Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845885 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #165 -: Февруари 20, 2014, 08:41:58 am »
Сладкото принципно вкиселява организма, аз го смятам за голям враг, и не заради килограмите. От друга страна-ако ще се яде сладко-да е шоколад-дава бърза енергия и увеличава оня хормон там...щастливия :)
Така че, Смарта, правилно правиш-слушай тялото винаги, когато не е много болно, то те води във вярната посока

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Събития и транзити
« Отговор #166 -: Февруари 20, 2014, 09:03:57 am »
Прочетох една статия за това, какво прави сладкото с артериите, и направо ме заболя сърцето, толкова ми стана жал за горките ми артерии!  :012: Затова спрях комбинацията захар-брашно, а засега и само захар. Не знаех, че подкиселява организма, моят какъв кисел е станал, особено на настроения.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Събития и транзити
« Отговор #167 -: Февруари 20, 2014, 09:37:16 am »
Много ми харесва тази идея за житото. Днес едва я прочетох, вече четвърти ден след пълнолуние или дори пети, не знам точно как се брои. Четвъртък.

А какво е мнението ви, ако се прави в друг годишен период? Секс ще правим ли докато предъвкваме житце? Аз сега съм в розов период, ще се чувствам бодра и засмяна.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #168 -: Февруари 20, 2014, 09:37:40 am »
Цитат
А сладкото какво общо има с Рибите?

...защото Smarta ,помага на Рибите в тяхната инертност,така както помага на Везните в тяхната колебливост,разбира се в умерени количества.
Енергия-мозък-решения. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Събития и транзити
« Отговор #169 -: Февруари 20, 2014, 11:54:24 am »
Мммм, ти да видиш! Мерси Рени! Сега нагъвам плодове за компенсация.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #170 -: Февруари 20, 2014, 12:06:01 pm »
От лунация ли е,от транзити ли е,не знам...но продължават здравословните проблеми при детето ми.... :(
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #171 -: Февруари 20, 2014, 01:53:42 pm »
От лунация ли е,от транзити ли е,не знам...но продължават здравословните проблеми при детето ми.... :(

Какво му има?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #172 -: Февруари 20, 2014, 02:00:16 pm »
Отново висока температура,повръщане и кашлица...тези симптоми са от декември,като се проявяват на моменти,следва затишие и след седмица старата песен на нов глас. :91:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #173 -: Февруари 20, 2014, 02:00:23 pm »
Цитат
Тотални спирания на една храна - за мен са изключително НЕполезни. Организма е здрав като получава от всичко умерени количества. [/quote

Така е , Thunder  :49:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Събития и транзити
« Отговор #174 -: Февруари 20, 2014, 02:06:31 pm »
Много ми харесва тази идея за житото. Днес едва я прочетох, вече четвърти ден след пълнолуние или дори пети, не знам точно как се брои. Четвъртък.

А какво е мнението ви, ако се прави в друг годишен период? Секс ще правим ли докато предъвкваме житце? Аз сега съм в розов период, ще се чувствам бодра и засмяна.

http://www.yoga108.info/zdravoslovno-hranene/jiten-rejim-petur-dunov  тук има много подробна информация - включително и какво става, ако го започнеш в отделните дни или в друг месец - символните значения на всичко.  :08: И аз го започнах, днеска, с един ден закъснение от баш дъновистите, но ми хареса деня, който съм си избрала - описанието му. Чувствам се МНОГО добре, това са 5те ... или бяха май 6 най-вкусни и най-засищащи хапки жито, които съм яла.  :012: :012:



Благодаря за линка!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #175 -: Февруари 20, 2014, 05:06:25 pm »
Отново висока температура,повръщане и кашлица...тези симптоми са от декември,като се проявяват на моменти,следва затишие и след седмица старата песен на нов глас. :91:

Хм-много често за вирус...
Някой от симптомите да е по-изразен от другите? Колко време държи темп и кога кашля-в края на боледуването или в началото? Колко продължава целия цикъл?
Стигате ли до антибиотик?
По принцип тая година не знам какво стана, но ние вкъщи също се влачихме около 2 месеца, а и много познати бяха така.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #176 -: Февруари 20, 2014, 05:22:48 pm »
Отново висока температура,повръщане и кашлица...тези симптоми са от декември,като се проявяват на моменти,следва затишие и след седмица старата песен на нов глас. :91:

Moonlight,колко е голямо детенце ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #177 -: Февруари 20, 2014, 08:11:08 pm »
На 4годинки сме,и за съжаление на антибиотик номер 4. :( Измъчи се горкото-само мрънка,не се храни.Не знам вече какво да го правя.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Събития и транзити
« Отговор #178 -: Февруари 20, 2014, 08:38:08 pm »
Тестове за мононуклеоза?
De omnibus dubitandum est

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #179 -: Февруари 20, 2014, 08:59:10 pm »
Не ми се вярва
И един антибиотик да изпиеш 1-2 месеца напред имунитетът ти е скапан