Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845092 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1170 -: Октомври 05, 2014, 05:44:48 pm »
Един иска да ме дава под съд.

Това по коя планета да го търся??

Юпитер или прогресивна луна в стрелец?? :o

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #1171 -: Октомври 05, 2014, 06:19:30 pm »
Един иска да ме дава под съд.

Това по коя планета да го търся??

Юпитер или прогресивна луна в стрелец?? :o

Baby, имаш ли активност към ДЦ и 9-ти дом в момента?
Транзитен Юпитер през кой дом преминава?

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1172 -: Октомври 05, 2014, 06:27:30 pm »
Транзитен юпитер 1ви, в 9ти- транзитен уран съвпад меркурий У3, през ДС нищо не минава.

Иначе ретро мерк ще е през 3ти съвпад уран У7 и 8 и плутон У5.

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #1173 -: Октомври 05, 2014, 06:57:02 pm »
Транзитен юпитер 1ви, в 9ти- транзитен уран съвпад меркурий У3, през ДС нищо не минава.

Иначе ретро мерк ще е през 3ти съвпад уран У7 и 8 и плутон У5.

Забелязала съм че винаги при съдебни спорове и изобщо при каквито и да е събития свързани със съдилища, винаги е активен ДЦ, 7-ми дом и/или неговият управител.

Като отмине последното преминавне на транзитен Меркурий през твой 3-ти дом и съвпада му с натален Уран (У7-ми), вероятно към края на този месец като Мерк е директен отново, ще знаеш със сигурност дали ще се съдите. Меркурий опозира ли наталната си позиция в 9-ти през това време?

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1174 -: Октомври 05, 2014, 08:52:46 pm »
гледай в 6-ти дом  какво и кой ти транзитира :043:

Плутончо в тригон с венерата.
Що? Какво е смешното?? :043:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1175 -: Октомври 05, 2014, 08:54:52 pm »
Забелязала съм че винаги при съдебни спорове и изобщо при каквито и да е събития свързани със съдилища, винаги е активен ДЦ, 7-ми дом и/или неговият управител.

Като отмине последното преминавне на транзитен Меркурий през твой 3-ти дом и съвпада му с натален Уран (У7-ми), вероятно към края на този месец като Мерк е директен отново, ще знаеш със сигурност дали ще се съдите. Меркурий опозира ли наталната си позиция в 9-ти през това време?
Да,определено!
Наталния мерк ми е в овен.
Защо Мей?

Ако онзи подаде жалба, жална му майка!

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1176 -: Октомври 05, 2014, 09:50:44 pm »
За украса..
Като не ти се говори, защо се включваш? :017:
Пак ли за украса?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #1177 -: Октомври 05, 2014, 09:57:49 pm »
Плутон тръгна ли директен,днес ми се наложи да бръкам в един канал/тръба,че се сетих да не е от него ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1178 -: Октомври 05, 2014, 10:06:13 pm »
Babyblue, има една универсална думичка - знам, пожелавам ти да я научиш и да я ползваш по предназначение.Втората  следва първата и се нарича хумор ,пожелавам ти да я разпознаваш и да се забавляваш. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1179 -: Октомври 05, 2014, 10:06:27 pm »
Плутон тръгна ли директен,днес ми се наложи да бръкам в един канал/тръба,че се сетих да не е от него ;D

 :043: :043: :043: :043: :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1180 -: Октомври 05, 2014, 10:11:41 pm »
Babyblue, има една универсална думичка - знам, пожелавам ти да я научиш и да я ползваш по предназначение.Втората  следва първата и се нарича хумор ,пожелавам ти да я разпознаваш и да се забавляваш. :)

Благодаря и двете ги владея перфектно :)

А това че не разбирам твоя хумор,може би значи, че не е стандартен за разбиране :)
Аз съм традиционалистка и предпочитам стандартните и класически неща.
Имагинерните и символичните не са ми по вкуса.

Та, в този ред на мисли, като не мога да ти разчитам символите, най-добре да не се хабиш в отговорите си. :58:
С най-добри чувства:
Бейбиблу :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #1181 -: Октомври 05, 2014, 10:13:12 pm »
Е точно сега не се майтапя,сериозно.Нещо като жена водопроводчик с черни ръце.Понякога не се шегувам.Видях го-директен,не е от него явно,не пряко де. :017:

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Събития и транзити
« Отговор #1182 -: Октомври 05, 2014, 10:23:11 pm »
Да,определено!
Наталния мерк ми е в овен.
Защо Мей?

Ако онзи подаде жалба, жална му майка!

Защото опозицията ще бъде по оста 3-ти/9-ти дом, нали съдебните дела са по техните сигнификации. Освен това, като допълнение към Юпитер и У7, винаги гледам и Меркурий, когато има въпроси за съд и дела. Опозиция транзитен към натален Меркурий може да донесе неразбирателство с околните, провал/канселиране на договори, споразумения. При теб е още по-силно подчертана тази тенденция към момента, защото едновременно имаш тр. Меркурий (У3) съвпад Уран (У7) и тр. Уран съвпад натален Меркурий, по 3-ти-9-ти дом.

Уран е силно непредсказуем, а Меркурий се движи много бързо, затова погледни към ДЦ дали ще имаш скоро някакви аспекти и какви ще са те, както и предстоящи аспекти на Юпитер, за да разбереш дали изобщо ще има дело.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1183 -: Октомври 05, 2014, 10:25:09 pm »
Е точно сега не се майтапя,сериозно.Нещо като жена водопроводчик с черни ръце.Понякога не се шегувам.Видях го-директен,не е от него явно,не пряко де. :017:

Значи нещо на к8, меркурий с у8, нещо бързичко

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1184 -: Октомври 05, 2014, 10:34:58 pm »
Защото опозицията ще бъде по оста 3-ти/9-ти дом, нали съдебните дела са по техните сигнификации. Освен това, като допълнение към Юпитер и У7, винаги гледам и Меркурий, когато има въпроси за съд и дела. Опозиция транзитен към натален Меркурий може да донесе неразбирателство с околните, провал/канселиране на договори, споразумения. При теб е още по-силно подчертана тази тенденция към момента, защото едновременно имаш тр. Меркурий (У3) съвпад Уран (У7) и тр. Уран съвпад натален Меркурий, по 3-ти-9-ти дом.

Уран е силно непредсказуем, а Меркурий се движи много бързо, затова погледни към ДЦ дали ще имаш скоро някакви аспекти и какви ще са те, както и предстоящи аспекти на Юпитер, за да разбереш дали изобщо ще има дело.
Благодаря ти Мей отново.
Да, двойно и тройно подчертано при мен относно меркурий и уран-управители на 3ти и 7ми.
Уранова опозиция също .Натален уран в 3ти,транзитен в 9ти.
Лунното затъмнение ще е точно върху меркурий в 9ти. Тр.северен възел е в съвпад с уран.
Транзитен юпитер ми е в квадрат с венерата, а към ДС нямам никакви аспекти.

Този може да е говорил така ,само да ме сплаши,но аз не се уплаших много :012: