Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845527 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #4110 -: Октомври 20, 2016, 03:34:34 pm »
Ванеса най-важният транзит е плутон на ИЦ, чието влияние в момента се подсилва от квадрата на Сатурн към натална луна, четвърти дом е дом на луната та предполагам като отмине квадратурата на Сатурн към луната усещането за изоставеност и самота може малко да се отслабне. Луната е в пети дом така, че ето как буквално е свързано с детето ти - квадратурата на Сатурн е от трети.

Парите кога ги даде на заем, да не е било при ингреса на Сатурн в стрелец?

А относно здравето аз не съм специалист, и е хубаво да се видят и прогресиите, но ти предстоят твърде много аспекти към асцедента, към У6 и планети в 6ти дом, който е в риби ми се струва, че трудно ще може да се сложи твърда диагноза, затова изчаквай и не прибързвай с някакви инвазивни лечения.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Събития и транзити
« Отговор #4111 -: Октомври 20, 2016, 04:19:19 pm »
Ванеса най-важният транзит е плутон на ИЦ, чието влияние в момента се подсилва от квадрата на Сатурн към натална луна, четвърти дом е дом на луната та предполагам като отмине квадратурата на Сатурн към луната усещането за изоставеност и самота може малко да се отслабне. Луната е в пети дом така, че ето как буквално е свързано с детето ти - квадратурата на Сатурн е от трети.

Парите кога ги даде на заем, да не е било при ингреса на Сатурн в стрелец?

А относно здравето аз не съм специалист, и е хубаво да се видят и прогресиите, но ти предстоят твърде много аспекти към асцедента, към У6 и планети в 6ти дом, който е в риби ми се струва, че трудно ще може да се сложи твърда диагноза, затова изчаквай и не прибързвай с някакви инвазивни лечения.

Парите ги дадох  края на юли тази година...А относно здравето ми съм притеснена, защото  днес наистина лекарите не можаха да  дадат конкретна диагноза,от къде идва болката в крака.
Но и към асцендента имам за какво да се притеснявам когато Юпитер премине от там и направи съвпад с Уран...От него най ме е страх... а Плутон на ИЦ като влезе се надявам да ми помага а не да руши...Стига само лошо от него.....

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #4112 -: Октомври 20, 2016, 05:00:57 pm »
Парите ги дадох  края на юли тази година...А относно здравето ми съм притеснена, защото  днес наистина лекарите не можаха да  дадат конкретна диагноза,от къде идва болката в крака.
Но и към асцендента имам за какво да се притеснявам когато Юпитер премине от там и направи съвпад с Уран...От него най ме е страх... а Плутон на ИЦ като влезе се надявам да ми помага а не да руши...Стига само лошо от него.....

Ванеса, докато Юпитер (като твоя съУ6) не мине Асц не очаквай някаква яснота по здравословните въпроси. Те лекарите така или иначе не знаят, а и ти искаш точно докато е в 12 дом да имаш диагноза :). Не бързай. Тери хубаво те е насочила.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Събития и транзити
« Отговор #4113 -: Октомври 20, 2016, 05:18:10 pm »
Ванеса, докато Юпитер (като твоя съУ6) не мине Асц не очаквай някаква яснота по здравословните въпроси. Те лекарите така или иначе не знаят, а и ти искаш точно докато е в 12 дом да имаш диагноза :). Не бързай. Тери хубаво те е насочила.

Хепи.благодаря ти за включването,а какво ще кажете по отношение на Плутон...Има ли поне надежда да инвестирам в дом?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #4114 -: Октомври 21, 2016, 08:30:15 am »
Ванеса, Плутон няма да направи напрегнати аспекти на ИЦ с лични планети така, че надали ще има някакви твърде неприятни събития. Той прави секстил с луната, което би трябвало да го усещаш като енергийна сила. Аз така усещах секстила към Меркурий, но то зависи от чувствителността и разпознаваемостта на енергиите.

За имот не мога да кажа, напрегнатата конфигурация по 2-8 дом ме притеснява както и че ще бъде активна още известно време от транзитен Нептун. ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Събития и транзити
« Отговор #4115 -: Октомври 21, 2016, 11:27:15 am »
Ванеса, Плутон няма да направи напрегнати аспекти на ИЦ с лични планети така, че надали ще има някакви твърде неприятни събития. Той прави секстил с луната, което би трябвало да го усещаш като енергийна сила. Аз така усещах секстила към Меркурий, но то зависи от чувствителността и разпознаваемостта на енергиите.

За имот не мога да кажа, напрегнатата конфигурация по 2-8 дом ме притеснява както и че ще бъде активна още известно време от транзитен Нептун. ::)

Тери,благодаря ти!!! :58: :08:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #4116 -: Октомври 21, 2016, 07:09:57 pm »
Меркурий е телепатче днеска - имате ли прозрения, хрумки, факсове ?  :d030: Меркурий и Нептун са в антисия.
Канех се да пиша, но забравих.
Имах пророчески сън -'джувотното' , дето го споменавам напоследък, се биеше с друго дете и верно такъв бой имаше на другия ден. Понеже ме посрещнаха с него, веднага си помислих за съня.
Иначе, не знам дали е по Марс/Плутон, но малките зайчета почват да се разболяват от онази гадна болест, уж лекарката каза, че майките са ги имунизирали чрез кърмата.. Старите се оправиха и си мислех, че на тези им се размина, но уви..
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #4117 -: Октомври 22, 2016, 09:11:18 am »
Не, но сделките вървят добре
Вече трети ден ми е схванат врата и ме боли глава
Заради един тъп прозорец

Папи пробвай това,
матсан дойч-червен,отрова от пепелянка,прополис ,салицилова к-на  и гъша мас

аз преди 10 дена, както се наведох така и останах,нещо в кръста се приципа,адски болки,не можех елементарни неща да правя,магнитен колан,вълнен непрекъснато 5 дни и мазане
така се изяви на точен аспект тр.Сатурн каре Марс на Асц.,скова ме като робокоп,всяко движение хапеща  болка ,за навеждане да не говорим,обуваха ми чорапите и обувките,
добре,че бързо премина ,сега отшумяваща болка,отвреме на време ми напомня,да не се претоварвам

http://apteka.framar.bg/13002545/%D0%BC%D0%B0%D1%82%D1%81%D0%B0%D0%BD-%D0%B4%D0%BE%D0%B9%D1%87-%D0%BC%D0%B0%D0%B7-30-%D0%BC%D0%BB-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BD

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #4118 -: Октомври 22, 2016, 09:28:42 am »
Меркурий е телепатче днеска - имате ли прозрения, хрумки, факсове ?  :d030: Меркурий и Нептун са в антисия.

факс от миналото :-\

на 18,10 отивам при джипито за лекарства на съпругът ми,миналата година по-това време дойде нов,
предишната се пенсионира на 70г.беше жената,тридесет години ни беше личен лекар
та сестрата ме изнендва с -нямате лекар,ако искаш запишите се при новия и ми дава визитката му
поглеждам името и шок, :-\  съученикът ми от гимназията,с който седяхме на един чин ,последния в средната редичка и така четири години
най -добрият ми приятел ,стрелче като мен ,деца на разведени родители,той наследил професията на майка си

астрологически У7 Нептун  -лекарите, при мен  тр.Нептун  на Дсц. и при първия квадрат към Слънцето смени личния лекар с нов,
сега при втория асп. в ретро ход повтори със същото събитие
« Последна редакция: Октомври 22, 2016, 09:38:24 am от strelicka »

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Събития и транзити
« Отговор #4119 -: Октомври 22, 2016, 12:57:31 pm »
Стреличка Нептун ли е сигнификатор на лекарите или че се е доближил до Десц има значение?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #4120 -: Октомври 22, 2016, 11:56:50 pm »
Папи пробвай това,
матсан дойч-червен,отрова от пепелянка,прополис ,салицилова к-на  и гъша мас

Мерси, стреличка, надявам се-добре си вече
Сигурна ли си, че препарат от змийска отрова действа върху змии?

П.П. Оправих се без помощи

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #4121 -: Октомври 23, 2016, 08:32:08 am »

Сигурна ли си, че препарат от змийска отрова действа върху змии?

сестра на сестра помага в беда,клин ,клин избива :012:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #4122 -: Октомври 23, 2016, 08:33:24 am »
Стреличка Нептун ли е сигнификатор на лекарите или че се е доближил до Десц има значение?
по 7 дом са лекарите,а при мен нептун у7 :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #4123 -: Октомври 26, 2016, 10:47:23 pm »
Колегата на работата, с която се разбирах най-добре, чувствах я най-близка и най-приятелски настроена към мен неочаквано взе решение да напусне вчера (тр. Луна в мой 6 дом). Странното е, че имаме опозиция на Меркурий (нейн в дева, мой в риби), но трин между Слънцата, съвпад на Луните, съвпад Венера/Луна.
Не знам дали по моята карта може да се определя работната атмосфера като цяло, но наистина е доста стагнираща (тр. Сатурн на 4гр. от МС) и като че ли става все по-тягостна. Няколко колеги са в продължителни болнични и се мислят какви ли не варианти.

Тези дни "случайно" ми попадна един документ с ЕГН-тата на колегите, та с един бегъл поглед - 70% имат стелиум във везни, а останалите делят дева и скорион ;D


666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #4124 -: Октомври 30, 2016, 10:54:03 pm »
Марс У5 в момента прави квадрат към Меркурий по транзити - през час някой ми праща покани във фейсбук или ми пишат разни досадници с едни приказки  :lol_hitting: Винаги при кофти аспекти на Марс или Плутон, който е в 5д, ме налазват такива, даже и по улиците.