Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845484 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4305 -: Февруари 15, 2017, 02:37:55 pm »
Вчера при точен квадрат на тр.Марс към нат.Меркурий - У4 и У7 - страшни люти семейни скандали. Едностранни бяха, но свръх много се разстроих, толкова много, че днес, като излизах от гаража - леко забърсах и колата - Меркурий ми е и У3 :o Просто не бях адекватна и на себе си и не внимавах,  не бях в час този момент, а потопена в блатото.

Мястото на Марс сега не е случайно - при мен освен квадрата с Меркурий, прави и съвпад с нат.Юпитер, който действа, като лупа и опозиция на нат.Плутон ... в 7 дом :( (влиза на единия връх на тао)

На това място  е Венерата на ММ, а също и съвпад на негови прогресивни Марс и Венера. Освен това има точен квадат на Плутон към Слънцето му. Гадост безподобна.
Над силата е само умението да я владеем!

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Събития и транзити
« Отговор #4306 -: Февруари 15, 2017, 02:45:41 pm »
Какво ти случайно, опозира ми Плутон и ми квадратира Асц долу в трети дом. На дъното съм.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4307 -: Февруари 15, 2017, 06:56:47 pm »
Предвижда се на 27.02 да ми се направи последна проба и да се приключи сагата по моите здравни теми, ако няма проблем при пробата. Решавам да погледна какво мислят звездите и какво да видя - тр. заточена Венера в точен квадрат към нат.Меркурий - хах, сега на последната проба - трудно успявах да арткикулирам. Заради този аспект на загрозена артикулация - очаквам да ми бъдат поставени окончателно. Ще ми трябват няколко дни да свикна и да си преработя говора :)

А тогава има и съвпад на Марс и Уран в опозиция на тр.питер и в тригон към нат.МС - толкова се чудех как ще се изяви  :D
Над силата е само умението да я владеем!

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #4308 -: Февруари 16, 2017, 03:04:36 pm »
Много съм разстроен днес ... пак заради интириги , бях администратор на една група за отглеждане на кучета ... отново ми взеха правата, зарад интриги между две жени :( нямам сили повече ... Транзитната Луна в Скорпион ... квадрат натален Юпитер ... Управител 7-ми . Занимавах се с групата защото ми липсва моето куче в България ... не мога да спра да плача , все едно че ми отнеха кучето :(   :'(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #4309 -: Февруари 16, 2017, 03:14:51 pm »
Много съм разстроен днес ... пак заради интириги , бях администратор на една група за отглеждане на кучета ... отново ми взеха правата, зарад интриги между две жени :( нямам сили повече ... Транзитната Луна в Скорпион ... квадрат натален Юпитер ... Управител 7-ми . Занимавах се с групата защото ми липсва моето куче в България ... не мога да спра да плача , все едно че ми отнеха кучето :(   
дай го малко по-сериозно
познаваш ли ги тези кучкарки, защото аз познавам една такава- във фейсбук постоянно реве за правата на кучетата, проси пари да храни бездомни песове пред блока, една наивница гледам беше писала, че пратила 300лв по оставената лична банкова сметка, което за тогава се равняваше на две минимални заплати, а в същото време тази ми писа във фейса на лични съобщения такива гнусни клевети и обиди, и всичко започна като пратих едно плюшено розово елече на нейната дъщеричка, която се пада внучка на починалата ми сестра- захапа ме тогава, че било от магазин "Феникс" , където по онова време продаваха евтини китайски стоки, а то беше немско и дадох последните 10лв от портмонето си, като в същото време малката ми дъщеря си купи яке за 6лв, с което замина на задължителен ски-лагер

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4310 -: Февруари 16, 2017, 03:20:03 pm »
На харизан кон не му се гледат зъбите, но хората са свикнали точно така да правят. И обикновено това са женици, които при никакви обстоятелства не биха дали последните 10 лв. от джоба си, за да ги дарят на друг. И да не са им последни, пак няма да дадат. Така че не се ядосвайте. Можете само да се радвате, че не падате на тяхното ниво.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #4311 -: Февруари 16, 2017, 03:21:59 pm »
дай го малко по-сериозно
познаваш ли ги тези кучкарки, защото аз познавам една такава- във фейсбук постоянно реве за правата на кучетата, проси пари да храни бездомни песове пред блока, една наивница гледам беше писала, че пратила 300лв по оставената лична банкова сметка, което за тогава се равняваше на две минимални заплати, а в същото време тази ми писа във фейса на лични съобщения такива гнусни клевети и обиди, и всичко започна като пратих едно плюшено розово елече на нейната дъщеричка, която се пада внучка на починалата ми сестра- захапа ме тогава, че било от магазин "Феникс" , където по онова време продаваха евтини китайски стоки, а то беше немско и дадох последните 10лв от портмонето си, като в същото време малката ми дъщеря си купи яке за 6лв, с което замина на задължителен ски-лагер

Те са едни от най-добрите развъдници в България и са с голям авторитет , но и правят големи измами , продават болни животи , на цени от по няколко хилади евро ... та искаха да пускат статия за накакви хапчета и аз не им позволих , статията беше много травмираща и всички ревнаха , как може так да не я пускаш , кой ти дава право  ... а аз нея пуснах за да не стане причина пак за някакви измами ...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #4312 -: Февруари 16, 2017, 03:24:18 pm »
Акрукс , това е много гадно ... което ти се е случило ... Колко пари правят на гърба на горките животни :( особенно в България е пълно с измамници

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #4313 -: Февруари 16, 2017, 03:39:48 pm »
Акрукс , това е много гадно ... което ти се е случило ... Колко пари правят на гърба на горките животни :( особенно в България е пълно с измамници
гадно беше, очите си изплаках, случи се по време на квадрата на тр. Плутон към светилата, а няколко години по-късно разбрах, че напразно съм си хабила сълзите и нервите заради нея, след като беше сложила на стената си във Фейсбук за кратко стара снимка, от която разпознах 17-годишната "девойка", която разведе един турски циганин, позамогнал се в началото на прехода с далавера, неговата влезе във психиатрия, като я изостави заради кучката, а сина му стана наркоман впоследствие

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #4314 -: Февруари 17, 2017, 08:24:53 pm »
Днес племенникът ми има съвпад на Венера с нат. Слънце в Овен, на мен ми мина през Меркурия-обади се ,утре да съм готова да ходим до аграрна аптека, за да си купува някви  гмобоклуци, с които да стимулира и мутира растежа на хищно цвете Венерина мухоловка  :D Ще си купува пак цвете, но завалийката иска този път да е с огромни размери-човешки  ;DТази идея му щукна на св. Валентин .Преди 2 години пак си купи хищно цвете, ама умря безславно, сега по сенките на ретро Венерътъ може да успее с аграрния си напън. Уран му е ву наталната Луна сега, а на мен ву Венета -след като ме води до тайни кучешки гробища, сега ще бъдем чудна двойка в аграрната аптека -малкият Франкенщайн и милата му зелка  :012: Та при назе Венета ще извърви следната цветна метаморфоза-от Венерина мухоловка до припикано мушкато /най-вероятно /  в риби или момина сълза  обратно към лайкучка .

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #4315 -: Февруари 18, 2017, 12:48:14 am »
Плутон и марс тука, сподели аспектите. Може да обича да гледа кървави криминални филми? Или за хирурзи и патоанатоми? Кръвожадна нотка-но не е лошо

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #4316 -: Февруари 18, 2017, 11:06:31 am »
Марс опозе Плутон натално. Сега видях че тр Сатурн му е в съвпад с Плутона сега в 6 натален и опозе към Марс в 12. Бре притесних се :-X  Иначе Марс има нат. каре към Мерк съвпад Уран в Риби, та леко му хлопа дограмата-да. Като беше мъничък мумифицираше играчките като ги увиваше в мои шалове, пъхаше ги в кутии за саркофаг и им пускаше разни мои бижута за погребални дарове. Най -яко беше когато умилени от гледката на копаещо с пръчица дете на пейката, непознати го питаха-какво копаеш моето дете-гроб  :D И те онемяха  :012: Сигурно и малкия Чикатило не е е бил съвсем праволинеен, та действително е притеснително, кога трябва да е или не проява на бъдещо психично отклонение.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #4317 -: Февруари 18, 2017, 12:10:45 pm »
По принцип транзит на сатурн е най-кофти към светилата, сега за него не е добре да започва нов спорт или други марсови дейности, защото най-вероятно няма да се представи добре-това ако сатурн в картата му е малефичен

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4318 -: Февруари 23, 2017, 02:37:38 pm »
Имам събитие - Марс наближава Уран, за да застанат в опозиция на тр. Юпитер. Тази ос е в секстил.тригон към наталната ос МС/ИЦ, с нат.Марс на ИЦ и тр. Сатурн в 10 дом на 3 гр, от нат.Слънце У6.

Е, преди дни се регистрирах да получавам обяви за работа от една компания, започнах да получавам и вчера една ми провокира интерес. Точно това, което ми е силата, но не ми се занимаваше с това пак. Днес коментирах с приятел и ме разръчка да кандидатствам. Както се съпротивлявах, така размислих, внезапно, импулсивно и нахъсано се регистрирах и спретнах СВ. Сега го къдря.

Изумих себе си. За последно ми се е случвало през 2005г :) С нагласата съм, че няма да стане - почти съм без кошничка, но е важно размърдването и импулса. Да направиш първата крачка е най-трудно, после хукваш.
Над силата е само умението да я владеем!

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #4319 -: Март 02, 2017, 09:57:37 pm »
Преди време бях пускала карта на една приятелка и бяхме обсъждали кога ще започне сериозна връзка.. Така и стана - по Плутон..
Не мога да я позная. Заши се за този като невиждала мъжко. Забрави и мен и останалите си приятели. Направо се е обсебила, чак искала да заминават заедно да живеят в чужбина ( човек, който се кълнеше, че няма да остави родителите си тук ). Спряхме да се виждаме и чуваме. Имах нужда няколко пъти от нея - или не ми вдига с дни, или вдига и казва, че е с него и край..и така постепенно за няколко месеца станахме непознати.
Тъпо ми е. Моя Плутон е в 5 натален и връзките ми можете да си представите какви са били, но такова нещо не си го представям. Да зарежеш приятели от години, семейство, роднини ::) Последно като се виждахме все говореше "ние не ядем това, ние пием онова, ние не харесваме....ние гледаме...." сякаш няма самоличност вече, тотално обсебена от него. Не ми се изпада в детайли, но трябваше спешно да свърша нещо преди време с едни документи, тя отказа да ми помогне, защото се разхождали в парка. И така десетки случки вече.
Та си мислих...Плутон ли е или си отварям очите? Имате ли такива наблюдения над връзките, случващи се по аспекти на Плутон?
Или е нещо, случващо се в моя живот..може би аз си променям мнението, възгледите...защото в моите очи това с нея не е приятелство..