Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845652 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2160 -: Юни 03, 2015, 03:48:08 pm »
Сатурн дава винаги доста точно , но може да се наложи да почакаш два-три месеца да видиш проявлението , реално , докато някоя Лунация не го активира. Значи и при тебе е било драматично... не е лесен за смилане трназит. За мен това беше най-голямата любов до сега , друга след това не е имало и мечтаната работа, не е лесно да откриеш , че и двете са пълни с лъжи и заблуди. Но е освобождаващо , някакси красиво по своему , все едно че преживях една смърт, но обновяваща смърт.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2161 -: Юни 03, 2015, 05:40:04 pm »
Не знам, за нова връзка погледни дирекции , солар , прогресивни планети, ще покажат ако има значима връзка.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2162 -: Юни 04, 2015, 12:15:51 pm »
тр Юпитер, който при мен е У6, е в точен квадрат (на минутки) с оста на възлите. Сутринта се чудех, какво ли ще е това - еми, започна се :) - отново натиск от страна на шефа, да правя нещо, което нито го мога, нито ми е приятно, нито пък ще даде резултат. Не ми е неприятен шефа, а това, което трябва да свърша като работа.

Как се намират професионални майстори:   веднага - за не много пари - с фирма - да могат да заминат в рамките на 2-3 дни - и с готови документи за чужбина .....  :d030: :d030: :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2163 -: Юни 04, 2015, 02:33:08 pm »
Happy, 6-ти дом не е шефа, нито натиска от шефа, но виж "мрънкането" и противопоставянето срещу "думата на шефа" е по Дева/Везни, Уран в 10-ти. Интересно видя, че имаш Юпитер у6 квадрат нодална ос, но си замълча за Юпитер у6 съвпад Марс у интерсептиран в 10-ти във 2-ри дом и Луна у 1 в6-ти квадрат нодална ос ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2164 -: Юни 04, 2015, 03:07:22 pm »
Happy, 6-ти дом не е шефа, нито натиска от шефа, но виж "мрънкането" и противопоставянето срещу "думата на шефа" е по Дева/Везни, Уран в 10-ти. Интересно видя, че имаш Юпитер у6 квадрат нодална ос, но си замълча за Юпитер у6 съвпад Марс у интерсептиран в 10-ти във 2-ри дом и Луна у 1 в6-ти квадрат нодална ос ?!?  ;)

Рени, прочети хубаво поста ми, моля още веднъж :) - изрично отбелязах, че НЕ  шефа ми е "виновен", и то няма и виновни де. Просто в момента изпитвам неудоволствие от работата, която трябва да извършвам - и мърдане няма да има - ще трябва да я направя (квадрат) :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2165 -: Юни 04, 2015, 04:29:23 pm »
тр Юпитер, който при мен е У6, е в точен квадрат (на минутки) с оста на възлите. Сутринта се чудех, какво ли ще е това - еми, започна се :) - отново натиск от страна на шефа, да правя нещо, което нито го мога, нито ми е приятно, нито пък ще даде резултат. Не ми е неприятен шефа, а това, което трябва да свърша като работа.

Как се намират професионални майстори:   веднага - за не много пари - с фирма - да могат да заминат в рамките на 2-3 дни - и с готови документи за чужбина ..... 
Ти нямаше ли риби на Мц, в този случай тр Юпитер е съУ10- шефа

Днес тр Луна е квадрат с тр. нодална и с моята нат. опозиция Луна/слънце- извадиха ми мъдрец, почистиха ми зъбен камък...
Преди месец при същия мунданен аспект ми извадиха мъдрец+2 съседни корена, не съм имала проблеми, макар Луната в козирог да пише че не е подходяща за подобни интервенции.
« Последна редакция: Юни 04, 2015, 04:33:01 pm от akruks »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2166 -: Юни 04, 2015, 07:38:28 pm »
Рени, прочети хубаво поста ми, моля още веднъж :) - изрично отбелязах, че НЕ  шефа ми е "виновен", и то няма и виновни де. Просто в момента изпитвам неудоволствие от работата, която трябва да извършвам - и мърдане няма да има - ще трябва да я направя (квадрат) :)

Чета, затова и не съм използвала вина, виновен, а визирах квадрат, Дева, Везни - Юпитер активирайки нещо в картата ти винаги ще придава голяма чувствителност по 6,7,10-ти . Натално предразположение Луна/Юпитер ,1/7-ми- много толерантна към поведението на другите, но невинаги към идеите им,  когато си твърде вкопчена в собствения си поглед за нещата .Транзитен Юпитер съвпад Марс- склонност към нетърпимост и темпераментни прояви в областите и сферите на дома -/ете упр. от Марс, през 2-ри дом квадрат към нодална ос (при теб същата има отношение към оста 2/8) силен подтик да се подобри положението по темите на моите взаимоотношения, като се внимава кой и какво привлича(ме) в периода. Всеки бърз транзит, лунация,прогресия маркират експанзия на емоциите и желанията. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2167 -: Юни 05, 2015, 08:44:07 am »
Чета, затова и не съм използвала вина, виновен, а визирах квадрат, Дева, Везни - Юпитер активирайки нещо в картата ти винаги ще придава голяма чувствителност по 6,7,10-ти . Натално предразположение Луна/Юпитер ,1/7-ми- много толерантна към поведението на другите, но невинаги към идеите им,  когато си твърде вкопчена в собствения си поглед за нещата .Транзитен Юпитер съвпад Марс- склонност към нетърпимост и темпераментни прояви в областите и сферите на дома -/ете упр. от Марс, през 2-ри дом квадрат към нодална ос (при теб същата има отношение към оста 2/8) силен подтик да се подобри положението по темите на моите взаимоотношения, като се внимава кой и какво привлича(ме) в периода. Всеки бърз транзит, лунация,прогресия маркират експанзия на емоциите и желанията. :)

а, така ми е по-ясно :) Благодаря. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2168 -: Юни 05, 2015, 09:10:54 am »
а, така ми е по-ясно :) Благодаря. :)

Моля.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2169 -: Юни 06, 2015, 10:25:40 pm »
Случи се нещо много гадно.Зелени гъсеници 3 броя са ми нападнали растенията на балкона,посевите,които си направих и почти всичко са опасли.Убих ги много злобно,но мисля да изхвърля всичко,не знам колко паразити има още,които не се виждат.
Ретро Мерк опоз Нептун
Марс/Слънце съвпад Сатурн
Много тъжно ми стърчат оглозганите клончета без листенца.  :'( :91: Как може да ми ги изядат в голям град,върху обезпаразитена тор!
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2170 -: Юни 06, 2015, 10:38:14 pm »
Случи се нещо много гадно.Зелени гъсеници 3 броя са ми нападнали растенията на балкона,посевите,които си направих и почти всичко са опасли.Убих ги много злобно,но мисля да изхвърля всичко,не знам колко паразити има още,които не се виждат.
Ретро Мерк опоз Нептун
Марс/Слънце съвпад Сатурн
Много тъжно ми стърчат оглозганите клончета без листенца.  :'( :91: Как може да ми ги изядат в голям град,върху обезпаразитена тор!

Дракич, при нас в офиса, от 1 месец съхнат цветя, които са там от поне 7-8 години, а в петък видях, че и мушички са навъдили. Нямаме идея от какво е, защото абсолютно нищо не е променено. Наложи се да ги изнеса на терасата, поне докато се изчистят.

Но при теб пък такива гъсеници ... гадно, наистина  :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Събития и транзити
« Отговор #2171 -: Юни 07, 2015, 09:55:13 am »
Дракич, при нас в офиса, от 1 месец съхнат цветя, които са там от поне 7-8 години, а в петък видях, че и мушички са навъдили. Нямаме идея от какво е, защото абсолютно нищо не е променено. Наложи се да ги изнеса на терасата, поне докато се изчистят.

Но при теб пък такива гъсеници ... гадно, наистина  :d030:
Чак снощи разбрах защо фермерите обработват почвата и растенията с химикали срещу тварите.А тайната ми мечта беше да имам екоферма,снощи я погребах,поне онази част с еко-то  :012:
« Последна редакция: Юни 07, 2015, 09:57:54 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2172 -: Юни 07, 2015, 10:01:06 am »
На мен пък врабчета ми чоплят саксиите на терасата, още не са ми изникнали бегониите и цялата тераса е в пръст, ужас!


Сега по-сериозно:

Имали ли сте някакви събития миналата есен, когато юпитер беше директен в лъв и сатурн в последната декада на скорпион, които да ви излизат отново на преден план?
Мисля си, че ще има някакво приключване по тези теми, сега лятото, когато сатурн отново навлезе в скорпион, а юпитер е все още в лъв. Ще имат и квадратура на 28-ия градус.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #2173 -: Юни 07, 2015, 10:51:54 am »
Дракониада, има растения, които пазят другите растения, отглеждат се заедно
Например виж тук

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2174 -: Юни 08, 2015, 12:05:17 pm »

Имали ли сте някакви събития миналата есен, когато юпитер беше директен в лъв и сатурн в последната декада на скорпион, които да ви излизат отново на преден план?
Мисля си, че ще има някакво приключване по тези теми, сега лятото, когато сатурн отново навлезе в скорпион, а юпитер е все още в лъв. Ще имат и квадратура на 28-ия градус.

мдааа, имах и продължавам да ги имам .... все си мисля, че съм ги приключила и все се случва нещо и се оказва, че не съм :) - този път ми дойде по урановски, цапна ме по главата :) - но аз съм си твърдо решена и няма да се дам вече, време е да приключват тези истории. Моя проблем е, че през цялото време ми се меси НептунЯ  :d030: