Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 846451 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #930 -: Юли 31, 2014, 06:44:15 am »
Не знам вече в коя тема да пиша-за лунациите или за тр.Юпитер,но пак ме обхвана параноята за здравословното състояние на майка ми.Тя,естествено,нищо не ми е споделила,но нейната приятелка ми каза за последният им разговор.Уффф,в тоя живот няма мира,взе за нещо мисля и се притеснявам и си скъсявам живота,а искам да живея дъъъъълго.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #931 -: Юли 31, 2014, 05:42:28 pm »
Не знам вече в коя тема да пиша-за лунациите или за тр.Юпитер,но пак ме обхвана параноята за здравословното състояние на майка ми.Тя,естествено,нищо не ми е споделила,но нейната приятелка ми каза за последният им разговор.Уффф,в тоя живот няма мира,взе за нещо мисля и се притеснявам и си скъсявам живота,а искам да живея дъъъъълго.
Щом искаш да живееш, ще живееш- това е важното и тази мисъл взема превес над останалите мисли

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #932 -: Юли 31, 2014, 09:23:44 pm »
Не знам вече в коя тема да пиша-за лунациите или за тр.Юпитер,но пак ме обхвана параноята за здравословното състояние на майка ми.Тя,естествено,нищо не ми е споделила,но нейната приятелка ми каза за последният им разговор.Уффф,в тоя живот няма мира,взе за нещо мисля и се притеснявам и си скъсявам живота,а искам да живея дъъъъълго.

Това няма нищо общо с транзитите и лунациите ,има общо с наталната ти карта,разгледай я ,разгледай и себе си ,след това се усмихне и затвори и астрологията ,и себе си и се забавлявай . :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #933 -: Август 01, 2014, 03:18:15 pm »
akruks,Рени....... :38: :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #934 -: Август 02, 2014, 04:31:45 pm »
Днес, при една нумерологична консултация, за пръв път изпаднах в положение, в което евентуално трябваше да отправя много сериозни предупреждения за живота/здравето на човека. Казуса е следния - на 25 авг човека заминава в чужбина (Англия) на работа. Но при анализа се получава много голяма опасност от най-различен вид - от катастрофа до загуба на пари или пък сериозни проблеми.
Опитвам да направя сравнение с астрологичната карта, но тук не виждам кой знае какво:
- нат Меркурий (У1) получава няколко негативни аспекта, но пък тр Уран (У9) е в секстил с него.
- Тр Сатурн (У8) и Марс (У11) правят съвпад с У10 в 6 дом и квадрат към меркурий У1

МС може да е и в края на водолей (има мърдане в часа от около 10 мин), но избрах този, защото човека е работил до скоро като собственик на магазин хранителни стоки.

Всъщност, нумирологично се получава, че може да то излъжат нещо, дори и неумишлено. но пък от март нататък вече всичко ще е ОК.

Ще съм благодарна, ако някой даде мнението си.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #935 -: Август 02, 2014, 05:23:46 pm »
Има дадености и за катастрофи, и за смърт в чужбина, ако живее по-дълго време. Левин казва това за у12 в 9 и у8 в 9, а при него са и двата управителя. Също виж у3 слънце опозе у9 уран. Но дали сега ще се случи нещо, тук трябва да разгледаш транзити, прогресии, дирекции и солар. Колко време мисли да стои в Англия?

Ами доколкото разбрах, ако се получи с работата, 2-3 години - колкото да си оправят бюджета.

Аз сега гледам твоите карти :)

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #936 -: Август 02, 2014, 06:14:52 pm »
солара и той не е добре - У9 в 8, У8 в 9 и У8 е Уран, У1 е в 8 дом.

Не знам, ще размисля - това наистина е нож с две остриета. Предполагам, че все пак ще ги предупредя по някакъв по-мек начин.

И моя солар след 2 месеца ще е със Слънце, Луна и Венера в 8 дом, но поне У1 не е там. И естествено, ЛГ е 4 - като на този човек. :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #937 -: Август 02, 2014, 06:28:50 pm »
Дирекции поне, солар, колко год навършва през 2014, че не ми се смята, локус фортуна...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #938 -: Август 02, 2014, 06:45:56 pm »
И освен това ми се струва, че асц му е рак

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #939 -: Август 02, 2014, 07:09:25 pm »
Happy58 , може ли да ка4иш солара да го разгледаме?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #940 -: Август 02, 2014, 07:20:35 pm »
Има дадености и за катастрофи, и за смърт в чужбина, ако живее по-дълго време. Левин казва това за у12 в 9 и у8 в 9, а при него са и двата управителя. Също виж у3 слънце опозе у9 уран. Но дали сега ще се случи нещо, тук трябва да разгледаш транзити, прогресии, дирекции и солар. Колко време мисли да стои в Англия?
Не виждам нищо фатално в казаното от Левин- някой се е установил да живее в чужбина и когато му дойде времето да предаде Богу дух, разбира се ще се случи в чужбина  :)
Дори и майка ти не е трябвало да плашиш по този начин- показвало разположението, че може да умре в чужбина, ами 9д да не е само чужбина, нали университета също е по него, може да работи до 90г в него, че и повече  :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Събития и транзити
« Отговор #941 -: Август 02, 2014, 07:44:30 pm »
Какво знаем за този човек по принцип?
Гледайки индийската му карта, в която у1 Меркурий попада в 8-мия дом, затиснат между малефици, а в 1-вия са Раху и Луна (у2), бих искала да попитам дали по принцип при него има склонност да попада в екстремни или опасни ситуации?

От 1999 г. тече главният планетарен период на Сатурн. Сатурн е тронов и се намира в 9-тия дом заедно с Марс и Слънцето, които управляват упачая домове - 3, 6 и 11. Освен това от тази позиция Сатурн аспектира същите тези домове. Сатурн управлява освен 9-тия и 8-мия дом. Може би от 1999 г. насам при него се наблюдава бавен, но сигурен растеж, във финансово отношение може да е получил подкрепа от брачен партньор. Особено благоприятни за професионалната му реализация би трябвало да са били подпериодите на Сатурн (1999-2002) и екзалтирана Венера в 10-ти (2006-2009). От началото на 2013-та до края на 2015-та тече подпериодът на Раху, а при пътуване зад граница най-често са намесени планети, свързани с 9-тия и 12-ти дом, и Раху.
« Последна редакция: Август 02, 2014, 07:48:12 pm от Mirabella »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #942 -: Август 02, 2014, 07:47:51 pm »
Той има много точна натална квадратура Меркурий/Нептун, която е задействана в момента. Да, свързана е със здраве и работа. Отделно, транзитен Уран му  е на мидпойнта Юпитер/Венера и може да има внезапни събития по темите управлявани от тези планети.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #943 -: Август 02, 2014, 08:11:57 pm »

Ще съм благодарна, ако някой даде мнението си.

 Меркурий У1, у4 в 9д в натала му показват тенденцията да живее, да има дом в чужбина
Сатурн У8 в 9д- може и да умре там, когато остарее, няма нищо фатално в това...
За конкретната дата тр Слънце У3  и тр Меркурий У1, 4 в съвпад с Уран У9 и Плутон У6  показват пътуването му със самолет до чужбина по работа- тр Нептун У10 съвпад с Марс У6 в 10д, тр Уран в съвпад с Венера У5,12 и с Юпитер У7, съУ10 показват в дългосрочен план тази тенденция, а освен това няма да е сам, а с партньор/и, колеги, с жена си и детето, а 12д показва, че чужбината е островна държава
Нептун У10 в 6д,  скоито тр Марс У6 и тр Сатурн У9 са в съвпад- работата му по принцип нептунова ли е, например да е музикант, или в сферата на здравеопазване, фотограф, художник
мисля, че му предстои неочакван успех и стабилни доходи в следващите години, а в бъдеще дори повече...
Звезата фамалгаут е в съвпад с неговото Слънце до Мц, звездата Бетелгейзе съвпад с Луната му до АСЦ, звездата Алферац съвпад с Венера- и трите звезди са обещание за успех, почести, големи постижения...
« Последна редакция: Август 02, 2014, 09:17:34 pm от akruks »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Събития и транзити
« Отговор #944 -: Август 02, 2014, 08:54:40 pm »
Хепи, марс изгорен в дневна карта става засилено силен/неслучайна тавтология/ за лошо и с опозицията уран-У 9 дом .има склонност към инциденти. Можеш да попиташ реализира ли се тази склонност досега. И още-има проблеми с агресията, ако не е работил по себе си. А каквото вътре в него-това му сервира вселената и навън.
А като отиде в чужбина все пак картата ще се релокира...домофикацията ще измести тези напрежения в др области. Обаче нямам твърде ов с релокирани животи.
И друго-можем ли да предотвратим съдбата, не знам. А сигурни ли сме, кое точно нейно аспектно измерение реализира натива. Например при мъж марс-опозе уран би могло да даде едно бързо съобразяване, свързване и реакция в моменти на съспенс и това да го ползва в работата му-да  е добър поради това, ако спецификата го изисква.


Ако е един летец, или каскадьор, въобще не бих го мислила, и свързвала с травматизъм, това в картата му.
« Последна редакция: Август 02, 2014, 10:15:20 pm от enigma »