Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845027 пъти)

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Събития и транзити
« Отговор #1845 -: Март 17, 2015, 11:31:33 pm »
Ама аз само преди година я стегнах  :'(

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1846 -: Март 17, 2015, 11:38:18 pm »
У3 скоро ще направи опозиция към ретро юпитер във 2-ри, който си е почти на к3, според мен е добре да я разкараш и да изчакаш добро време за покупка на нова

А, ти имаш и точен тригон на тр плутон с нат марс в 3-ти, може би някой друг е добре да избере новата ти кола?
« Последна редакция: Март 17, 2015, 11:41:32 pm от Papy »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1847 -: Март 17, 2015, 11:45:25 pm »
И да кажеш какво се случва 19-20 март

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1848 -: Март 18, 2015, 11:00:43 pm »
Днес просто имах кошмарно интервю за работа. По-невъзпитана мениджърка не бях виждал наистина. Работата не беше подходяща за мен ,защото включваше координативна дейност и не мисля , че щях да блесна, но поведението на шефката на работата беше под нивото на нормална човешка комуникация. Имаше практическа част, която е изискваше смятане, казах и че искам калкулатор, тъй като не се чувствам уверен да смятам на ръка, започна да крещи , че как така , на събрание така ли ще смяташ ... Както и да е справих се с практическата част. След това и казах , че очаквам да ми обясни в началото работата, каза ми ти кой си , че ще ти обяснявам каква е системата сам се оправяй или питай някого. На края на интервюто и обясних , че нямам интерес към работатa и да не ме безпокоят повече.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1849 -: Март 18, 2015, 11:07:58 pm »
В интерес на истината след интервюто я попитах , кои са ми слабостите, тя ми помогна с доста ценни съвети. Благодарих й и не съжалявам за опита с нея , но всичко мина ужасно болезнено...
Всичко това се случи при Слънце тригон натален Сатурн, очаквах по положителен ден , все пак беше хубав аспект, друго за вчера беше Венера квадрат Юпитер,  може би при мен се отрази днес... зная ли.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1850 -: Март 19, 2015, 07:13:00 am »
И от най-гадното интервю можеш да извлечеш ценна опитност, както и от гадна и стресираща работа. Благодарение на множеството кофти места и кофти колективи, в които съм попадала, успях да изградя този характер, борбеност, устойчивост и редица други качества.

Освен това казваш, че си успял да получиш от нея ценни съвети. Така че горе главата, Грег. Не се предавай и гледай напред, към нещо по-добро за теб.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #1851 -: Март 19, 2015, 12:19:41 pm »
тр. Меркурий съвпад нат. Луна, в риби, в 12-ти дом - в началото на седмицата се обадих да попитам за едно квалификационно обучение, отговори ми жена (практикуващ терапевт!!!) и ми поиска валиден имейл и контакт в соц. мрежа, за по-лесно общуване... Дадох ги!
Няколко часа по-късно последваха обаждания, 3 смс-а, съобщение във фб и всички с обвинение, че съм "поставено лице и агент на Х.".
Съмненията били предизвикани от факта, че нямам актуална публикация във фб от 2015г., а съм била млад човек и не изглеждало нормално :-\ А също и от това, че съм говорила тихо и тя не ме чувала и това увеличавало съмненията ѝ, а тя била на шумно място?!!! :-\
Вчера сутринта - включвам си телефона и отново - "Не ми отговори, защото ме проучваш, нали?"
Опитах се да ѝ обясня, че не съм никакъв агент, че не познавам човек с фамилията Х. и т.н. А тя ми говореше само как ѝ звънят да я проверяват?!!!! Но жената си е навила на пръста, че съм агент и нито приема, нито предава...  :lol_hitting:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1852 -: Март 19, 2015, 12:22:14 pm »
Що не й отговориш, че тя самата има нужда от терапевтична помощ?

За пореден път се убеждавам, че едно 70-80% хора тука не ги слуша главата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1853 -: Март 19, 2015, 12:24:23 pm »
И затъмнение в риби
Добре де, защо правите такива неща сега при активиран 12-ти?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1854 -: Март 19, 2015, 12:32:05 pm »
Днес прочетох, че това затъмнение отчасти ще е видимо в България, ще може да се наблюдава в София.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1855 -: Март 19, 2015, 02:08:18 pm »
И затъмнение в риби
Добре де, защо правите такива неща сега при активиран 12-ти?
без да имам риби в 12д, откакто тр Мерк навлезе в този знак попадам на какви ли не недоразумения, дадох си сметка, че не им е леко на тези, които имат по натал Мерк в риба  :o

както възкликва Петко Моканина "Колко мъка има по тоя свят!"

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1856 -: Март 19, 2015, 02:11:22 pm »
В отдела имаме две слънчеви Риби с Меркурий в същия знак. Едната все се отплесва и допуска грешки, а на другата после й вдигат кръвното за допуснатите грешки. Вече съм свикнала с острия тон, за нас тук е ежедневие, но е много дразнещо и неприятно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #1857 -: Март 19, 2015, 04:38:30 pm »
Обучението, което организира въпросната г-жа (Скорпион, 1-ва декада) е доста изгодно и има срок, затова избързах да се обадя. ...Та ме сполетя тази история за тайния агент.
Теглих ѝ 10 красиви пожелания на ум и забравям, и за нея, и за обучението ;D

Но се замислих доста, как някои хора си изживяват живота във фейсбук :-X

P.S. И аз съм с Мерк в риби и често ми се случва да изпускам думи, докато пиша и го забелязвам след 2, 3 прочит. Просто понякога мисълта в главата ми върви по-бързо от ръцете... И много време губя понякога в това да избирам химикал/тефтер, в който да пиша, после да го направя цветно, пъстро, за да е по-лесно за намиране... ;D
« Последна редакция: Март 19, 2015, 04:43:12 pm от romantica »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1858 -: Март 19, 2015, 09:11:38 pm »
трз Плутон и трз Уран,Марс
Наблюдавам няколко хороскопа,включително и моя,в които има засегнати планети,но навсякъде в кардиналните стелиуми и акценти е тихо,дори отчитам растеж при нас.По някаква причина нямам поглед върху Слънчеви и стелиумни Раци,но имам върху асц Рак,пак няколко човека-също растеж.
Проблемите най-вече са за акценти Телец,Лъв,Скр,Водолей. 
В Козирог и Плутон минаващ от там намирам стабилизации по темите на планетите сред познатите ми,включително и емоционални.
Планетите в Овен сме на много високи обороти.
На онези във Везни им се струпват грозни интриги и задкулисия,но те се справят много добре и стоят здраво на краката си.
(асц) Рак са на сигурен завет. кардиналният кръст е най-защитен сякаш :017: и дори когато се появи смъртта беше бърза и "добра".
« Последна редакция: Март 19, 2015, 09:15:03 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1859 -: Март 20, 2015, 02:52:47 pm »
Днеска имам точен съвпад на тр. Марс с нат. Венера и мислех, че някой мъж ще ме "налази", нооооо.... пак донесе повече активност по деловите теми - изведнъж заваляха поръчки повече от обичайното, бях с една наша клиентка по работа, мина много гладко и приятно и накрая неочаквано получих бакшиш.  ;D Последното не го коментирам пред колежките от отдела, защото някои, и без да го знаят, се пръскат от жлъч и злоба.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui