Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 833757 пъти)

katerina bogoeva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Събития и транзити
« Отговор #4830 -: Септември 01, 2017, 01:03:26 am »
Тези, които сме с не добре поставена Венера. Това е факт и защо, ще цитирам : "Много хора работят усърдно, за да компенсират липсата на самочувствие, близост, любов, развивайки до крайност интелекта си, преследвайки бясно светски успех с цената на всичко останало, залагайки на духа и отричайки тялото, или опитвайки се да впечатлят другите, защото са толкова умни. Но същността на Венера е твърде лична и съсредоточена в самите нас- за разлика от Слънчевия принцип- не може да бъде заместена с даровете на нито една друга планета. Слънцето ни дарява разбиране за смисъла на живота, но какво като разбираме, щом не можем да се почувстваме щастливи и доволни ? Тази същност е в основата на Телец, 2-ри дом и започва с любовта към собственото ни  тяло като източник на удоволствие, красота и удовлетворение.Това се отнася и до простичките  благини на материалния живот- храната, която ядем, леглото на което спим, шампоана, който ползваме, жилището, в което живеем. Чувстваме ли се, достатъчно ценни, за да си доставим удоволствие и радост на най-елементарно ниво." Венера иска да бъде задоволена, а когато не  е поставена добре и знаково, и домово, и аспектно и защото не се вижда, тя не знае как . Ако във времето си позволи да "преследва", собствените си желания, предпочитания, трупайки опитност с повече близост, връзки, разбира се, има(ме) възможност да разберем наистина какво ценим, харесваме, искаме. :)

Коя Венера не е добре поставена? :)

питам , защото за моята съм чула различни мнения.
аз я имам в близнаци. участва в стелиум.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #4831 -: Септември 01, 2017, 01:26:24 am »
Коя Венера не е добре поставена? :)

питам , защото за моята съм чула различни мнения.
аз я имам в близнаци. участва в стелиум.

Знаково при вас Венера е добре поставена в Близнаци.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

katerina bogoeva

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Събития и транзити
« Отговор #4832 -: Септември 01, 2017, 01:51:13 am »
Мерси Рени!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #4833 -: Септември 03, 2017, 10:16:09 am »
К5 ми е в Риби. Юпитер ще ми е на АЦ точно на Новолунието на 20 септ., когато транзитен Сатурн ще е върху Нептун. Засега Сатурн заздравява Нептун, не го лишава и не отнема.
Ако новолунието ми е в съвпад с натален Сатурн и опозиция на Слънце, мислите ли, че нещата могат да се обърнат с отрицателен знак?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #4834 -: Септември 03, 2017, 06:56:16 pm »
Уауу  :-\
 Как почна да трещи и гърми изведнъж, включиха се алармите на колите, страшен тътен, небето се продъни- тр. Марс тригон Уран в марсов знак, Луната в уранов знак

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Събития и транзити
« Отговор #4835 -: Септември 03, 2017, 07:18:30 pm »
И при нас е така, но с прекъсвания. Отвреме навреме, точно по урановски :D
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #4836 -: Септември 04, 2017, 04:57:33 pm »
К5 ми е в Риби. Юпитер ще ми е на АЦ точно на Новолунието на 20 септ., когато транзитен Сатурн ще е върху Нептун. Засега Сатурн заздравява Нептун, не го лишава и не отнема.
Ако новолунието ми е в съвпад с натален Сатурн и опозиция на Слънце, мислите ли, че нещата могат да се обърнат с отрицателен знак?

Ти имаш по натал опозиция Слънце- Сатурн и сега нещо активира заложеното ? Нещата може да ги обърнеш само ти, след като е новолуние, а знакът , дали ще е със знак "+" или "-", зависи, доколко ще проектираш случващото се по тази опозиция към друг човек, , обект, група- ти ли ще си "жертвата' или другите ще се жертват за теб. Направи си, един добър анализ на наталната опозиция Слънце Риби-Сатурн Дева 5-11 и ще знаеш какъв ще е знакът. :)

Аз имам Слънце  Риби опозиция Юпитер ВезниRx по натал, когато имам новолуние върху една от двете страни, с какъв знак според теб ще е проявата?!?   Нямам очаквания там и не се шашкам, каквото дойде го карам.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #4837 -: Септември 04, 2017, 07:56:58 pm »
Ти имаш по натал опозиция Слънце- Сатурн и сега нещо активира заложеното ? Нещата може да ги обърнеш само ти, след като е новолуние, а знакът , дали ще е със знак "+" или "-", зависи, доколко ще проектираш случващото се по тази опозиция към друг човек, , обект, група- ти ли ще си "жертвата' или другите ще се жертват за теб. Направи си, един добър анализ на наталната опозиция Слънце Риби-Сатурн Дева 5-11 и ще знаеш какъв ще е знакът. :)

Аз имам Слънце  Риби опозиция Юпитер ВезниRx по натал, когато имам новолуние върху една от двете страни, с какъв знак според теб ще е проявата?!?   Нямам очаквания там и не се шашкам, каквото дойде го карам.  ;)

Благодаря ти, Рени. При мен от опозицията по-силен е Сатурн, нищо, че е в Дева. Винаги ме е държал да правя това, което трябва, искам или не. Интересното в случая е, че и двата управителя на 5д са активни, и то спрямо опозицията Сатурн-Слънце.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Събития и транзити
« Отговор #4838 -: Септември 05, 2017, 04:10:53 pm »
За да освободя напрежението реших да се боядисам ;D
Тр. Луна съвпад нат. Венера на АС - направих си балеаж в домашни условия с новата боя за коса на Лореал Колориста. Добре се получи за моя изненада и на фона на ретро Мерка, иначе очакванията ми бяха да стана петниста хиена :043:

« Последна редакция: Септември 05, 2017, 04:14:42 pm от romantica »

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #4839 -: Септември 20, 2017, 11:24:08 am »
Юпитер на асцендента.
Хубав период беше преди 12г, дано и сега :)
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #4840 -: Септември 21, 2017, 12:53:02 pm »
Ох, Сатурн ми транзитира в 6Д и не ми е добре на работа. Психически, някак съм подтисната и не ми се работи, ходя с нежелание. Може би защото все се намира кой от ръководството да ми се скара за нещо и да ми направи проблем. Тези неща нормални  ли са за този транзит, споделете при вас как е било..

Чела съм, че и да си смени работата при този транзит пак няма да е удовлетворен..

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #4841 -: Септември 21, 2017, 01:09:35 pm »
Ох, Сатурн ми транзитира в 6Д и не ми е добре на работа. Психически, някак съм подтисната и не ми се работи, ходя с нежелание. Може би защото все се намира кой от ръководството да ми се скара за нещо и да ми направи проблем. Тези неща нормални  ли са за този транзит, споделете при вас как е било..
Бях по майчинство в този период, гледах две малки деца, коза, куче и зеленчукова градина, че магазините бяха празни и нямаше какво да се яде- не е имало време да мисля харесва ли ми, бях прекалено натоварена с ежедневни ангажименти. Въпреки това намирах време да се наконтя и изляза с децата на раходка по центъра, почти всеки ден.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Събития и транзити
« Отговор #4842 -: Септември 21, 2017, 04:54:23 pm »
Аз тогава започнах да спортувам
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #4843 -: Септември 21, 2017, 08:45:53 pm »
Мерси, че споделихте. При мен само в това се изразява, иначе не мога да се оплача, не е тая мъка, която изживях с 5ти дом. Но пак си усещам едно тягостно, подтискащо настроение в работата..

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #4844 -: Септември 21, 2017, 11:27:47 pm »
За мен беше стабилизиращ период в работата. Научих много неща, укрекнах в работата си отношението си към работата. В 4 ти пак беше така , преместих се в Брюксел и вече 7 години съм тука. пред 5 ти беше гадно , но промених възгледите си са любовта като цяло.

Сега като взе да наближава 7 ми започнах да го усещам като изчистващо от хората , които не допринасят в живота ми. Всички , които са се осирали ,сега ме дразнят много яко и ги чистя ... трудно понасям много хора.