Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845306 пъти)

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1530 -: Декември 05, 2014, 01:49:31 pm »
Днес си изтеглих парите от фалиралата КТБ-Тр. Марс (У8) съвпад нат. Меркурий (У1)  :38:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1531 -: Декември 05, 2014, 02:44:48 pm »
Тр. Слънце У12 от 4д квадратира нат. Плутон У3 в 12д- снощи си легнах с кокошките преди 8ч и спах дълбок, непробуден сън до към 5 сутринта- събудих се отпочинала и със заредени батерии  :012:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #1532 -: Декември 05, 2014, 09:58:35 pm »
Днес си изтеглих парите от фалиралата КТБ-Тр. Марс (У8) съвпад нат. Меркурий (У1)  :38:

А аспекти от/към транзитен/натален У2? Щото парите все пак са си твои.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1533 -: Декември 07, 2014, 11:05:54 pm »
Разбих се от мислене защо нямам събития по транзитите на Уран и Плутон към (Хирон),Слънце,Венера като първо това са не кои и да е планети и второ не кои и да е управители в картата.И днес измислих една евентуална причина.Върху заточената ми Венера съвпада последната преднатална сизигия,която се води от точките-протектори.Трз Уран прави съвпад с господарката си,(в нат. Уран освен подвластен на Венера е и в нейната терма).Понеже тя съвпада със Слънце,защитава и него от У8,с който са в нат.опоз....
Плутон аналогично е управляван от Венера,но е в термата,фас и триплицет на Сатурн.СЛВ върху който е в момента, ми е управляван Сатурн.Така,че едва ли ще може да се изяви особено.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1534 -: Декември 08, 2014, 11:37:52 am »
Разбих се от мислене защо нямам събития по транзитите на Уран и Плутон към (Хирон),Слънце,Венера като първо това са не кои и да е планети и второ не кои и да е управители в картата.
Плутон е бавна планета, Уран също е от външните и в знак стои 7г, така че няма как да очакваш от тях конкретни събития- те задават фон за няколко години, върху който се разиграват събитията, предизвикани от по-бързите планети

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Събития и транзити
« Отговор #1535 -: Декември 08, 2014, 01:32:05 pm »
Днес на стационарно ретрограден юпитер в 1ви дом и на венера в последните градуси на стрелец, си смених прическата :012:
Подстригване ,а сега си осветлявам косата с няколко нюанса :engel016:

Ефекта ще е добър - сигурна съм :)

Да допълня.
Днес си купих и съвсем нов комплект гримове: сенки,спирала,молив за очи. Старите ги изхвърлих още октомври.

Тъй като както знаете,след операцията на окото съм вече готова за нови макиажни подвизи :012:
Не съм се гримирала от март тази година,заради проблемите с окото.
« Последна редакция: Декември 08, 2014, 01:38:36 pm от Babyblue »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1536 -: Декември 08, 2014, 09:36:03 pm »
Плутон е бавна планета, Уран също е от външните и в знак стои 7г, така че няма как да очакваш от тях конкретни събития- те задават фон за няколко години, върху който се разиграват събитията, предизвикани от по-бързите планети
Друг път са работили на +- 1* от точния аспект със реални събития.......Има време,де.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1537 -: Декември 10, 2014, 11:39:59 pm »
Имах ден,в които се занимавах със силови кабели под вода,потенцiaлно опасни за хора.Сблъсках се с безxаберие за стотици хиляди лева,с елементарен човешки,овчедушен страх и непукизъм за собствения jивот и този на другите.По едно време мислех да оставя всичко и да се изпекат,сварят или там какво,поне да не се мъчат като скотове,но реших да направя каквото трябва от това,което е във възмоjностите ми.Още ми е трудно да повярвам колко овчи страх от "големците" има по хората,как си реват  да са стригани и мачкани,и как тази маса добитък има късмет само като я хване здраво някой диктатор.Народонаселението е инфантилно и безпомощно като деца от детската градина-ирационални страхове и мания за величие едновременно,а аз се надявах на зряло,граjданско общество

На всичкото отгоре компютърът ми се бъгна преди 1 час,не включва кирилица и пиша през килиризатора.

Нептун ми щурмува 9Д
Плутон квадрат Венера/Слънце
Уран съвпад Венера/Слънце
Ретро Юпитер-Уран
Марс-МЦ/ИЦ
Меркурий-6Д
Слънце-6Д
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1538 -: Декември 11, 2014, 08:13:26 pm »
Навлизането на Венера в Козирог не ви ли повлия някакси?

При мен направи квадрат със Слънцето, влезе в знака на Луната и накрая на деня ревах :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #1539 -: Декември 11, 2014, 08:18:16 pm »
Навлизането на Венера в Козирог не ви ли повлия някакси?

При мен направи квадрат със Слънцето, влезе в знака на Луната и накрая на деня ревах :)

При мен донесе неочакван финансов подарък.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1540 -: Декември 11, 2014, 08:22:53 pm »
При мен донесе неочакван финансов подарък.

ти щото сигурно си с връзки там горе :) - Юпи на Асц :), минава през 5 дом .... ама пък нямаш точен аспект - неправомерно е, да знаеш  :cheer:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1541 -: Декември 11, 2014, 08:55:54 pm »
Подтискам гняв и "бунт"  срещу няколко марди ,които са ми вишестоящи.Подтискам го,понеже хората,за които бих  станаla пушечно месо не заслужават това нито морално,нито ще проумеят  такъв жест.Те дори няма да осъзнаят,че някой си причинява неудобства за тях,не ли да вземат положителен пример и да си свършат за напред сами работата..Дилемата ми е,че трябва да се постъпва правилно,въпреки vsichko.Аз направих постъпки по случая ,очаквам освен развитие по него и наказания за мен.
Нептун ми щурмува 9Д
Плутон квадрат Венера/Слънце
Уран съвпад Венера/Слънце
Ретро Юпитер-Уран
Марс-МЦ/ИЦ
Меркурий-6Д
Слънце-6Д
Venera kvadrat Pluton

Има и още нещо.Днес се възвърнаха част от вложените средства,от бизнес-партньорството,в което влязoх скоро.
« Последна редакция: Декември 11, 2014, 10:04:21 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1542 -: Декември 11, 2014, 08:58:24 pm »

Venera kvadrat Pluton

транзитната Венера квадратира нат Плутон ли?

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1543 -: Декември 11, 2014, 09:03:50 pm »
Da.Tova se obostri ot gradusa,v kojto zapochna da dejstva tranzita-onazi vecher-ne vchera.
Venera mi e U11,U4 v 10D

ми то много напечено при теб!  :lol_hitting:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1544 -: Декември 11, 2014, 09:12:54 pm »
Венера ми квадратира оста ИЦ/MC,oсвен Плутон,който е опозиция с MC.Ами така е,който си има Венера равна на Уран  :d030:
ми то много напечено при теб!  :lol_hitting:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: