Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845562 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1875 -: Март 24, 2015, 10:14:21 am »
Дракс... какво да ти кажа, бягай далече, да не излезе подобен чешит.
Бележит,съвременен,български актьор бил,но аз не го познавам,защото не гледам български продукции.  :012: Знаете какво гледам.  :043: Страх ме е от пияни,свръхчувствителни-интелигентни,самоунищожаващи се Нептуни,в моята среда мъжете са Марсове,Сатурни,Плутони  :d030:  :012: Мразяяяяя Нептууууууннн  :P
« Последна редакция: Март 24, 2015, 10:21:24 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1876 -: Март 24, 2015, 01:21:09 pm »
http://www.dnes.bg/world/2015/03/24/pytnicheski-samolet-se-razbi-vyv-franciia.258324

Ужасно събитие , прозирам ефекта на Уран-Плутон комбинирано със Затъмнението


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1877 -: Март 24, 2015, 09:20:28 pm »
прозирам ефекта на Уран-Плутон комбинирано със Затъмнението
прозираш?
« Последна редакция: Март 24, 2015, 09:26:53 pm от akruks »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1878 -: Март 24, 2015, 09:23:22 pm »
Рени,

аз виждам  СД, не  в полза на нова романтична връзка:

СД Сатурн в 7 дом в опозе на У5 Марс ,тр.Сатурн в 12,идващ от 5 също,СД Меркурий  У7,10 съвпад Сатурн в 5 , активиран връх на пръста,стари грешкина нов пейзаж :021:,скука,това е по скоро стагнация,застой, ограничение на забавленията ,флирт и любовта,както и финансите,У2 ,сатурн е по сериозните взаимоотношения,докато е активна  ти самата ще си поставиш висока летва,която кандидатите да преодоляват, като премине прогр.Луна в 1 дом Стрелец ще си с нагласа за по голяма фриволност в забавленията,но отсреща по 7 дом -греда ще получаваш само думи,думи,думи,празнословие,прогр.Луна Стрелец и Юпитер,транз.в Рак и 8 дом ,както и предстоящият съвпад с Марс,У5, внимавай кой допускаш близко до себе си,както и с инвестиции,кредити,данъци и подписване на договори,документи ,професионално, заради карето към меркурий,заради юпитер и стрелец,пак свързано с хора от чужбина
тр.Уран през прогр.Венера е тип морето до колене,един поглед  :-\ и сърцебиене, да се  изгубиш от пръв поглед,на път,после трябва да те издирваме дълго и настоятелно :sign0085:

дир.Луна съвпад прогр.Меркурий е интересно съчетание,чрез комуникация ще осъзнаваш ,необходима ти е чуждата гледна точка ,затова питаш

прогр.Луна тригон  нат.Слънце, имаш ли печаливши контакти с чужбина,лични или професионални,или пътуване,временна промяна,сол.Асц.Лъв в 9 говори за личностна реализация,изява извън пределите на страната
прогр.Меркурий на дсц. в близнаци,говори за нарастваща популярност ,благодарение на твой  окулни занимания/знания  :great:
тр.Нодална ос е преминала през прогр.Слънце на К6, промяна на ежедневието,колеги,работно място или естество на работа,здравословно с-ние,завръщане на човек от миналото

тр.Марс в Лъв,У5  е на градус от съвпада със сол.Асц. в тригон с нат.Венера 5 , У6,11 ,колеги ,приятели, квот има да става ще става,в чужбинско ли шъ е,пиперудите ще запърхат с крилца неудържимо,а къде ще удари щунамито е тайна божия, аз там се не бъркам :25:

разпадналата се опозиция на СД Венера към Марс ,говори за емоц.връзка,която е прекратена,свързана с раб.място или с приятели,ти ще кажеш вярно ли е :93: :051bye:

Стреличка, давам обратна връзка за много добре направената прогноза . Точно !  :clap:   :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #1879 -: Март 25, 2015, 09:20:41 am »
Само да кажа, че съм влязла в някаква серия с колите.  Ще взема да спра да карам за няколко дена.
А и на тр Марс му предстои опозиция с Плутона ми. И без това в последно време много калпазанската шофирам, ще си взема почивка за няколко дена.

После Марс ще мине в мой 3 дом... Е, явно дълго време ще шофирам калпазански. Като гледам лунното затъмнение в началото на април - кацнало на Слънцето ми. Венера и Марс като дисп на светилата на затъмнението все в мой 3 дом, Марс на к3 даже.
Това затъмнение хич не е добро, наплутонено, науранено. Уф...
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1880 -: Март 26, 2015, 07:51:08 pm »
 :d030: :57: :38: :cheer: :cheer:

не знам на какво се дължи, но най-накрая май ми мина гадното настроение - от няколко дни ми беше толкова криво, напрегнато, плачещо, и какво ли още не .... обикновено се оправям като си пусна някоя готина песновка и си потанцувам, но този път не ми се получаваше. Оооообаче, токущо си изтанцих нещо и съм вече ОК - много се радвам ....  :08:

Не е Луната, защото като започна, беше още в Близнаци, 11 дом. Другото възможно - Мерка опозиция Венера/Плутон/Уран.

Други бързи транзити нямам

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #1881 -: Март 26, 2015, 09:38:46 pm »
Гледам пилотът разбивач на немският самолет има луна в 11/ 12гр. Овен каре с Меркурий Нептун и Слънце в Козирог. Явно не е мръднал от раз, а дълго е лудвал с Уран в/у Луната и накрая е гръмнал .Сл. затъмнение е в съвпад с нодална ос, скоро е имал и сатурнов възврат. Не слагам карта но намерих дата 28. 12. 1987.Сигурно е вярна щото ми се вързва на прима виста добре с превъртането :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1882 -: Март 26, 2015, 10:41:54 pm »
Гледам пилотът разбивач на немският самолет има луна в 11/ 12гр. Овен каре с Меркурий Нептун и Слънце в Козирог. Явно не е мръднал от раз, а дълго е лудвал с Уран в/у Луната и накрая е гръмнал .Сл. затъмнение е в съвпад с нодална ос, скоро е имал и сатурнов възврат. Не слагам карта но намерих дата 28. 12. 1987.Сигурно е вярна щото ми се вързва на прима виста добре с превъртането :017:
  Брей, ти ще речеш, че всички върху които Уран шеташе над Луната последните години сме мръднали  :ecomcity:
И как пък разбра на колко градуса му е луната, без час на раждане?
Може да е на повече градуси и тр Марс в съвпад с нея да е отключил неконтролируеми емоции, по натал има съвпад на Нептун с Меркурий, което също може да доведе до психози, нарушения във психиката при други лоши аспекти, а съвпадът е бил квадратиран от тр нодална ос , по натал има полуквадрат между Нептун и Марс

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Събития и транзити
« Отговор #1883 -: Март 26, 2015, 10:56:36 pm »
Ами че някак точно ми излезе луната не знам какъв час сложих  :D :012: Пък и да не е точно този градус малко ли са му премазвали Плутон и Уран Слънце, Нептун, Меркурий в Козирог. Дет се вика ако не е полудял ще полудее и на -хоп троп :lol_hitting:
« Последна редакция: Март 26, 2015, 11:03:47 pm от Ребека »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1884 -: Март 26, 2015, 11:23:02 pm »
Ами че някак точно ми излезе луната не знам какъв час сложих  :D :012: Пък и да не е точно този градус малко ли са му премазвали Плутон и Уран Слънце, Нептун, Меркурий в Козирог. Дет се вика ако не е полудял ще полудее и на -хоп троп
Плутон и Уран премазаха на много хора светилата в първата декада на кардиналните знаци, като гледам не са ни прибрали още в лудницата  :)
дай малко по-сериозно, например неговия Нептун е съвпад със звездата Фасиес, за която пише:
 "Связка". Дает связь с иными иерархиями. Через него проходит "новый закон". В жизни этого человека проигрываются такие события, которые впоследствии должны проиграться в истории человечества. Это тоже своеобразный полигон. Через него предупреждают массу людей о неких грозящих испытаниях. Его жизнь - это символ, урок для всех. Считается, что когда-то человек соприкасался с иными формами сознания, с космическими учителями, которые ныне могут вещать через него. Если же такой человек забывает свою божественную природу, погружается в свинское состояние, он может испытать на себе достаточно жесткие удары, если иные попытки проявить его истинную природу не удаются. Это происходит в виде коллективных несчастий, цепи каких-то страшных потрясений, эпидемий. Он сам может стать преступником параноидального склада.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1885 -: Март 31, 2015, 07:49:49 am »
Забелязвате ли отсъствието на Въздух, вече цял месец,  в звездната обстановка и същото как се отразява и в личен, и в мунданен план ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #1886 -: Март 31, 2015, 07:52:31 am »
Ами 4стр за дрехи изговорихме

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1887 -: Март 31, 2015, 11:48:26 am »
За сметка на това видяхме каква Венера какви и колко компромиси е склонна да прави  ;D

Може да направя комромис с някоя дрешка, но вчера с чадъра на спирката бях безкомпромисна!  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1888 -: Март 31, 2015, 12:27:14 pm »
Хайде за транзитна Венера :)

Тя ми е Упр СЛВ, намира се в 3 дом. Днес прави съвпад със СЛВ, в 11 дом. Въпреки че още съм болна, намерих вдъхновение да отговоря на всички обещани ЛС и да направя последващи разговори :) Браво на Венерка, тенкю вери мач :), че иначе хем не можех да се концентрирам, хем пък изпитвах вина, защото съм обещала все пак :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1889 -: Март 31, 2015, 12:40:41 pm »
Обаче Марс в последния градус на знака забелязах, че винаги ми носи неприятни изживявания. Току що ми звънна човек, на който преди повече от година ясно му дадох да разбере, че с тях нито желая да говоря, нито поддържам по-нататъшен контакт. Но е нагъл и безочлив и не му пука - Марс и Сатурн в конфигурация с двете светила, при това във фиксирани знаци.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui