Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845288 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #1860 -: Март 20, 2015, 07:17:37 pm »
Днеска имам точен съвпад на тр. Марс с нат. Венера

Лили, при мен предстои... :012:   :19:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1861 -: Март 20, 2015, 07:54:39 pm »
Лили, при мен предстои... :012:   :19:

И при Сатин също, да видим тя с какво ще се похвали  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #1862 -: Март 20, 2015, 08:26:55 pm »
И при Сатин също, да видим тя с какво ще се похвали  :)

Ми няма с какво да похваля  :)
Носих днес лаптопа на ремонт, госпожицата на рецепцията не беше особено любезна, казах и да извика техник, примолих му се да ми е готов лаптопа за днес и той се съгласи, а миналия път чаках само за диагностика 4 дни. Но проблемът продължава да си го има и утре пак трябва да се разправям с тях.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1863 -: Март 20, 2015, 08:32:17 pm »
И аз не срещнах Принца по пътя от работа до вкъщи  ;D  ???
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1864 -: Март 21, 2015, 11:55:17 am »
Ми нали има други раздели-направете си любовна помощна тема и си говорете, копче няма да ви кажа

Обсъждане на тр Венера през Асц едва ли е за помощна тема. При това положение (или поне аз така си мисля) човек би трябвало да се срещне с вид любов/пари и да направи контакт -ами ние тук коментираме видовете контакт - защо да е спам? Всеки един от нас има мнение за проявлението на тази астрологична ситуация в дадена карта - какво лошо има да се изрази? Или ще го караме само на сухи събития .... тук чукнало, там пукнало ... ??? Не съм съгласна, че идеята да се обсъди реакцията е спам.

Сетих се и друго - права си, че щеше да е по-добре, ако някой се беше сетил примерно да пита Уич за наталните характеристики на Венерата й - тогава може би щяхме да знаем, защо е отреагирала така - отчитам го и като мой пропуск/грешка.
« Последна редакция: Март 21, 2015, 11:57:45 am от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1865 -: Март 21, 2015, 12:22:33 pm »
Таман сме си по темата  :012: Беше си точно по Венера, бърз транзит, бързо отнесе големи уши  :043:
Сега марселиньо ми е кацнал на Юпитера  :012: няма събития до момента. Иначе картата ми си работи по учебник, мерси :012:

всичко е прекрасно, ама ние твоята карта не я познаваме .... и в крайна сметка се получава нещо като "водене на дневник" в нет-пространството

3apa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 99
Re: Събития и транзити
« Отговор #1866 -: Март 21, 2015, 06:17:24 pm »
Папи, нищо конкретно не се случи тия дни. Имам напредък с колата. Намерих един майстор, който изглежда свестен и той предложи да разглобим цялата турбо система, да се измие и да видим какъв е проблема. За сега се коментират само уплътненията на турбото. Но е възможно и вътре перката да се е прецакала. Та ще го започваме от там. Надявам се да остане само на уплътнения и нещо по-евтинко. Хич не ми се сменя сега колата, да не говорим, че новата е повече от два пъти по-скъпа и дори да продам тая, пак няма да ми стигнат парите. А момента не ми е подходящ за такива харчове. Надявам се тр. тронова Венера и тр. Марс в секстил с моята Венера да оправят нещата. Въпреки, че опозицията на тр. У3 към всичко в трети дом е малко притеснителна. Карето на тр. Венера с У3 отминава, идва тр. Марс, но все пак вярвам, че ще ми се размине сериозен харч.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1867 -: Март 21, 2015, 06:25:10 pm »
Мерси за обратната връзка, Зара, дано да успеете лесно да я оправите :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1868 -: Март 21, 2015, 07:48:55 pm »
Ето ги данните на Милен Добрев , час на раждане не знам. Лека му пръст на момчето :(  :'(

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1869 -: Март 21, 2015, 08:07:59 pm »
Milen Dobrev (Bulgarian: Милен Добрев, February 22, 1980 — March 21, 2015) was a Bulgarian weightlifter. He became Olympic champion in 2004 in the middle heavyweight class. That same year, he won the European Championship in Kiev

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #1870 -: Март 22, 2015, 05:11:42 pm »
Днеска имам точен съвпад на тр. Марс с нат. Венера

Видях само  един колега... нищо повече. (но той има специално отношение към мен  :012: )
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1871 -: Март 23, 2015, 09:08:38 pm »
Днес ми е тройно критичен ден. Каквото бутна, чупи се.
Като ударим чертата:

От някакво малоумно бушонче на колата, което беше сменено от майстор - всички светлини по таблото светнаха и не угаснаха. Паднал акумулатор.
На другата кола - проблеми с фаровете, според приятел някакво ремъче. Ще се избия, прибирам се без фарове и като видя кола ги пускам за секунди - да ме видят и мен, че съществувам. Барем бях близо до дома. Друг път не мога да срещна жива душа по пътя, сега пешеходци, автомобили, колб@аси майката.  :85:
Някъде между двата проблема с колите - пералнята се счупи.
Телевизор се опитва да си замине.
Какви бяха тези тоци, какво беше това чудо.  ??? :91: Пълен погром.

Набедих Марс, той е с точно каре към Сатурна ми. Упр на 12 дом.
И тр. Мекрурий е в каре с нат Марс.
Тр. Слънце точно каре Меркурия ми.
Към упр на 3 и 4 дом няма нищо.

Разтреприх се от нерви.  :91:

Едит: Само да вметна, имах проблем и с публикуването на мнението си. Пишеше " В момента имало нов отговор по темата(нещо от сорта)". Съобщението стои неизпратено, чета нов отговор - моето мнение.  :85:
На мен тези проблеми с уреди,токове,фарове ми приличат на Уран.Тези двамата с Марс в Овен само глупости вършат,при това в широк орбис.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1872 -: Март 23, 2015, 09:25:34 pm »
Точно тогава рачешката реколта наистина е с опоз Марс с Плутон/Уран.Но Сатурн е в тригон към опозицията. магьосници.  :29: Тръгнаха да ме запознават с един такъв онзи ден,но отказах :D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1873 -: Март 23, 2015, 09:39:27 pm »
Ема, и луна квадрат натална допринася да се приемат тегаво нещата

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #1874 -: Март 23, 2015, 09:54:30 pm »
Сега гледам, че тр Венера е в точно каре с Луната ми. Венера ми е упр на 3 и 4 дом. Луната на 6 дом. Мой приятел ретро Юпитер е в секстил с наталната ми Венера.

А Луната по време на всички изцепки е била в големите градуси, но пак си е знаково каре с наталната ми.

Само да кажа, че онзи номер с бушончето не стана от раз. Беше с повторение след час, когато видях, че повредата с част от светлините на задницата не е отстранена.

Луната ми транзитира през 3 дом. И познайте... кой да гледа кога е безкурсна?! Началото на погром беше с онзи час за майстор около 15:00 часа. Един час се мотах и се върнах пак при поправчик, около 16:00 часа. Там докато се мотах... Луната е без курс от 16:24.
Всичко ще си дойде като обяснение.
Ами утре сутринта как ще я къдря, аман с тези тоци.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.