Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845117 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #2190 -: Юни 10, 2015, 12:26:42 pm »
Напротив, болката не трябва да се забутва, трябва да се изживява и да се мисли в/у нея. Например-друг на мое място дали щеше да го боли толкова-да, не, защо

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #2191 -: Юни 10, 2015, 02:39:53 pm »
Има ли намерения за връзка с мен?

Тери, в кой градус ти е Венерата? От толкова Овнешки Венери тук, нито една не се похвали покрай Плутон и Уран да я връхлетяла любовта  :017:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2192 -: Юни 10, 2015, 02:45:16 pm »
Още не са я стигнали мръсниците, уран ме почва догодина, но нищо хубаво не очаквам. Тя е в точен съвпад с ЮЛВ.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2193 -: Юни 10, 2015, 03:03:10 pm »
Още не са я стигнали мръсниците, уран ме почва догодина, но нищо хубаво не очаквам. Тя е в точен съвпад с ЮЛВ.


ааа, моите любими възли :) - ами, ако дотогава не си разбрала, че Луна по овнешки не ти върши работа, а трябва малко и кантар, ще се случват случки, които ще те принудят да отидеш на отсрещната страна :)  Но преди да отскочиш до там, трябва да довършиш проявлението на овнешката. Май звучи объркано ... а?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2194 -: Юни 10, 2015, 03:09:56 pm »
Всичко съм разбрала. Друг въпрос е как се прилага разбраното :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2195 -: Юни 10, 2015, 03:11:27 pm »
Всичко съм разбрала. Друг въпрос е как се прилага разбраното :012:

бавно, трудно и напоително :) (едно време имаше такъв лаФ)

а иначе, ако говоря по-сериозно, всекидневно, при най-малките ежедневни проблемчета, с осъзната увереност, че решенията/постъпките/мотивите трябва да изхождат от другата плоскост - везнишката.


пожелавам ти късмет в мероприятието!  :58:
« Последна редакция: Юни 10, 2015, 03:18:20 pm от Happy58 »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2196 -: Юни 10, 2015, 03:16:21 pm »
Благодаря, Хепи. Плутон и Сатурн като я квадратират едновременно след няколко години, ще е последния изпит сигурно. :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2197 -: Юни 10, 2015, 03:20:06 pm »
Благодаря, Хепи. Плутон и Сатурн като я квадратират едновременно след няколко години, ще е последния изпит сигурно. :)

еее, след няколко години ще си друга вече - може и дотогава да е измислена вълшебна формула за тежките транзити на тузарите към вътрешните планети :) - майтап - абе, каквото дойде - нали няма да е в повече от това, което можем да издържим :)

малка корекция - аз съм намесила Луната, а то е за Венера :) - в подхода разлика няма :)
« Последна редакция: Юни 10, 2015, 03:22:00 pm от Happy58 »

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Събития и транзити
« Отговор #2198 -: Юни 10, 2015, 03:21:50 pm »
Напротив, болката не трябва да се забутва, трябва да се изживява и да се мисли в/у нея.

Трябва, Papy, но да я премисляш можеш ти, защото имаш въздушни работи. Водните (рибешките не чак до там) я преживят, предъвкват и потъват. А въпросът защо аз така, пък другите по-леко, вдълбават травмата, защото наслагват комплекс за малоценност и вина. Не знам обаче кой е ефективният подход за тях.
De omnibus dubitandum est

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2199 -: Юни 10, 2015, 03:24:03 pm »
Трябва, Papy, но да я премисляш можеш ти, защото имаш въздушни работи. Водните (рибешките не чак до там) я преживят, предъвкват и потъват. А въпросът защо аз така, пък другите по-леко, вдълбават травмата, защото наслагват комплекс за малоценност и вина. Не знам обаче кой е ефективният подход за тях.

може и да греша тотално, но ще се изкажа :) - нали емоционалното състояние/болките са по Луната - тогава може би в случай на болка, да си доставим удоволствие по знака на наталната Луна и така в някаква степен да неутрализираме.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2200 -: Юни 10, 2015, 06:49:06 pm »
може и да греша тотално, но ще се изкажа :) - нали емоционалното състояние/болките са по Луната - тогава може би в случай на болка, да си доставим удоволствие по знака на наталната Луна и така в някаква степен да неутрализираме.
Хирон също носи болка, не само подаръци чрез пепеляшковите аспекти.
Луната е душевността, вътрешните потребности на човек, емоционалността и чувствеността са по Венера, но и двете когато са ранени чрез твърд аспект на Сатурн/Уран/Плутон и страдат, енергиите им са бликирани, но понеже нищо в небето не е статично, аспектите, добри или лоши, се проработват. Както четохме в статията за Йод- една наквадратена личност много по-бързо ще се впрегне да си отработва квадратите и няма да ги мисли, докато човек с Йод (аз пък с цели два) ще се движи дълго като в омагьосан кръг, докато някога си някой принц освободи проклятието.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2201 -: Юни 10, 2015, 09:59:42 pm »
Гледате ли в момента транзитите - само огън и въздух, като изключим нептун и плутон. :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2202 -: Юни 11, 2015, 01:57:34 pm »
От 12 юни ретрограден ще е Нептун.   :58:
Чета за него в момента и честно казано ми се струва, че ретрограден е по-добре
От 12 юни до 18 ноември:
1. Ще започнем да действаме, а не само да мечтаем.
2. Ще спрем самозаблудите за лошите си връзки.
3. Ще започнем да мислим и "виждаме" по-ясно.
4. Ще можем да планираме и изпълняваме заплануваното.
5. Ще можем да разграничим реалното от илюзията
и т.н.
Накратко - ще ни се отворят очите, ще спрем със самозаблудите и ще започнем да действаме
« Последна редакция: Юни 11, 2015, 02:01:13 pm от greg07 »

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2203 -: Юни 11, 2015, 02:49:30 pm »
От 12 юни ретрограден ще е Нептун.   :58:
Чета за него в момента и честно казано ми се струва, че ретрограден е по-добре
От 12 юни до 18 ноември:
1. Ще започнем да действаме, а не само да мечтаем.
2. Ще спрем самозаблудите за лошите си връзки.
3. Ще започнем да мислим и "виждаме" по-ясно.
4. Ще можем да планираме и изпълняваме заплануваното.
5. Ще можем да разграничим реалното от илюзията
и т.н.
Накратко - ще ни се отворят очите, ще спрем със самозаблудите и ще започнем да действаме

Къде четеш такова инфо? .... аз лично ще съм много доволна, ако поне половината на това успея да осъществя :)

и ще искам Нептун да е вечно ретро  :08:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Събития и транзити
« Отговор #2204 -: Юни 11, 2015, 03:26:38 pm »
(Ще) е запазена марка на Юпитер, а от/без е на Нептун.

Това,което Грег е прочел и сподели ще стане, ако се научим тези месеци до ноември да не ни е страх да се доверяваме, страх  от изоставяне, да не крием своята уязвимост... :)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“