Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 844806 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1380 -: Ноември 06, 2014, 04:41:56 pm »
под "откажем" имах предвид народа - нали Луната е народа в тази карта. Но няма значение.
Написала съм го още в първия коментар, че Луната е естествен сигнификатор на народа, а в самата карта е сигнификатор на народа е Меркурий У4, с когото Луната предстои да извърши опозиция, което показва от една страна разединение на самия народ, от друга страна министрите, като служители на правителството ще действат срещу народа, понеже Луната е У6 в картата

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1381 -: Ноември 06, 2014, 04:46:19 pm »
Основна характеристика на едно правителство е неговата формалност,представителност ,авторитет,в случая бих обърнал по-голямо внимание на МЦ,10Д,като са празни У10Д Юпитер квадратура с естествения У10Д Сатурн това е някакво вътрешно противоречие,между различните му съставни части,фракции .У8Д Венера,икономика,банки ,нощна планета в дневна карта,изгорена,дебилитирана в скорпион,не вещае добро за финансовата политика .
Да, правилно отбелязваш празния 10д в квадратура с естествения 10д, което много точно описва висшестоящия- хем го сърби, хем го боли и надрънка празни приказки още на момента, като гушна папката с мандата  :-X

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1382 -: Ноември 06, 2014, 04:55:59 pm »
Жената е с 90% изгаряния и на командно дишане. С риск да прозвучи жестоко, но не виждам изобщо какъв е смисълът да се борят за живота и. Ако оцелее изобщо, в което дълбоко се съмнявам с тези обезобразявания живота и така или иначе ще е свършил. Нито мъж ще си намери (разведена е), нито на работа ше я вземат, дори и на улицата няма да смее да се покаже. Не разбирам постъпката и изобщо. Има 11 годишен син, за който да се грижи... Моля се душата и да си отиде... Няма смисъл да я мъчат повече...  :'(
Смисълът на една такава борба и обгрижване е, че медиците са положили хипократова клетва, а от друга страна животът е божа работа и само Той дава и отнема живота, така че не е твоя работа да се бъркаш в това, а защо го е направила самата тя- отговорът го даде професор още в началото- шизофрения.
Колкото до последвалия ти коментар, лишен от чувство на човещина, то имала съм съученик с много белези от изгаряния (залял се с 2л врящо мляко като дете на 2г), имах и колежка, обезобразена в лицето от киселина, която бившата на нейния втори съпруг се предполагаше, че е изляла една вечер, като се прибирала късно от работа, но белезите не им пречи на тези хора да са обичани, да имат успех в работата и да отгледат децата си. За разлика от това, много хора без белези отвън, но с такива отвътре, са недолюбвани след контакт с тях.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1383 -: Ноември 06, 2014, 05:26:13 pm »
Едно е да е обезобразена част от тялото ти, съвсем друго 90% от него! И е далеч по-състрадателно да се изключат живоподдържащите я системи, отколкото да мъчат жената! Ти като не знаеш каква е болката от изгаряне не се обаждай!
Ти няма как да знаеш аз какво знам и не знам, за да ми пишеш по този брутален начин!
Имам си белег от изгаряне, получен от падането ми като съвсем малка върху нажежен котлон с открити реотани- тогава е бил по дължина на ръката от китката до лакътя, сега е само на китката.
И според написаното от тебе да разбираме ли, че е било по-състрадателно да умъртвят майка ти, мм?
Добре, че не си лекар!
« Последна редакция: Ноември 10, 2014, 08:53:11 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1384 -: Ноември 06, 2014, 05:43:26 pm »
Смятам че си енергиен вампир и затова решавам да прекратя комуникацията си с теб.
Е, щом ти казваш... просто мечта  ;)

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1385 -: Ноември 06, 2014, 05:57:32 pm »
Шизофреничка е, защото се е подпалила пред парламента... Жената е била изоставена от съпруга си преди 2 години, който на всичкото отгоре искал да и вземе и детето. Освен това била и безработна. Според мен просто е била в ужасяваща депресия. Чудя се кое точно е отключило това събитие?
« Последна редакция: Ноември 06, 2014, 06:09:38 pm от Just_a_Dream »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1386 -: Ноември 06, 2014, 06:10:17 pm »
Изкарват я шизофреничка. Удобно. След толкова случаи на хора, които си драснаха клечката в държавата на шизофрениците живеем.
Не знам на кого би било удобно подобна трагедия- ако си на мястото на политиците, нямаше ли да ти е по-удобно да си вземаш четири цифрената заплата и да няма подобни случаи, а хората да са здрави и да работят с усмивка за няколко стотачки...
В началото на 70те в нашия квартал, когато още нямаше тец, хората се топлеха с нафтови печки, а между блоковете имаше нафтостанция- една голяма цистерна пълна с нафта, оградена с телена ограда и един ден мъж, на 38-39г., си купил туба с нафта, залял се на полянката до цистерната и до последно е държал нож, и крещял насреща, че ще заколи тези, които се притекли с одеяла да го гасят. Починал е пред погледите на насъбралите се хора, а причината- жена му го зарязала, заради друг мъж. 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1387 -: Ноември 06, 2014, 06:17:19 pm »
Шизофреничка е, защото се е подпалила пред парламента... Жената е била изоставена от съпруга си преди 2 години, който на всичкото отгоре искал да и вземе и детето. Освен това била и безработна. Според мен просто е била в ужасяваща депресия. Чудя се кое точно е отключило това събитие?
Няма съпруг, защото не са били бракосъчетани с бащата на детето и не е вярно това, че не е имала работа и е била бедна, след като лятото, дори септември е водила пленер по фотография, а бащата на детето е давал достатъчно пари, за да може тя да си позволи да наема и детегледачка- имаше интервю и с нея. Шизофренията е болест, увреден и шизофренния кръг и заболяването се отключва непредвидимо. Ако се знаеше защо, кога и как, да са намерили и лек за болестта, а не все още да експериментират с новосъздадени лекарства, с последните от които се овладяват евентуални кризи, но пък всички, които ги приемат драстично напълняват.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1388 -: Ноември 06, 2014, 06:29:08 pm »
У 4 народа (в 8д- няма живот )
Не съм съгласна,че в 8Д няма живот.Ти имаш ли планети в 8Д? :)
Има примери за съвсем "живи" планети там. ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1389 -: Ноември 06, 2014, 06:44:36 pm »
Не съм съгласна,че в 8Д няма живот.Ти имаш ли планети в 8Д? :)
Има примери за съвсем "живи" планети там. ;)
Драко, написах го на майтап, знаеш, че имам планета в 8д, покрай която си живуркам прилично, макар да е в опозиция с У2 във 2д  :29:
Все пак Мерка в картата е в хармоничен аспект с Юпитер у10- бащицата няма да остави народа, но аспектът е разходящ и Юпитер е У2 за него, а Мерка У2 за народа, така че не се знае кой се е облагодетелствал повече в тази връзка  :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1390 -: Ноември 06, 2014, 07:00:27 pm »
У4 Меркурий е в 8Д,което изисква трансформация в мисленето на загубеният,прост български народ,напълно опериран от чувство за гражданско общество и отговорност към другия.Няма по-надеждно място за обучение на националната тъпотия от Мерк в 8Д.Дори не знам дали самият Плутон е способен да трансформира самовлюбените ни,некадърни,дебели глави и да ни вкара национално съзнание в кратуните.Правителствата,които се смениха нямат вина за нашата безотговорност да им прехвърлим  задължението да ни управляват,вместо ние,суверенът народ тях.
Та редно е мисленето ни да се промени.А Скр,респективно 8Д и Плутон е може би с най-силин инстинкт за запазване на потомството,когато вече е факт.Но това потомство,за да е ниуязвимо му трябва много сурова школовка Кой друг освен 8Д може да възкреси латентни качества в реална мощ?
Какво се спичате от У4 в 8Д толкова.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1391 -: Ноември 06, 2014, 07:05:11 pm »
У4 Меркурий е в 8Д,което изисква трансформация в мисленето на загубеният,прост български народ,напълно опериран от чувство за гражданско общество и отговорност към другия.Няма по-надеждно място за обучение на националната тъпотия от Мерк в 8Д.Дори не знам дали самият Плутон е способен да трансформира самовлюбените ни,некадърни,дебели глави и да ни вкара национално съзнание в кратуните.Правителствата,които се смениха нямат вина за нашата безотговорност да им прехвърлим  задължението да ни управляват,вместо ние,суверенът народ тях.
Та редно е мисленето ни да се промени.А Скр,респективно 8Д и Плутон е може би с най-силин инстинкт за запазване на потомството,когато вече е факт.Но това потомство,за да е ниуязвимо му трябва много сурова школовка Кой друг освен 8Д може да възкреси латентни качества в реална мощ?
Какво се спичате от У4 в 8Д толкова.
Споко бе, Дракониада, не се пали толкова, не се спичаме, нали написах, че го казах на шега  :012: Иначе ми харесва останалата част на коментара ти...
  :08:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1392 -: Ноември 06, 2014, 07:09:07 pm »
Драко, написах го на майтап, знаеш, че имам планета в 8д, покрай която си живуркам прилично, макар да е в опозиция с У2 във 2д  :29:
Все пак Мерка в картата е в хармоничен аспект с Юпитер у10- бащицата няма да остави народа, но аспектът е разходящ и Юпитер е У2 за него, а Мерка У2 за народа, така че не се знае кой се е облагодетелствал повече в тази връзка  :012:
:08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1393 -: Ноември 06, 2014, 07:25:17 pm »
Самозапалвания в България (2013 - 2014)
Жертви   11
Ранени   9
Участници 18 случая на успешно самозапалване и поне седем предотвратени опита

Аз не се наемам да предполагам дори, какви биха били причините човек да посегне на себе си по възможно най-жестокият начин. И удобно, да точно на политиците им е много удобно да изкарват тези хора психично болни, видиш ли този е луд, не знае какво прави...
А понеже темата е за транзити и събития, кое е довело до описаните случаи в този интервал време? Колкото до политиците, то и историците в световен мащаб изкарват гитлера луд  :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1394 -: Ноември 06, 2014, 07:29:55 pm »
Само да вметна :012:
имам Плутон и У8(Уран) в 4Д,което е аналогично на У4 в 8Д и съм си много добре.  :012: Е,не е минало без трансформации,но си струваше. :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: