Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845327 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4125 -: Ноември 03, 2016, 03:44:12 pm »
Днес - Венера и Луна кулминират в опозиция на нат.Марс. Подложих се на процедура за лице, която възпалява кожата - има нагряване с лазер. Зачервих се доста, беше болезнено. Паралелно тр.Меркурий върху нат.Венера - ще разказвам на приятелки в нета за това. В натала Меркурий ми е на К11.
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #4126 -: Ноември 05, 2016, 11:03:09 pm »
Влизам да се оплача от тр. Марс.
От два-три дни ми  е едно такова минорно настроението,бързо се скапвам от нечии думи, волно или неволно засягащи ме,  вчера трима човека ми се накараха, че не умея да разговарям нормално по телефон,моментално се афектирам и почвам с високия тон, постоянно се притеснявам, че няма да успея да свърша в срокове належащото, ангажименти изскачат непрекъснато..
Отдавам го на тр. Марс, днес е точно върху нат. Меркурий на К8 и съответно опозира нат. Сатурн.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #4127 -: Ноември 05, 2016, 11:03:53 pm »
Можете ли да си представите, днес ми откраднаха дрехите ( не особенно скъпи ) от обществена сушилня в Брюксел , писна ми с тази престъност тука. Транзита за деня беше Меркурий квадрат Водолейското ми Слънце. Мерка управител 1-ви дом , Слънце трети дом в девети. Мерка беше на върха на 6-ти дом ... изумен съм :( и ми е много гадно ... трябва да тичам до магазините да купувам чаршафи и бельо ...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4128 -: Ноември 05, 2016, 11:12:01 pm »
 :o :o :o Не би ми хрумнало, че може да се случи. Може би някой е имал голяма нужда да ги ползва, за да прибегне до такъв краен жест... Ако можеш, въпреки афекта - приеми, че помагаш на някого в крайна нужда и не го мисли. Може би и на енергийно ниво - имаш нужда от промяна наоколо. Няма нищо случайно в "случайните случки"  :08: Понякога са неведом пътищата, по които се освобождаваме от разни неща и емоции.

Дано имаш хубави емоции при покупката на новите неща :)
Над силата е само умението да я владеем!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #4129 -: Ноември 05, 2016, 11:41:32 pm »
ми тези чаршафи ги имах от 4 години , Икейски , ми секс в тях никога не се случи , ми щаслив съм ,че си заминаха , да ти кажа , може и да е смешно , а и тази риза беше толкова противна и ме грозеше ... може би е било за добро , но ме разтресе ...
Аз точно това се замислих Алена може новите неща да са ми на късмет :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #4130 -: Ноември 05, 2016, 11:47:45 pm »
Хаха, Грег, ами те тия дрехи са натрупали толкова негативизъм и недоволство, че е дар Божи, че са ти ги откраднали  ;)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #4131 -: Ноември 05, 2016, 11:50:37 pm »
и болка , аз ги купих след много тежка раздяла тогава.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #4132 -: Ноември 05, 2016, 11:52:41 pm »
и болка , аз ги купих след много тежка раздяла тогава.

Даа, значи пожелай всичо хубаво на този, който ти ги е взел. И си купи нови, с ново настроение :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #4133 -: Ноември 05, 2016, 11:54:09 pm »
мечтаех си за едни много скъпи от един магазин от много години , може би сега е момента да счупя касичката :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #4134 -: Ноември 05, 2016, 11:58:42 pm »
Давай  :08: Да чуем трясък от счупен порцелан и звън на монети по пода  :72:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Събития и транзити
« Отговор #4135 -: Ноември 14, 2016, 02:17:48 pm »
Здравейте, вероятно заради транзитите към северния възел напоследък изпитвам по-силно неудовлетворението от работата си. Иска ми се да бъда по-самостоятелна и да мога да се отдам по-пълноценно на децата, да мога да ги водя на занимания. Разглеждам обяви за работа. Виждате ли някакъв шанс в тези транзити и прогресии?
Днес подписах заповедта за прекратяване на тр. договор по собствено желание, на точен съвпад на тр. Юпитер с Плутон, У10. Мисълта, че заслужавам по-справедлива и по-добра среда беше непреодолима. Интересното е, че в деня на подаването на заявлението ми, прогр. MC на съпруга ми смени знак, а прогр. Луна на малкото ми дете съвпадна с MC. Опитвам се да си дам надежда, че всичко ще се подреди.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4136 -: Ноември 14, 2016, 02:29:41 pm »
Мисълта, че заслужавам по-справедлива и по-добра среда беше непреодолима.

Правилно си постъпила, ако там си се чувствала ограничена по някакъв начин или потисната. Решения за напускане по собствено желание се вземат трудно, особено когато напускането не е свързано с преминаване на друга работа, т.е. стъпваш върху несигурна перспектива, на малцина им стиска.

А транзитни аспекти на Марс и Сатурн имаш ли по това време към важни радикални точки?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Събития и транзити
« Отговор #4137 -: Ноември 14, 2016, 02:46:21 pm »
Да, тр. Сатурн е в съвпад с Нептун, а след градус с прогр. MC.

Прогр. Марс е в съвпад със СЛВ, а тр. СЛВ скоро ще кацне върху нат. Марс. (Това ми е доста трудно да го асимилирам, изобщо не разбирам възлите си.)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4138 -: Ноември 14, 2016, 02:58:50 pm »
За транзитите си мислех, че може би Марс, преминавайки през знака на АС /в опозиция с Юпитер-Меркурий и квадрат с Луната/, е съдействал за това - чашата да прелее и да се вземе категорично решение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Събития и транзити
« Отговор #4139 -: Ноември 14, 2016, 03:02:19 pm »
Конкретният повод беше по тр. Меркурий в квадрат с нат. Сатурн, според мен. Определено имаше кипване.