Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845695 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1065 -: Август 29, 2014, 03:12:09 pm »
е то при тези положения, особено прогресивни и дирекционни, оставаше и да не замине :) - а поне работата сигурна ли е? че тази квадратура на Плутон ... по принцип се дава, че това е най-тежкия аспект - Плутон какво й управлява?

Tozi kvadrat na Pluton I po princi Pluton na MC dava nisko kvalificirana rabota spored men

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Събития и транзити
« Отговор #1066 -: Август 29, 2014, 03:27:29 pm »
Tozi kvadrat na Pluton I po princi Pluton na MC dava nisko kvalificirana rabota spored men
Плутон е У11.
Тук работата й не е ниско квалифицирана, тя е със Слънце и Меркурий в 3-ти - преподава чужди езици. За чужбина - може и да се наложи първоначално да работи каква да е работа, докато се установи.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1067 -: Август 29, 2014, 03:28:11 pm »
На близка приятелка й предстои пътуване в чужбина с идеята да остане там за постоянно. Какво трябва да гледам в картата - У4, У9, У10, нещо друго сещате ли се?

12-ти дом ,Юпитер/Нептун във връзка с изброените и от теб ,както и към Луна
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1068 -: Август 29, 2014, 03:30:09 pm »
Tozi kvadrat na Pluton I po princi Pluton na MC dava nisko kvalificirana rabota spored men

това защо? каква е логиката?

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1069 -: Август 29, 2014, 03:33:31 pm »
Плутон е У11.
Тук работата й не е ниско квалифицирана, тя е със Слънце и Меркурий в 3-ти - преподава чужди езици. За чужбина - може и да се наложи първоначално да работи каква да е работа, докато се установи.

ясно откъде идва квадратурата.

Щом е У11 - тази квадратуа явно показва взимането на решение, което е по нейно желание и засяга кариерата - явно тя отива там с желанието да се осъществи може би по-добре - поне аз така тълкувам.

Може би е по-добре да пуснеш картата тук, с дирекции, прогресии и транзити - ако избереш на Лиз Грийн за стил на картата, че добавиш и транзитите.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1070 -: Август 29, 2014, 03:34:29 pm »
това защо? каква е логиката?

наскоро го гледах в един сайт че Плутон в 6 ти дава ниско квалифицирана , мъчителна работа , предполагам в 10 не е по-разли4но


Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1071 -: Август 29, 2014, 03:40:26 pm »
наскоро го гледах в един сайт че Плутон в 6 ти дава ниско квалифицирана , мъчителна работа , предполагам в 10 не е по-разли4но

ааа, това е друго, недей така - в 10 мисля, че опасността е да не би да си повярваш много (да използваш силата, властта и мощта на Плутон) и да се срутиш от висините - Хитлер нямаше ли нещо такова?

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Събития и транзити
« Отговор #1072 -: Август 29, 2014, 03:40:47 pm »
12-ти дом ,Юпитер/Нептун във връзка с изброените и от теб ,както и към Луна
Благодаря, Рени  :38:.
Тя е с асц Стрелец, Юпитер У12, У1. Нептун в 12-ти, съвпад с асц-та.
На транзитния Уран на К4 му предстои тригон към наталния Нептун в 12-ти, това съм го пропуснала.
Транзитен Сатурн е в сходяща опозиция към наталния Юпитер в Телец, 5-ти, а транзитен Юпитер в Лъв - съвпад с натален Сатурн У2 в 8-ми.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1073 -: Август 29, 2014, 03:47:05 pm »
Tanya, виж дали има индикации в натала при дамата за (е)имиграция ,защото първото е принудително ,поради финансови ,политически и др.причини и тогава включваш и Сатурн към основните сигнификатори по казуса . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1074 -: Август 29, 2014, 04:10:13 pm »
Ха,ха ,тоз' Юпитер бе,подлуди (ни) всички Рибки да сменят аквариумите си-кой работа ,кой хоби,кой град ,кой държава,кой любовник . :57:
Сега като се срещне същият с Уран -изстрелване извън орбита ( сбъдване на копнежите ) ,после малко насухо-квадрат със Сатурн и след около месец и половина на яхта в Монте Карло-Юпитер тригон Марс ,но първо едно старо без перспективно пристанище трябва да изчезне от дестинациите им-Юпитер куинкокс Плутон.Период на мъртво вълнение ...и после плуване в свободни води. :)

Tanya,дамата би трябвало да е голяма чаровница ,може би приятно кокетна ,но амбициозна да е умна ,а не е задължително при нея .Да ,има индикации да живее извън страната . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1075 -: Август 29, 2014, 04:21:08 pm »
На мен ми трябва време да я разгледам картата - нещо не ми стигат показателите за местене, ама може и да съм вече изморена. Таня, съб/нед евентуално ще се включа пак.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Събития и транзити
« Отговор #1076 -: Август 29, 2014, 04:21:39 pm »
Ха,ха ,тоз' Юпитер бе,подлуди (ни) всички Рибки да сменят аквариумите си-кой работа ,кой хоби,кой град ,кой държава,кой любовник . :57:
Сега като се срещне същият с Уран -изстрелване извън орбита ( сбъдване на копнежите ) ,после малко насухо-квадрат със Сатурн и след около месец и половина на яхта в Монте Карло-Юпитер тригон Марс ,но първо едно старо без перспективно пристанище трябва да изчезне от дестинациите им-Юпитер куинкокс Плутон.Период на мъртво вълнение ...и после плуване в свободни води. :)

Tanya,дамата би трябвало да е голяма чаровница ,може би приятно кокетна ,но амбициозна да е умна ,а не е задължително при нея .Да ,има индикации да живее извън страната . :)
Благодаря за коментара  :58:.
Да, много е чаровна, амбициозна също, но не по дразнещ / фрапиращ начин  :).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Събития и транзити
« Отговор #1077 -: Август 29, 2014, 04:23:26 pm »
На мен ми трябва време да я разгледам картата - нещо не ми стигат показателите за местене, ама може и да съм вече изморена. Таня, съб/нед евентуално ще се включа пак.
Благодаря, Хепи  :).
Ще махна картата след малко, заради данните.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1078 -: Август 29, 2014, 11:06:11 pm »
Възможно ли е мунданния съвпад на венера с лилит /при мен се случва в първи дом / ,да е причина, да доведе в живота ми в рамките на три дни, съдбовни срещи с жени? Жени, които се опитват да ми помогнат.

Дали е от този транзит според вас?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1079 -: Август 30, 2014, 09:44:21 am »
Babyblue, според теб ,кога едно нещо е възможно ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“