Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845388 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1800 -: Март 13, 2015, 10:50:58 pm »
Уран при тебе е управител 6 ти и може би точно този точен съвпад с Марс и то на върха на 8 ми дом е дал тази трансформация по отношение на работата ти. Уран все пак съвсем скоро трябва да направи тригон към себе си , имайки предвид , че е управител 6 ти , би трябвало нещата около теб да се случват за добро. САтурновия ти възврат е в трети дом , като сатурн е управител 5 ти ,  може би ще трябва да учиш нещо допълнително свързано с 5 ти дом , разкрасяване например.

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1801 -: Март 13, 2015, 10:54:47 pm »
Много ти благодаря, Грег! Аз изявявам в момента 5-ти и 3-ти дом, но не мога да навлизам сега в подробности.
« Последна редакция: Март 13, 2015, 10:59:23 pm от Just_a_Dream »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1802 -: Март 14, 2015, 11:03:47 am »
Преди година ми направиха предложение да вляза в частна структура с по-висока заплата от моята.Днес от същото място ми предложиха 50% повече от сегашната ми заплата и допълнителни бонуси,ваучери за храна на много добра стойност и още разни неща.Познавам структурата и е много стабилна,както и ръководството.
Това се случва на Марс У10 в 10Д
Юпитер У6 във 2Д,Уран......
Това,за което мисля е,че мога да търпя много малко хора да ми дават нареждания да не кажа 1,който е задължително да уважавам.А аз много уважавам сегашния си шеф,който също ми повиши заплатката. ;) Мисля и че в частните структури няма почти никакво развитие на човешките ресурси,а само на заплатите.
Ще чакам още половин година да ми предложат толкова много пари,че да не мога да им устоя или Сатурнът да не ми издържи на тъпотията на един льольо,да го набия и да ме уволнят.  :012:
« Последна редакция: Март 14, 2015, 11:05:33 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1803 -: Март 14, 2015, 11:11:54 am »
Това ще го изтрия, не цитирайте, моля
Да си сменяш работното място на 2-3 години според мен е силно препоръчително. Така човек излиза от зоната на комфорта и научава нови неща, ако не професионално, то за себе си и хората.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Събития и транзити
« Отговор #1804 -: Март 14, 2015, 11:30:26 am »
Точно така правя аз ;D Рутината убива,казват му мотивационна умора .Много динамични промени мунданно се отразяват добре с динамични промени индивидуално,Промяната е като активна почивка от мотивационна умора,на стара работа,където се е доказал човек,винаги може да се върне . Но пък си зависи от нат. Сатурн,моя е в падение-да пада и да става е нормално,само ми е чудно екзалтирани и тронови как се справят с мунданните промени-например кариера на министър-като гледам не се задържат дълго.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1805 -: Март 14, 2015, 11:40:59 am »
Намам никаква нужда да променям средата,естество на работа,да опознавам нови хора и да откривам нови хоризонти.Аз съм си в моето поприще.Смените са или принудителни или за хора,които още търсят мястото си в света.Или такива,които не могат да се впишат в нито един колектив психологически.
« Последна редакция: Март 14, 2015, 11:43:27 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1806 -: Март 14, 2015, 12:31:11 pm »
А аз вече се кротнах и мисля засега да не търся други варианти. И без това никъде нищо повече от секретарка/офис сътрудник няма, а и заплатите са смешни на фона на изискванията. На шефката на отдела успях да й видя човешкото лице - не е чак толкова крива, каквато мълва се носи за нея из останалите отдели и с каквито впечатления останах от първите си работни дни. Има и много постижения, за които доста по-късно разбрах и сега ги оценявам - изградила е цялата структура в отдела, преборила се е той да се отдели от основната фирма /регистриран е като отделно дружество/, за да имаме самостоятелен бюджет, да можем да си разпределяме парите и да си вземаме редовно заплатите, че и бонуси понякога. А в основната фирма постоянно им бавят заплатите, никакъв овър тайм не се плаща, няма и премии /рефлектира и върху нашия отдел - карат ни да ходим по едни натоварващи мероприятия с ненормирано работно време, които после не ни се плащат/. Вчера нашата шефка имаше рожден ден и пак успяха да я ядосат, отиде да защитава интересите на отдела пред по-висшестоящи и й се изсмяха в лицето, върна се много разстроена и си тръгна. Всичко това нямаше как да го видя и да го оценя от самото начало, просто ми трябваше време да постоя малко и да понаблюдавам, да понауча някои факти.

Просто при мен през последните 7-8 години се натрупаха преобладаващо негативни опитности, много хора от обкръжението изгубиха пред мен човешкото си лице - видях тарикатлък, дребнавост, лицемерие, използвачество, егоизъм, откровена наглост и явни лъжи. Но ако на някой успея да му видя човешкото лице, рязко си променям отношението.

« Последна редакция: Март 14, 2015, 12:32:51 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1807 -: Март 14, 2015, 01:42:55 pm »
не става въпрос за смяна на поприще, а за смяна на физическото му място

а това от какво имаш нужда и с какво се чувстваш добре не винаги са едно и също нещо, човек е мързелив по природа и рядко се самоизсилва

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1808 -: Март 14, 2015, 04:56:47 pm »
Вижда ли се в момента, какъв е здравословния ми проблем и след колко време ще се оправя?  :017:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #1809 -: Март 14, 2015, 05:33:11 pm »
Някакво възпаление ли, Джъст? Фибрилни състояния?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1810 -: Март 14, 2015, 05:39:10 pm »
Да не е някакво вътрешно възпаление - цистит или нещо от сорта?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1811 -: Март 14, 2015, 05:57:30 pm »
Да, цистит е. Браво на вас! Ще се оправя ли скоро?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1812 -: Март 14, 2015, 06:01:06 pm »
Погледнах ведическата ти карта. Имаше вероятност и Уран да е права, ако проработи отсрещният 2 дом - през него минава Раху. Но през 8ми минават Марс/Кету, аспектират Луната. Марс и Кету дават акутни заболявани, възпалителни процеси, но бързо протичащи... Луната се свързва с репродуктивната система. Циститът минава бързо, казвам го от личен опит. При мен е започвал не толкова поради настинка на пикочните пътища, а когато организмът е силно изтощен. Кандидоза също получавам, когато ми падне имунитетът, а не по полов път.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1813 -: Март 14, 2015, 06:12:28 pm »
Веднъж ме държа 3 месеца. При мен е хроничен, а не мога да приемам антибиотици. Лекувам се само с билки. Разболявала съм се вече поне 10-15 пъти...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1814 -: Март 14, 2015, 06:15:07 pm »
Ако е хроничен, тогава е кофти, не знам как се лекува. Мен ме държи по няколко дни и отминава. Не мога да пия антибиотици и аз - не защото организмът ми не ги приема, а защото не съм стриктна и последователна, когато трябва да се вземат лекарства по някаква схема.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui