Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845380 пъти)

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Събития и транзити
« Отговор #5085 -: Март 05, 2018, 10:51:15 pm »
аз точно това се учудвам с Юпитер в 10-ти дом как може да ме уволнят но ето махнаха ме ...

Докато Юпитер транзитира някой дом, той "уголемява" онова, което по натал е дадено в него. Демек, ако в натала е хубаво, ще донесе нещо хубаво, ако е завързано и комплицирано - тц... ::)
Това са моите наблюдения от практиката. Виж как е при теб! Стискам ти палци.  :13:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5086 -: Март 05, 2018, 11:09:14 pm »
Грег, имаш ли планета, точка по натал и прогресия в 21-25 * ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #5087 -: Март 05, 2018, 11:18:06 pm »
Грег, имаш ли планета, точка по натал и прогресия в 21-25 * ?

Да ,Прогресивна Венера в момента е на 22 градуса Овен , а прогресивния Марс на 28 градуса Овен, транзитния Марс ги тригонира при това уви

Та Рени позна :) че нещата ще приключат и започва нов цикъл. Ти много добре го беше написала преди няколко поста, даже смятам да си го запазя.
« Последна редакция: Март 05, 2018, 11:25:21 pm от greg07 »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5088 -: Март 05, 2018, 11:27:52 pm »
Тр. Уран е върху пр. Марс
Тр. Юпитер стационарен куинконкс  пр. Венера.
Двамата освобождават от онова, което дълго време си отлагал или не си желаел да се изправиш.
Тр. Плутон ще разчупи, разтури онова, което имаш и заедно със Сатурн ще го съградят наново след месец април, когато също стават ретроградни. Сега разчитай на информацията по Меркурий (от 08.03 е в ретро сянка) , за да си обясниш случилото се. Имаш ли планети в 3-5 * особено в огнена стихия, за да разбереш къде ще е поправката, в кои сфери, за да инициираш ново начало след  долния съвпад на Меркурий ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5089 -: Март 21, 2018, 06:39:23 pm »
Днес за пръв път спечелих дизайнерско бижу в игра в соц. мрежа.
Не участвам по принцип в такива, както и не пускам тото или търкам билетчета, не знам защо снощи реших да се пробвам.
Погледнах си транзитите, освен точен квадрат на Юпитер от пети дом към Слънце, тр. Венера и Мерк близо до К11,тр.Луна в 11-ти дом.
Свързвам събитието с Венера заради бижуто, Уран заради Нета и дизайнера и Мерк, защото трябваше да се пише нещо оригинално като участие.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #5090 -: Март 21, 2018, 09:43:03 pm »
Слънце и юпитер в натала как се съотнасяха?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5091 -: Март 21, 2018, 10:27:50 pm »
В секстил са.
Всъщност тр. Венера/ Мерк са на 3/4 градуса от нат. Юпитер, макар да ми е широк този орбис.
Чак сега видях, че прогресивен Юпитер ми е на прогресивно МЦ, но понеже не съм 100% уверена в часа на раждане, може и леко да го е подминал .
Една констатация- откакто Юпитер е ретро , се чувствам супер, имам усещането, че ми просветна .
« Последна редакция: Март 21, 2018, 11:23:28 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5092 -: Март 21, 2018, 10:43:55 pm »
Корея, тригонът Слънце-Юпитер 23 * закача ли някоя точка по натал или прогресия, съвпада Венера- Меркурий 16* ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5093 -: Март 21, 2018, 11:27:39 pm »
Не, нищо в тези точки.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5094 -: Март 22, 2018, 01:42:22 pm »
Не, нищо в тези точки.

Значи търсиш по-назад като време мунданна конфигурация, лунация, а сега бърза планета да е била тригер на посочената възможност.Юпитер беше в тригон с Венера февруари, например. Управител 5-ти, планета в 5-ти,  Слънце, домът със знака Лъв ако са били активирани също .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #5095 -: Март 22, 2018, 02:58:24 pm »
Днес за пръв път спечелих дизайнерско бижу в игра в соц. мрежа.
Не участвам по принцип в такива, както и не пускам тото или търкам билетчета, не знам защо снощи реших да се пробвам.
Погледнах си транзитите, освен точен квадрат на Юпитер от пети дом към Слънце, тр. Венера и Мерк близо до К11,тр.Луна в 11-ти дом.
Свързвам събитието с Венера заради бижуто, Уран заради Нета и дизайнера и Мерк, защото трябваше да се пише нещо оригинално като участие.
Честито, ако наистина е дизайнерско бижу, а не от онези под левче, за които фирмата, която ги раздава на късметлии във фейса иска 7лв за доставка, т.е. пак е на печалба  с около 2лв.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5096 -: Март 23, 2018, 01:06:43 pm »
Доставката я поеха те, а реалната цена е около 120 лв. Силно завишена, но като има кой да купува...
Понеже бяха две награди в играта и съответно двама печеливши, са ми пратили погрешка другата. В момента , в който се прибрах, отворих пакета  и установих това, получих  СМС да не вземам пратката, ще си я изтеглят обратно  и пратят моята. :57:
Не съм гледала Мерка вече ретро ли е, но е точно по него тази объркация.
Днес ми е ден за сноване между офиси, върнах я- другата дама много държала да си получи точно нея, а аз ще си чакам моята в понеделник.
« Последна редакция: Март 23, 2018, 02:47:04 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Събития и транзити
« Отговор #5097 -: Март 23, 2018, 06:33:57 pm »
Значи търсиш по-назад като време мунданна конфигурация, лунация, а сега бърза планета да е била тригер на посочената възможност.Юпитер беше в тригон с Венера февруари, например. Управител 5-ти, планета в 5-ти,  Слънце, домът със знака Лъв ако са били активирани също .
Днес имам още една победа, този път няма награда, но за мен е ценна, защото е свързана с мое хоби и много ме зарадва, че някой е оценил направеното от мен. Няма да навлизам в подробности.
Като си гледам транзитите, вероятно транзитът на Венера е тригер, а пък дали и тр. Плутон няма да ги носи тези малки победи като съУ5?
Вече почвам да се замислям дали да не пусна ли тото или да купя билетче... :57:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #5098 -: Март 23, 2018, 07:07:05 pm »
Корея, тригонът Слънце-Юпитер е квадрат към нат. Слънце, секстил Венера у 5, а ти имаш по натал Венера- Юпитер, Слънце-Юпитер, повтаря се натална констелация. По прогресия колко силно ще реагираш на това, по дирекция-защо сега. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #5099 -: Март 24, 2018, 07:54:26 am »
Корея,честито! :08:

тр.Плутон съвпад Венера,двамата упр.5 дом
тр.Венера У5  К11,опозе К5 ,в каре Венера откл.,съвпад Юпитер/късмета/ на К11 и опозе К5,секстил Слънце /мундо у5/ ,намира се в 9д.-публикации
по нат.Венера-Меркурий предполага с твое творчество,писменно да спечелиш,в 7д. -популярност
тр.Сатурн на к7 /диспозитор на У5 Венера/,секстил Уран в 5 дом
тр.Меркурий стацио -ретро в секстил Марс,др.съу5,у11-това,което те е отличило от групата в интернет,печалби
« Последна редакция: Март 24, 2018, 08:48:37 am от strelicka »