептунн ще бъдат ретро и в квадрат лятото - някъде юни ... явно ще се влачи ... Поне Юпитер ще е директен тогава, но докато си излезе от сянката ....
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3498 -: Април 18, 2016, 03:40:16 pm »
Ето едно интересно събитие, заплетено :).
В четвъртък моя приятелка получава призовка от съда - като свидетел. Делото е заведено от НАП, срещу две фирми, дължащи ДДС. Тези фирми са откраднали данните на моята приятелка, изкарали са електронен подпис на нейно име и с него са подавали данните за ДДС. Тя не познава никого от фирмите.
Хм, тр Нептун У9 в 8д какви ги върши, в каре към светилата и Марс У10  :-\

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3499 -: Април 18, 2016, 04:41:47 pm »
за големи покупки недвижимост ,харчове по Сатурн и Юпитер,по 4 и 5 дом /2 от 4/+У4 ,У5
Именно-навсякъде по тези места в момента е блок,а и на други,за това казах да отложат.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3500 -: Април 18, 2016, 04:57:39 pm »
Ето едно интересно събитие, заплетено :).
В четвъртък моя приятелка получава призовка от съда - като свидетел. Делото е заведено от НАП, срещу две фирми, дължащи ДДС. Тези фирми са откраднали данните на моята приятелка, изкарали са електронен подпис на нейно име и с него са подавали данните за ДДС. Тя не познава никого от фирмите.
Плутон трз в 6Д и прави квадрат към възлите.
Плутон трз в 6Д е в контраантисия с близнашкия стелиум,по-специално към момента Марс,който освен стар У5 и е У10.натално Плутон/Уран го квадратират.
Ретро Сатурн/Марс в интерсептиран Стрелец квадратират стелиума,който държи 5 броя домове и Плутон/Уран.В натала връзката Плутон/Марс е напрегната.
Юпитер,разположен на К2 като У9 е в същото положение,но към МЦ и Сатурн е благоразположен.Вярвам,че той ще се погрижи за справедливия изход от ситуацията,защото в момента е в антисия натСЛВ и МЦ и в натален тригон,а Юпитер е защитник и благодетел.  :08: :-*
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Събития и транзити
« Отговор #3501 -: Април 18, 2016, 05:33:00 pm »
Като че ли стационарните положения на планетите при мен се изявяват добре-на стационарен Марс се занимавах с една парна ютия-това е горещо желязо-марсови неща,която много изгодно купих на стционарен Меркурий за 10 лв,а нова струва 1000 ;D,малък дефект,който се надявам да е от котлен камък-сега промивам с Калгон и кислол по ретроСатурн,вече има известно подобрение .поправих и една готварска печка-лесно ми се получава  :72:

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Събития и транзити
« Отговор #3502 -: Април 19, 2016, 06:43:00 pm »
Днес продължава Марсовото влияние-отивам да купувам боя без план за да боядисам една метална кутия за инструменти-естествено че избрах пожарно червен цвят/май сигнално червено му казват/ :012:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #3503 -: Април 20, 2016, 01:27:12 pm »
Не знам дали е от ретро Марс, имам и Венерин възврат след няколко градуса, та се оказа, че имам хормонален дисбаланс, а хич не искам да пия хормонални лекарства.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3504 -: Април 20, 2016, 01:39:39 pm »
Не знам дали е от ретро Марс, имам и Венерин възврат след няколко градуса, та се оказа, че имам хормонален дисбаланс, а хич не искам да пия хормонални лекарства.
Не знам защо не вярвам да имаш хормонален дисбаланс.На една приятелка и заявиха подобна диагноза,тя отказа хормоните и се зачете в интернет.Намери си билкови рецепти и си набави от аптеката чайовете.Всичко и е наред,но ги прави и пие.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #3505 -: Април 20, 2016, 01:52:31 pm »
Намери си билкови рецепти и си набави от аптеката чайовете.Всичко и е наред,но ги прави и пие.

И аз това чета, че като прочетох листовката ми стана лошо, ама мен и аспирин не можеш да ме накараш да пия  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3506 -: Април 20, 2016, 02:05:22 pm »
Да не би да е от транзита на Уран през Венера? При теб тя е на много видно място в хороскопа.

Причините могат да бъдат комплексни, една от тях е повишено ниво на стрес или тревожност. През 2013 г. минах през това, успях да балансирам теглото, имаше и трайни поражения по кожата, 2 години ходех редовно по козметици.

Пробвай да си промениш хранителния режим и да приемаш храна, която да снабдява клетките с повече светлина, прана. Да се ограничат месото и консервираните храни, без изкуствени добавки.

И, което е най-важно, трябва да се търсят начини за набавяне на повече положителни емоции, малки радости в ежедневието. При мен това беше най-голям проблем - траен стрес и никакви положителни емоции. При теб не знам каква е причината.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3507 -: Април 20, 2016, 02:06:04 pm »
И аз това чета, че като прочетох листовката ми стана лошо, ама мен и аспирин не можеш да ме накараш да пия  :)
Звъннах и по телефона.А чай от джоджен,невен и равнец ще пиеш ли?  :d030: :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #3508 -: Април 20, 2016, 02:22:36 pm »
Цитат
А чай от джоджен,невен и равнец ще пиеш ли?

Първо да ги проверя за странични ефекти  ;D /шегувам се/

Прогестерон трябва да пия, не е нещо супер сериозно, ама за мен си е стряскащо, щото съм параноична бъзла :012:
Аз си внуших, че може да имам кисти или тумори  /нямам/ :012:

На лекарката /понеже я смених/ и викам, много съм лигава и ще ти скъсам нервите да си знаеш, тя вика спокойно, пила съм си хапчетата, та не ме изгони  ;D

Цитат
Да не би да е от транзита на Уран през Венера? При теб тя е на много видно място в хороскопа.

Причините могат да бъдат комплексни, една от тях е повишено ниво на стрес или тревожност.

И тя това каза, че най-вероятно е от стрес.
« Последна редакция: Април 20, 2016, 02:24:42 pm от Satin »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #3509 -: Април 20, 2016, 02:24:10 pm »
От него се дебелее на свиня-хич да не минава Юпитер през асц
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: