Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845674 пъти)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #375 -: Април 22, 2014, 04:24:18 pm »
Хайде, обратната връзка по натална Луна на 13-ти градус в Овен е вече факт!

Транзитен Марс към момента е в съвпад с натален Плутон в 12-ти дом, в точна опозиция с Луна в 6-ти. Сутринта имах много лош инцидент с котки, дълга история, но още към 9 сутринта се озовах в болница. Промивка на ухапване, инжекция против тетанус и 5 дни антибиотик. Това не е ново за мен, понеже се занимвам с бездомни животни, няколко пъти са ми се случвали подобни случки. Сега единия ми пръст е напълно обездвижен и обинтован целия. Бях чела че при съвпад на тр. Марс с Плутон, може да се очаква инцидент, при който да пострада тялото на натива, дори да се инвалидизира.

В момента Луната ми е атакувана и от съвпад на транзитен Уран с нея. Понеже Луна ми е съуправител на 9-ти дом, пише следното за аспекта: " If lord of the 9th, your dreams and imagination will run wild at this time. Just be sure to make the basis of your decisions in reality.Far away exotic places appeal to you more now and you may have the chance to visit." Неочаквано се отвори възможност да пътувам до Мадрид другия месец, от там ще посетя Гибралтар и после Мароко. Тука подобно като при ЯЯ се отрази, и при мен са активирани 3-ти-9-ти дом.
През лятото ми предстои пътуване до друг континент, но в новия солар започващ след по-малко от 2 седмици, имам опозиция Марс-Уран, пак по оста 3-ти-9-ти, да не взема да се погубя някъде из въздушното пространство :-\

Това не е краят, горката ми Луница е атакувана и от квадрат на транзитен Плутон. Плюс всичко останало за този транзит, пише и следното:"If the Moon is lord of the 9th, you may have to relocate to a distant place", да, релокирам се в друга държава през юни, перманентно.

Каквото и да става съм много доволна, защото най-после някакво раздвижване се получи и каратата ми "проработи'. Явно че беше нужен кардинален кръст и затъмнение върху АЦ, за да се разнесе стагнацията, характерна за радикса ми през последните години!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #376 -: Април 22, 2014, 06:45:56 pm »
Mayflower,почерпи Сатурн ,че те пази от Нептун и се радвай на Юпитер ,че ти дава крилааааа,в тази мъгла  ;)

И ,благодаря за споделеното. :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Събития и транзити
« Отговор #377 -: Април 22, 2014, 09:41:02 pm »
Намирам ги за правдоподобни интерпретациите в astrology-x-files.com, харесват ми  :) .

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #378 -: Април 23, 2014, 11:19:05 am »
Санти, и на мен ми допадат, само с няколко изречения тълкуват даден транзит, но точно в целта.

Преди време се бях абонирала за подробните интерпретации на астро.ком, ами то само някакви астро-психологични анализи, изобщо не ми вършеха никаква работа в реалността!

Рени, колкото и странно да звучи, понякога съм много благодарна на Сатурн. Може би наистина ме пази от Нептун, и то по много силен начин, защото почти никога не съм работила по Нептунови теми. Някак ми е много далечен и мъглив, подсъзнателно отхвърлям неговито влияние, както доброто, така и лошото.
А Юпитер си го почитам и му благодаря, точно както си заслужава един така впечатляващ и могъщ Бог като него:)
« Последна редакция: Април 23, 2014, 11:33:59 am от MayFlower »

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Събития и транзити
« Отговор #379 -: Април 23, 2014, 11:21:24 am »
аз пък нищо не разбрах от този линк, до колкото разбирам е да си купуш някакъв софтуер.  ::)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #380 -: Април 23, 2014, 11:25:16 am »
аз пък нищо не разбрах от този линк, до колкото разбирам е да си купуш някакъв софтуер.  ::)

Отстрани, в лявата страна на страницата в синьото квадратче, можеш да кликваш на линкове за интерпретациите.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Събития и транзити
« Отговор #381 -: Април 23, 2014, 11:31:39 am »
благодаря

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #382 -: Април 23, 2014, 12:54:50 pm »
Отстрани, в лявата страна на страницата в синьото квадратче, можеш да кликваш на линкове за интерпретациите.

ти да не би да имаш някаква регистрация там, или пък да им ползваш продукта? Защото и при мен си излиза само инфо за софтуера във въпросното синьо поле.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #383 -: Април 23, 2014, 02:18:37 pm »
ти да не би да имаш някаква регистрация там, или пък да им ползваш продукта? Защото и при мен си излиза само инфо за софтуера във въпросното синьо поле.

Не, нямам регистрация. Съвсем не е изчерпателен като информация, има интерпретации само за транзити, като не включва ъглите даже. Просто има някои точни попадения.

Хапи, пробвай този линк: http://www.astrology-x-files.com/x-files/.

Отстрани в синьото поле пише (в този ред точно, едно под друго):
                                                Astrology reference
                                                Zodiac signs
                                                Planets in houses
                                               Transiting planets

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #384 -: Април 23, 2014, 02:21:53 pm »
Не, нямам регистрация. Съвсем не е изчерпателен като информация, има интерпретации само за транзити, като не включва ъглите даже. Просто има някои точни попадения.

Хапи, пробвай този линк: http://www.astrology-x-files.com/x-files/.

Отстрани в синьото поле пише (в този ред точно, едно под друго):
                                                Astrology reference
                                                Zodiac signs
                                                Planets in houses
                                               Transiting planets

да, това вече е друго нещо, благодаря :)

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #385 -: Април 23, 2014, 03:18:21 pm »
Разглеждам сайта и отново попадам на термин, който не разбирам. Какво означава, дадена планета да е "в сект(а)" - или извън нея/него (даже не знам, каква точно е думата).

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #386 -: Април 23, 2014, 03:50:36 pm »
Разглеждам сайта и отново попадам на термин, който не разбирам. Какво означава, дадена планета да е "в сект(а)" - или извън нея/него (даже не знам, каква точно е думата).

От английски "sect" или от латински  "seco"- отрязване, разделяне,  а от арабски "hayz "естественно място".
СЕКТА (ХАЙЗ) в Астрологията е когато мъжка планета се намира над земята денем и под земята нощем, а женска планета под земята денем или над земята нощем.  Когато планетата е извън секта, се проявява по-слабо.

Картите се разглеждат според дневно/нощно раждане, което пък се определя от положението на Слънцето. Всяка планета има своя секта-дневна или нощна. Слънце, Юпитер, Сатурн -дневни, а Луна, Венера, Марс -нощни.

Това е секта, но в много общи линии, за повече инфо-Робърт Ханд, той подробно ги разяснява.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #387 -: Април 23, 2014, 04:43:44 pm »
От английски "sect" или от латински  "seco"- отрязване, разделяне,  а от арабски "hayz "естественно място".
СЕКТА (ХАЙЗ) в Астрологията е когато мъжка планета се намира над земята денем и под земята нощем, а женска планета под земята денем или над земята нощем.  Когато планетата е извън секта, се проявява по-слабо.

Картите се разглеждат според дневно/нощно раждане, което пък се определя от положението на Слънцето. Всяка планета има своя секта-дневна или нощна. Слънце, Юпитер, Сатурн -дневни, а Луна, Венера, Марс -нощни.

Това е секта, но в много общи линии, за повече инфо-Робърт Ханд, той подробно ги разяснява.

много благодаря!  :58:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #388 -: Април 23, 2014, 04:59:39 pm »
Ето го кардиналния кръст днес ....


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #389 -: Април 23, 2014, 05:00:50 pm »
Ето го кардиналния кръст днес ....

Некой ще си пие 'апчетата  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui