Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845181 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Събития и транзити
« Отговор #1980 -: Април 16, 2015, 03:39:59 pm »
а ако в натала юпитер е ретрограден, не е ли по-голям шансът за печалба при ретрограден юпитер?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1981 -: Април 16, 2015, 07:51:52 pm »
а ако в натала юпитер е ретрограден, не е ли по-голям шансът за печалба при ретрограден юпитер?

Не.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1982 -: Април 16, 2015, 07:52:17 pm »
А случайно пр Юпитер да ти е директен?

Не.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1983 -: Април 16, 2015, 10:36:53 pm »
Стар, дай малко повече въображение при тълкуването, не всичко е  "от -до ". Аз съм експериментирала през всичките тези периоди, изброени от теб, с различните фази на планетите сигнификатори за хазарт, освен с моята карта и на още няколко човека , с афинитет и печалби от хазарт, винаги Юпитер и Уран са били директни, и поне един от тях има отношение към 5 -ти дом, и/или са в знак където Юпитер има достойнства.
Не разглеждаме кой как гледа на ТВ предавания с хазартен привкус, а как същите се случват и защо.  От всичко може да се прави хазарт- с две клечки кибрит,например, докато чакаш на опашка да  си плащаш тока, докато си пушиш цигарата пред блока, важното е да откъснеш детелинката от точната полянката, в точното време за теб.

Ето, картата на равноденствието,когато съм имала печалба от хазарт, както и картата, отразяваща времето на печалбата(без час) :
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1984 -: Април 17, 2015, 01:33:30 pm »
Стар, благодаря за тълкуването на периода, тогава-много точно !  :clap:
За мен въображение и свободно съчинение  не е едно и също, предполагам и за теб, както и че си прочела правилно коментара ми. :)

Гаури, без късмет и  увереност ,хазарт не се  случва, а същите в астрологията ги ръководи Юпитер. :)

Акрукс, радвам се, че споделеното от мен е било полезно.Има значение все пак какво и кой вибрира в периода като астрологична констелация, нали същата отразява моментът в нас и около нас, както и ние отразяваме същия. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1985 -: Април 17, 2015, 01:46:02 pm »
Да, Акрукс. Но най-интересното беше това, че знаех , че ще спечеля и даже си избрах деня, за да проверя дали нещо не се бъзикам в помислите си, както и дали астрологично ще се потвърди ситуацията. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #1986 -: Април 17, 2015, 01:50:45 pm »

.
Лично аз усетих обръщането на транзитния  Юпитер в директен много отчетливо и конкретно.  На деня и на часа едва ли не...Транзитът аспектира моя 10-ти дом, заедно в двоен аспект със Сатурн в момента. Освен това се намира в същия знак, в който е наталният ми ретро-Юпитер..Не мога да не отбележа внезапни позитивните промените в кариерата ми. Да,  внезапен и почти неочакван ръст.. Отбелязвам и значителен ръст в спиритуалната си практика.. Изведнъж ми се откриха нови полета за изследване  и просветление, след дълго време циклене на едно място...Това по 8-ми дом, където също става дума за двоен аспект (Юпитер-Сатурн).
 За протокола имам екзалтиран натален  Юпитер в рак...

Благодаря за споделеното Гаури и късмет !  :38:

Искам само да попитам тр. Сатурн в периода прави ли някакви твърди аспекти към Светилата, лични планети, главни оси ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Събития и транзити
« Отговор #1987 -: Април 17, 2015, 02:58:50 pm »
Странно в момента при мен преминава през 2ри дом и за първи път в живота си работя работа работа с  доста стабилни за мен де доходи.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Събития и транзити
« Отговор #1988 -: Април 17, 2015, 03:52:21 pm »
всъщност нищо от тези неща....
Оф трябваше да поясня Юпитер преминава през втори дом .

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1989 -: Април 17, 2015, 04:03:02 pm »
Странно в момента при мен преминава през 2ри дом и за първи път в живота си работя работа работа с  доста стабилни за мен де доходи.

Юпитер ти е У6, намира се в 5 дом, и в момента прави секстил към Марс, който ти е съУ10. :) Наслаждавай се на ситуацията, но внимавай да не се опитваш да прескочиш сянката си :)

а нещо по 11 дом няма ли при теб? Марс все пак е У11 ...
« Последна редакция: Април 17, 2015, 04:06:29 pm от Happy58 »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Събития и транзити
« Отговор #1990 -: Април 17, 2015, 04:33:38 pm »
Страното е че там по 11ти дом какво да кажа в момента като цяло ми се иска тотална изолация не искам с никой да общувам, заради събитията в личен план просто искам да си стоя сама .

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Събития и транзити
« Отговор #1991 -: Април 17, 2015, 04:40:57 pm »
Не аркус просто от доста време не си бях поглеждала картата и едва сега погледнах сори грешно се изразявам нещо без да искам , страно в смисъл , че едва сега ми направи впечатление и сега като върнах назад лентата се сетих за доста събития от последната една година , които явно се дължат на транзита му през 2д.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Събития и транзити
« Отговор #1992 -: Април 17, 2015, 04:48:21 pm »
Даже едно от събитията е доста интересно , заминахме миналият септември на автостоп за Чехия да работим и ни качи ,някакъв непознат мъж и като разбра къде и за какво отиваме , извади пари и ни даде пари за пътни, чак сега свързах това с транзита на Юпитер с това и с някой други събития.Извинявам се за обърканото писане , но в момента не знам защо ми е доста трудно да си подредя мислите в главата си.
« Последна редакция: Април 17, 2015, 04:51:24 pm от adelina »

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #1993 -: Април 17, 2015, 04:50:15 pm »
Даже едно от събитията е доста интересно , заминахме миналият септември на автостоп за Чехия да работим и ни качи ,някакъв непознат мъж и като разбра къде и за какво отиваме , извади пари и ни даде пари за пътни, чак сега свързах това с транзита на Юпитер с това и с някой други събития.

аз това събитие го помня, но може да си го споделяла в другия форум ... а може и тук да е било.  ???

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Събития и транзити
« Отговор #1994 -: Април 17, 2015, 04:52:30 pm »
Не в другият  беше , но то беше последвано от още доста подобни за кратко време.