Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845213 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1905 -: Април 03, 2015, 02:39:54 pm »
Слънце съвпад Уран, другата седмица ще събуди ли необикновени дарби, както и тенденция да се черпят знания, да се използва информация , идваща отвъд видимото, според вас ? А в обществен план да има някакви нови , революционни подходи,методи, открития (Юпитер поддържа с тригон аспекта и е в Лъв) в техниката или въздушното пространство ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1906 -: Април 03, 2015, 05:06:40 pm »
Слънце съвпад Уран, другата седмица ще събуди ли необикновени дарби, както и тенденция да се черпят знания, да се използва информация , идваща отвъд видимото, според вас ? А в обществен план да има някакви нови , революционни подходи,методи, открития (Юпитер поддържа с тригон аспекта и е в Лъв) в техниката или въздушното пространство ?
Рени, всеки различно интерпретира този съвпад, на едно друго място са написали:
Цитат
Тъй като Слънцето и Уран са в съвпад по време на затъмнението, вероятността от енергиен срив на цели държави или големи проблеми с електричество или светкавици или магнитни бури са много по-вероятни от нормалното. Интернет сривове или големи кибер атаки и падане на важни сайтове и цели сегменти от мрежата не са изключени.
Лично на мене твоята версия ми допада  :08:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1907 -: Април 03, 2015, 07:28:51 pm »
В понеделник ми се стори,че се опитват да ме вкарат в интриги в работата.Половината имат причини да таят отриц чувства към мен и да искат да ме "закопат".Искаха да изиграя бялата топка,която вкарва другите в джобовете,но и тя пада неизбежно.Опитаха се да ме пресират,за да допусна грешки.На всичкото отгоре едни мързели ме обвиниха в небрежност,което може да се докаже.Всичко е тихо,не допуснах грешки,но дали всичко ще бъде спокойно ще се разбере през май. :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1908 -: Април 03, 2015, 08:16:14 pm »
Лила и аз имам опит с подобни хора, намери си по-хубава работа, такива идиоти не се издържат дълго. Аз лично доста съм инвестирал с работата си и наистина знам доста неща , което си личи в работата ми т.е не могат да се заядат там , но винаги са опитвали да ме събарят с подобни похвати на тези които каза ти. Като не може едно ще е с друго ... Разбирам те напълно.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1909 -: Април 03, 2015, 08:20:10 pm »
Лила и аз имам опит с подобни хора, намери си по-хубава работа, такива идиоти не се издържат дълго.

Грег, тук е България, повечето са такива. Аз нормален колектив не съм видяла, с малки изключения. Но след като им изучих навиците и долните номерца, вече имам антиотрова, зная как да им дам достоен отпор. Направо удряш с правата лопата - това е единствената истина, която те разбират.

И пак ще повторя - нямам никакъв проблем с висшестоящите, харесват ме. Но има ли някоя, която ми е равна в йерархията, борбата срещу мен е безмилостно жестока. А понеже са и много невъзпитани, вървят напред като коне с капаци - за тях това е начинът да се издигнат - "пре..би другарчето".

« Последна редакция: Април 03, 2015, 08:25:35 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1910 -: Април 03, 2015, 08:36:08 pm »
Лили , ти не си виждала в страната които живея какви гадове има. Имам чуството , че са родени изроди и ги обучават в това. Страната е малка , някога повечето хора са били бедни някога и са научени ако не преебеш някого те смятат за много глупав. Такива лъжи каквито се нагледах тук , никъде не съм виждал.

На последната ми работа беше страхотно , но там бяхме от 12 различни държави и беше супер международна среда и всеки се съобразяваше.

Повярвай ми и че в Европа има диви селяни , даже по-диви от България.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1911 -: Април 03, 2015, 08:40:43 pm »
На последната ми работа беше страхотно , но там бяхме от 12 различни държави и беше супер международна среда и всеки се съобразяваше.

И аз на това разчитах, когато се местех на сегашната работа, а се оказа, че има едно разделение и озлобление.

Тук при нас интригите са по балкански - правят се по един тромав и недобре изпипан начин, затова ако си достатъчно наблюдателен и интелигентен, можеш да ги неутрализираш.
« Последна редакция: Април 03, 2015, 08:42:59 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1912 -: Април 03, 2015, 08:50:12 pm »
Тъпо е така , защото ти трови живота, да отидеш и от рано сутрин с някакви идиоти на главата ти ... от работата си съм се убедил , че някои хора могат да бъдат непоправими изроди...

Имаше една колежка , която просто си беше са психото, не стига , че грозна ами и злобна, отделена от всички , с много тежък живот и отхвърляне зад гърба си. Честно да ти кажа тази колежка ако беше се поспряла за малко и се беше огледала самата в себе си и се беше погрижила за себе си, много повече щеше да си помогне отколкото от мръсотиите , които правеше. Другите и се присмиваха зад гърба и трагедията беше като за роман...

Факта , че страната в която живея е в Северна Европа, придава един много интересен и гротестен вид  на хората и постъпките им. Сами не могат да осъзнаят вътрешната нищета в която живеят.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1913 -: Април 03, 2015, 08:52:19 pm »
Ситуацията я отдавам на Лилит в 3Д,Дева,квадрат опозиция със Сатурн,Меркурий.И Юпитер-Луна Лъв,опоз на нат Марс,Юпитер.Пак влязох в противоречия с висшестоящи.А интригите винаги са по 3Д и Дева и транзит там.  ;)
За това пък вчера и днес щедро ме хвалят "гости" пред по-висшестоящите.И те са доволни от мен,а за мен това е важно.  :d030:
 Този Юпитер като влезе в опоз на моите Юпитер/Марс все влизам в конфликти с малките шефчета.  :D Мразя Лъвовеееееее!Но ми е кеф понякога да им поскубвам гривите-така да се прозеят и да изчетат едно конско,докато си вярват,че всяват ужасяващ респект.  :d030: :012:
« Последна редакция: Април 03, 2015, 09:16:21 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #1914 -: Април 03, 2015, 08:56:43 pm »
Има и друг похват при селските интригантки - създаване на изкуствена паника, т.е. да те поставят в ситуация, в която да изглежда така, сякаш нещо си забравил или не си свършил качествено твоята работа, когато реално си се справил без никакви забележки.
Това няма нищо общо със селски пръчки или интриги- така обучават ръководните кадри и не е само в България, повярвай! Най-добре е човек да работи за себе си и да сведе до минимум тези, от които зависи по някакъв начин.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1915 -: Април 03, 2015, 09:02:22 pm »
Това няма нищо общо със селски пръчки или интриги- така обучават ръководните кадри и не е само в България, повярвай!

Акрукс, по-горе написах, че нямам проблем с ръководните кадри, те са най-малкият ми проблем. Имам голям проблем с жени, които по нещо превъзхождам.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #1916 -: Април 03, 2015, 09:18:09 pm »
Лили , а шефа ви , не ги ли стяга малко, за да не се разпускат тези крокодили или него не го е грижа?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #1917 -: Април 03, 2015, 09:19:55 pm »
Но пък в дълбокото се учиш да плуваш най-добре  :012:

Абсолютно вярно. Може би неслучайно съдбата ни поставя в такива ситуации. Благодарение на всички тези "срещи" /не особено приятни/, усвоих много полезни навици - научих се директно да изразявам несъгласие/недоволство, да опонирам, да отстоявам правата си. И най-вече осъзнах какви мои принципи никога не бих нарушила, дори ако в резултат на това бъда отхвърлена от мнозинството.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1918 -: Април 03, 2015, 09:22:32 pm »
:017: А, мерси. Чудех се къде да си търся в натала тези дадености  :012: Може би опозицията Луна/ Марс. Като те четох наистина получих дежа вю  :012:  само че при мен тези ситуации са перманентни :012: Но пък в дълбокото се учиш да плуваш най-добре  :012:
Имам други натални предпоставки освен ЛунаУ1 квадрат Марс/Юпитер.  :012:Уран ми е опозиция с 4 планети в Овенския стелиум.Дали им е лесно на шефове с авторитарен тон,което всъщност е проблемът. ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #1919 -: Април 03, 2015, 09:45:07 pm »
Имам много аспектиран Сатурн,планетки в 10Д и СЛВ в 6Д,КЗР и уважавам йерархията,авторитетите,стига са се държат достойно и да са такива.Нямам нищо против да ме ръководят и да изпълнявам нареждания,но не на комплексари,които не могат да си изброят тестисите.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: