Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 844801 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2205 -: Юни 11, 2015, 03:54:32 pm »
От един друг астро форум, публикацията не е моя , но реших да я споделя. Момичето доста хубаво я е написало.

При мен Нептун е ретрограден в 10 ти дом, Сатурн в 6-ти и Плутон в 7-ми , смятайте  колко ми е хубаво в момента. Всичко долу горе е засегнато.

Дано това за Нептун е вярно , че както казва Дракон при мен Нептуна води до големи заблуди.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2206 -: Юни 11, 2015, 04:15:53 pm »
При мен Нептун се мота на куспидата на 8ми дом, ни в 7ми е добре, ни в 8ми, ама какво да се прави.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2207 -: Юни 11, 2015, 07:12:37 pm »
Тази депресия ме съсипва, след всеки отказ за работа, болезнено и мъчително. Не знам дали идва от транзитни Слънце и Марс в 12 или от ретро Меркурий съвпад с натален Хирон пак в 12-ти

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2208 -: Юни 11, 2015, 07:22:55 pm »
Е,при мен е в 9 дом, прави куинконс (2 гр орбис) с Меркурий в 4Д, У3,4,12. Но самия Нептун е в 5 дом и е У9,10. И аз точно на 12 пътувам - буквално е. Да видим какви нептунови щуротии ще извърша, освен да се топна в онова море :)

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2209 -: Юни 11, 2015, 07:24:43 pm »


Дано това за Нептун е вярно , че както казва Дракон при мен Нептуна води до големи заблуди.

когато стана данданията заради моя пост към теб, наблегнах, че имаш нужда някой да разбие тази квадратура Марс/Нептун - имам я и е доста точна, така че ми е ясно за какво иде реч :) и ти обърнах внимание на нея - докато не я разрешиш ..... сме гола вода :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2210 -: Юни 11, 2015, 07:26:31 pm »
Да, тя тази квадратура ,не ти дава да направиш нищо свестно като хората, а отделно при мен Венера/Марс са едновременно кваратирани от Нептун нали са съвпаднали. Така , че и личния живот и той блокиран.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2211 -: Юни 11, 2015, 07:43:45 pm »
Да, тя тази квадратура ,не ти дава да направиш нищо свестно като хората, а отделно при мен Венера/Марс са едновременно кваратирани от Нептун нали са съвпаднали. Така , че и личния живот и той блокиран.

стига си се вайкал - имаш късмета навреме да разбереш, какво е положението - взимай се в ръце и си оправяй живота ... на твоята възраст ако имаше кой да ми дава такива съвети, както е тук във форума, щях да си спестя доста сълзи.

 :08: :08: :08:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2212 -: Юни 11, 2015, 07:45:46 pm »
а Добре :) да видим този Дирекционен Секстил на Нептун - Марс дали ще даде въможност за промяна , най-накрая, че външно гледам нещата са се бетонирали :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #2213 -: Юни 11, 2015, 07:46:34 pm »
Тази депресия ме съсипва, след всеки отказ за работа, болезнено и мъчително. Не знам дали идва от транзитни Слънце и Марс в 12 или от ретро Меркурий съвпад с натален Хирон пак в 12-ти

Грег, вземи се в ръце и покажи на Вселената, че искаш да работиш!
Ако имаш цел, план и много искаш няма начин да не намериш работа! Цял живот човек го тресе някоя квадратура, опозиция, неподходящ съвпад или не знам си какво още... Все с това ли ще се оправдаваш? Безработния човек означава, че има прекалено много свободно време - ами излез от вас, разпечатай CV-та и започни да търсиш, ако трябва влизай от магазин в магазин и оставяй. Дори и да няма свободни позиции ти изпращай!
Мотивирай се, почети литература, която да ти даде увереност и лична сила!

Няма сила в света, която да спре силното желание и волята на човек! Всичко останало е просто оправдание...

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2214 -: Юни 11, 2015, 07:53:04 pm »
Романтика има голям проблем ... граница до наречи ,за всяка кандидатура ми искат три езика минимум , няма значение позицията.

Проблема е свързан с бариера, два от тях ги знам , хубаво , но третия език не се научава от днес за утре.

Ти защо си мислиш , че до сега това не е направено. Почти не остана керемидка , под която да не съм проверил.

Само като ми видят името на CV-то и до там всичко приключва безславно с кандидатурата.

Днес ги броих , над 7000 кандидатсвания съм имал за две години.
« Последна редакция: Юни 11, 2015, 07:54:56 pm от greg07 »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #2215 -: Юни 11, 2015, 08:13:10 pm »
Днес ги броих , над 7000 кандидатсвания съм имал за две години.

 :-\ И нито една отворена врата, това не го вярвам. Сигурен ли се, че имаш нужната квалификация, за позициите за които кандидатстваш.

И аз да кандидатствам за изпълнителен директор на банка или космонавт, е няма да ме вземат, колкото и CV-та да изпратя  ;D

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2216 -: Юни 11, 2015, 08:27:20 pm »
Да, нали ти обясних по-горе къде е проблема , трябва да съм перфектно три-езичен perfectly trilingual , особенно за по-ниски позиции.

За по-високите може с два езика само, но аз нямам толкова стаж.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2217 -: Юни 11, 2015, 08:31:41 pm »
Холандският ли те спъва?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #2218 -: Юни 11, 2015, 08:33:50 pm »
Да не си някъде по Северна Европа? За толкова време що не го научи този език. Като виждаш, че така не се получава, промени нещо. Как да те вземат, като не отговаряш на изискванията.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Събития и транзити
« Отговор #2219 -: Юни 11, 2015, 08:34:54 pm »
Защо гледаш на това като проблем! Език се учи. Нищо не пречи в CV да отбележиш, че си в момента на учене и ходиш на курс, например?!
И не ми се вярва за всяка длъжност, дори и консултант в магазин да искат мин. 3 езика?!! Ако кандидатстваш за по-висока позиция ще  приемеш по-ниската, ще се запишеш на курс за 3-ти език и ще учиш, ако трябва и онлайн!

Според мен ти правиш някаква грешка някъде - помисли къде, може в CV, я в мотивационното писмо и т.н.

Ти постоянно говориш за неуспехи, депресии, бариери, проблеми, жалвания и т.н. И това привличаш - отсрещен упор, т.е. сам си го правиш! Влагаш негативни емоции, е как очакваш да има позитивен резултат?!!

Ти си добър човек, можещ и заслужаваш хубава, и добре платена работа - просто го повярвай и се изтласкай нагоре!!!