Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845696 пъти)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Събития и транзити
« Отговор #3945 -: Август 11, 2016, 07:58:06 pm »
възвръщам си силите, в последно време ми липсваше тонус, тези дни започнах да се съвземам.
//иначе много силен нептунов повик усещам, русалката в мен умира за вода.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #3946 -: Август 11, 2016, 08:08:05 pm »
Сатурн в Стрелец е стационарен. Имате ли усещане за отпушване на спънати до този момент неща ?
Абсолютно да.
При мен е У7,8.
То не бяха ретро Марсове и прочие и през последната половин година нещата седмодомно не вървяха гладко.
Сега е както в началото и това много ми харесва- стабилно и сигурно ми е.

След седмица се връщам на работа, предвид съвпада Марс/Сатурн, който тогава ще е почти точен, очаквам неприятности. Аз отдавна си ги знам, но още едно доказано действие на транзита.
« Последна редакция: Август 11, 2016, 08:24:03 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Събития и транзити
« Отговор #3947 -: Август 11, 2016, 08:35:43 pm »
При мен Сатурн е У7 и 8, намира се натално в 12, а сега минава през 5, като прави тригон към Слънцето ми У2. Днес трябваше да ме приемат в болница за първи път в живота ми, но не ме приеха. Бях напред в списъка, а изведнъж се оказа, че останах последна и за мен нямало място. Позволих си да попитам, защо приеха хора извън списъка и получих пожелание от медицинската сестра да се разболея като тези, които са приели "неправилно" според мен. Тръгнах си обидена, ядосана и объркана. 

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3948 -: Август 11, 2016, 09:33:55 pm »
Само аз нищо не усещам  :017: ::)
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #3949 -: Август 11, 2016, 10:41:27 pm »
Само аз нищо не усещам  :017: ::)

Не усещам нито затягане, нито отпушване. И ми е много спокойно, вътрешно уравновесено.

Нищо по-специално не отчитам, освен че тази нощ имах усещане за опитност извън тялото и ми беше спряло дишането, от това се събудих. Насън бях попаднала в някакво безвремие. Вчера през деня за някакъв миг една обичайна гледка в стаята ми навя усещане за спиране на времето, за кратко спрях да усещам как тече.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3950 -: Август 11, 2016, 11:17:32 pm »
Сатурн в Стрелец е стационарен. Имате ли усещане за отпушване на спънати до този момент неща ?

Като да не ти пука вече за ограниченията или да усещаш повече свобода.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #3951 -: Август 12, 2016, 09:54:21 am »
Аз снощи получих просветление по темата. Има отпушване във взаимоотношенията с мъжа би. Беше станало ужасяващо блато първата седмица на август. При него Сатурн прави съвпад с нат.Луна. При всичките му движения над нея - ефектите са върху мен. Имах тревоги да няма събития около майка му, но слава Богу - няма  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Събития и транзити
« Отговор #3952 -: Август 12, 2016, 04:44:16 pm »
Днес на стационарен Сатурн открили най-старото животно -акула на 400 години .Акулите са по Марс и Антарес,има и аспект с Нептун-най-старата хищна риба .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #3953 -: Август 12, 2016, 04:54:44 pm »
 Е то не всички акули са страшни, черноморските не са като средиземноморските да късат крака на плажуващи

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #3954 -: Август 12, 2016, 05:43:13 pm »
На мен този ден ми е много критичен. Лично за мен не е, но за мои приятели. Дали от транзита на Луната през Урана ми, дали от мундо съвпада на Марс и Луна тази нощ, но не успях да мигна. Този съвпад се случи на градус от Урана ми. И днес до обяд бях като линейка. Все едно всички бяха изтрещели.
Един приятел успял да се пореже дълбоко и трябваше да закарам на лекар, защото не можеше да шофира. На друг му прималяло и му паднало кръвното, припаднал. И него после водих на лекар. А съвсем сутринта моя приятелка с болен съпруг ме помоли да й взема лекарства по спешност от аптека.
Това нещо се разви още с отварянето на очи след 2 часа сън. И установяване, че имаме някаква вик повреда и са спрели водата ни за малко.
Имам чувството, че аз вдигнах кръвно от цялото това напрежениен и форсиране.
 :(
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #3955 -: Август 12, 2016, 05:58:24 pm »
Брех луда работа, аз значи съм наобратно-днес е първият ми по-спокоен ден от много време, чувствам се нормален човек, след форсиране на работа, фалшиви треоги и прочие днес си починах малко дори ако вечерта не ме боли кръста много, може да се нафиркам леко танцувално, но май не :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #3956 -: Август 12, 2016, 06:34:59 pm »
Да, много е лудо. Всички са приятно огнени и въздушни и мундо изтрещялнически съвпад на Луна и Марс ги хармонизира. Но този с порязването има каре на тр и нат Марс. Явно Луната го е активирала, защото картата му като цяло е приятна в момента.
Този с припадането е със слънце в 6 дом, овен. Но Марс/Луна са кацнали на Нептун/Юпитера му - модерен и класически у6.  А тр. Слънце е в съвпад юлв и опозиция Венера у1.
Приятелката с болния мъж - те са семейство Везни, но имат планети в Дева и са активирани също.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #3957 -: Август 16, 2016, 03:01:02 pm »
Един бърз транзит- Луна върху моя Мерк на К 8 и съответно опозираща Сатурн на К 2.
Отидох на работа и се скарах с шефката. Започва веселото за мен. Успях да я поразтърся, но накрая пак стана на нейното. Ще прибягвам пак до фалшиви истории, то се е видяло..
Имам чувството, че откак дир. Марс ми се насади върху Сатурна, отчетливо усещам всеки транзит, лунация и прочие, засягащи тази опозиция, хем точна, хем на куспиди.

« Последна редакция: Август 27, 2016, 06:26:56 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #3958 -: Август 19, 2016, 09:46:17 pm »
От доста дълго време лаптопът ми ми прави номера. Бави, зацикля, напоследък започна да изключва и като капак - започнаха да отказват един по един драйвърите на Уиндоуса. Естествено наложи се преинсталация, но отново губи адреси, флаша крахна. С две думи непрекъснати проблеми.

Днес, след едно видео, което изгледах, ми светна да видя какво става с Уран и 3 дом и да огледам по-подробно и какво да видя - в момента тр.Уран точно на К9 и опозиция на К3 дом, а в началото на проблемите е бил върху Венера, У3/10 дом. Този транзит го следя от две години и горе-долу тогава започнаха "капризите" на лаптопа ми - през около 6 месеца съм преинсталирала Уиндоус.  :(
Заради тия безкрайни преинсталации си качих и Линукс, да мога да работя на него все пак. Даже напоследък се замислях за нов лаптоп, но като гледам по картата май няма да сдаде съвсем багажа, а ще ме мъчи само.  :(
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Събития и транзити
« Отговор #3959 -: Август 19, 2016, 10:11:52 pm »
При мен проблемът с компютрите е заради нат.Сатрурн у11 в 1д овен в ретросянката на тр.Уран у12-компа изгоря,новия лаптоп нещо взе да забива,бави,отказа вградената мишка,та днес инсталирах инфрачервена-даже по-удобно стана .Нямам идея защо забавя-две програми ползвам за защита,пише че е добр