Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845510 пъти)

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Събития и транзити
« Отговор #4845 -: Септември 22, 2017, 02:32:32 pm »
С Венера У3,10 на Асц секстил Плутон У4 в 3, на фона на тр. Луна/Юпитер в 3ти опозиция тр. Уран такъв скандал спретнах на едни съседи руснаци над мен, че вдигнах целия блок. По-принцип не обичам конфронтации и съм търпелива, но нервите ми не издържат вече. От 2 месеца ме тормозят тея диваци с многото си деца. Сутрин,обед,вечер само шум, шум, шум, тропане, бягане, ходят като бизони. Системно съм недоспала, изнервена и под стрес. И в 6ч и в 1ч вечер едно и също. 100 пъти ги предупреждаваха от хотела да спрат, защото освен, че ми тропат на главата ами и децата им правиха проблеми. Хвърляха шезлонгите в басейна, разнасяха и хвърляха коносите от паркинга и какво ли още не. Родителите им пълно безхаберие и никакво възпитание не прилагат. И не спират и не спират, днес направо подивях.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4846 -: Септември 22, 2017, 07:50:42 pm »
Транзитнотос Слънце квадратира наталното - всички гадости на света ми се изсипват от рога на изобилието. Депресивно и отчаяно :(
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #4847 -: Септември 22, 2017, 10:03:51 pm »
Транзитнотос Слънце квадратира наталното - всички гадости на света ми се изсипват от рога на изобилието. Депресивно и отчаяно :(

Само транзит ли?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4848 -: Септември 22, 2017, 10:50:01 pm »
По прогресии и дирекции кавото има ... то си е ежедневие :) И новолунието беше един сходящ квадрат. Точно взаимоотношенията с няколко човека засегна и ги приключих. Леко се изненадах от себе си, че съм толкова рязка.
Над силата е само умението да я владеем!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #4849 -: Септември 23, 2017, 08:27:22 am »
По прогресии и дирекции кавото има ... то си е ежедневие :) И новолунието беше един сходящ квадрат. Точно взаимоотношенията с няколко човека засегна и ги приключих. Леко се изненадах от себе си, че съм толкова рязка.

общото между нас е слънцето стрелец и венера скорпи, все си мислех ,че тр.съвпад марс-меркурий с тр. венера и слънце също в дева в опозе на тр.нептун,по оста 1-7 дом,ще избегна вербалните сблъсъци и крайности,но и при мен събитията са същите,вкараха ме в чужд филм,компилация турско-латино и аз приключих с уважението към тези хора
алкохола е антагонист на самоконтрола,единственото важно е,че истината се ражда, а фалшивите отношения,двулични и лицемерни- умират,амин! :08:
« Последна редакция: Септември 23, 2017, 05:24:59 pm от strelicka »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #4850 -: Септември 23, 2017, 09:56:35 am »
Ха, и аз имах странни отношения с една жена тия дни, ще сложа картата в Натални

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4851 -: Септември 23, 2017, 07:04:44 pm »
общото между нас е слънцето стрелец и венера скорпи, все си мислех ,че тр.съвпад марс-меркурий с тр. венера и слънце също в дева в опозе на тр.нептун,по оста 1-7 дом,ще избегна вербалните сблъсъци и крайности,но и при мен събитията са същите,вкараха ме в чужд филм,компилация турско-латино и аз приключих с уважението към тези хора
алкохола е антагонист на самоконтрола,единственото важно е,че истината се ражда, а фалшивите отношения,двулични и лицемерни- умират,амин! :08:

Тъкмо вчера си мислех, че опозицията с Нептун дава проглеждането .... При мен има и активна нептунова квадратура. Боли ме от загубата на илюзиите. Вярвала съм в един надут балон, сега съм стресната от пукането му. Но е по-добре болезнена истина, отколкото продължаваща измама. За нас стрелците  темата с искреността е много болезнена.
Над силата е само умението да я владеем!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #4852 -: Септември 23, 2017, 07:22:33 pm »
Тъкмо вчера си мислех, че опозицията с Нептун дава проглеждането .... При мен има и активна нептунова квадратура. Боли ме от загубата на илюзиите. Вярвала съм в един надут балон, сега съм стресната от пукането му. Но е по-добре болезнена истина, отколкото продължаваща измама. За нас стрелците  темата с искреността е много болезнена.
ти пък нептун и проглеждане,оксиморон
по скоро тр.марс -меркурий в дева вадят   истината наяве заедно със сатурн през стрелеца,с диспозитор юпитер везни-истини ,свързани със взаимоотношения

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4853 -: Септември 23, 2017, 09:01:28 pm »
Защото са в опозиция, това имах предвид, а при мен и с активна нептунова квадратура. Чао на илюзиите по въпроса :)
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #4854 -: Септември 23, 2017, 09:27:31 pm »
По прогресии и дирекции кавото има ... то си е ежедневие :)

Идеята е дали това ще остане изолиран случай без последствия, или напротив.
Опозиция с нептун дава и предателства, и самоизолация заради разочарования, но и търсене на по-добрия "аз"

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #4855 -: Октомври 06, 2017, 11:03:41 pm »
Усетихте ли мунданния съвпад Венера/Марс?
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #4856 -: Октомври 06, 2017, 11:23:34 pm »
Усетихте ли мунданния съвпад Венера/Марс?

Уф, харчене. Но поне не съм го ударила на разврат.  ;D

Има обаче още позиции във wish list-a, за мен е важно навреме да си ударя спирачки. Като се отпусна да пазарувам, убягва ми границата понякога.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #4857 -: Октомври 07, 2017, 12:54:50 am »
Усетихте ли мунданния съвпад Венера/Марс?
Да, при мен е в 1д на 2* от Мерка, а на малката дъщеря е върху Венера - точен аспект, днес ме набра и час сме говорили приятелски, следобед непланувано ѝ купих подарък- дънков клин, че като бяхме заедно в София си търсеше клин и не си хареса.
А цикълът Венера/Марс, доколкото разбрах, е за следващите две години.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #4858 -: Октомври 07, 2017, 05:00:52 pm »
Усетихте ли мунданния съвпад Венера/Марс?

Ох че как. Напоследък бях загубила желание за шопинг, ама никакъв мерак нямах, направо не бях аз. Та ми се възвърна - тр. венера марс във втори дом в опозиция с меркурий У2 и слънцето.

Правят тао квадратура заедно с тр. сатурн върху луната ми - малко да смегчат, че ми писнА от сатурновия транзит.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #4859 -: Октомври 07, 2017, 07:37:12 pm »
Усетихте ли мунданния съвпад Венера/Марс?

Още преди 2 г. го усетих.  И след 2 г пак ще е в Дева. Девите, Меркуриеви Венера/ Марс какво ще споделят, АСЦ- ДСЦ в Дева ?
 Що така все в Дева по зодиакална дължина (ще)се срещат Венера и Марс в последователни 3 цикъла  , според вас ? :)
« Последна редакция: Октомври 07, 2017, 07:43:32 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“