Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845578 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2235 -: Юни 11, 2015, 09:15:13 pm »
На мен ми се струва , че това е просто защита на пазара на труда, защото реално на тях тези езикови умения изобщо не са им необходими , но града в който съм безработицата е над 30% (естествено скрито-покрито) и за чужденци вратите са си просто затворени.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Събития и транзити
« Отговор #2236 -: Юни 11, 2015, 09:16:10 pm »
Е, стига сте го яли грег. Аз съм на път да забравя и българския.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #2237 -: Юни 11, 2015, 09:17:11 pm »
Ядем който е на масата :)

Поне града можеш да смениш, грег

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2238 -: Юни 11, 2015, 09:17:46 pm »
имам една позната преводачка от Френски-Испански-Английски , е побъркаха я тази жена 10 години работи полулегално и трудов договор още няма. Учи втора магистратура и пак не й оправиха нещата.

Айде аз не съм полиглот , ами тя?

Аз поне преводачи много познавам :) Колежки на Лили , та една друга , тя говори Френски-Испански-Португалски-Гръцки-Английски  мисля и Италиански , но не съм сигурен , тя е Британка, май след около 20 години и дадоха постоянен договор :)
« Последна редакция: Юни 11, 2015, 09:20:43 pm от greg07 »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Събития и транзити
« Отговор #2239 -: Юни 11, 2015, 09:26:31 pm »
Грег, намери си някоя млада и хубава учителка по френски, да видиш как бързо ще проговориш  ;D

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2240 -: Юни 11, 2015, 09:32:28 pm »
 :85:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Събития и транзити
« Отговор #2241 -: Юни 12, 2015, 09:50:53 pm »
Много малко ми остана до възврата на Марса и вече се чувствам като бомба със закъснител. В последно време започнах повече да устоявам себе си и гласно да заявявам желанията си. И като пример една случка от днес - замествам колежката и дойде една " патица " да я обслужа. Не стига че се държа нагло и арогантно, но се опита и да ме " командори "  как  да си свърша работата, при което просто и казах, че аз работя значи аз решавам!!! Имахме няколкоминутен спор, в който аз победих и тя си тръгна бясна.
Нямам думи още повече, че тази същата работи и в банка....  :-X И такъв тип поведение въобще не и отива! Но аз съм щастлива и такива като тази вече ги подминавам като малки гари - те просто ми показват каква не трябва да бъда!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2242 -: Юни 12, 2015, 10:22:21 pm »
Че откога само един секстил дава събитие? Изчакай меркурий да набере скорост, новолунието пак ще е съвпад с марс, ако венера ти е на 21 овен, уран почти ще направи съвпад, юпитер ще я тригонира, новолунието не ти ли е в осми дом? Би трябвало да има събития. Положителни, нали :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2243 -: Юни 12, 2015, 10:54:02 pm »
Писъх, пък изтрих. Самофилтрирах се. Но ще разкажа за съвпад на тр. Венера с Дсц. Беше много хубаво - внимание, грижа и парички за удоволствия получих от партньор.
Сега тр. Венера се кани да съвпадне с Луната ми. 2 градуса орбис. Освен многото грижи за жени, друго няма до момента. Цял ден се занимавам все с роднини, жени, вдовици, съседки.
Возих ги, пазарувах им, а накрая даже успях да изкъпя и една.  :D Само това не бях правила, ама ей на, не знаеш какво ще ти се наложи.
Не искам да остарявам. Нито да съм зависима от нечия грижа. Къде се бяха абонирали за мен всички в нужда днес.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2244 -: Юни 15, 2015, 12:29:47 am »
Меркурий директен върху Луна плюс съвпад Слънце/Марс в Близнаци — много приятно и малко внезапно пътуване. Във всички моменти, които мога да закова, има нещо покрай Слънцето в моята карта: в момента на решението (малко условен) — тр. К9 в съвпад; при самото тръгване — тр. АЦ го квадратираше (+ имаше ъглов Уран откъм девети, за който го брои); в два много хубави момента — съвпади на АЦ и ИЦ съответно със Слънцето. Тук-там — аспекти към АЦ/Венера.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2245 -: Юни 15, 2015, 05:26:35 pm »
тр Слънцето У12 съвпад с тр Марс У3 в 3д, тр Мерк на тр Луна- днес се обади новата комшийка на майка ми, която купи имота на братовчедка ми, с която не общувам- говорихме си надълго и широко с новата комшийка, на която бях сърдита, че тръгна миналата година да се огражда, без да ни се обади и ме излъга тогава, че идвал човек от кадастъра- сега вече наистина е извикала геодезист, кото иска пари и по тази причина с еобажда, да внеса половината сума и да присъствам на замерването та покрай общите приказки разбрах за колко е продала имота на дядо ми моята братовчедка, на която бяха приписали всичко, че му носи първата буквичка на името :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Събития и транзити
« Отговор #2246 -: Юни 15, 2015, 09:07:18 pm »
Още вчера усетих някакви меланхолични и депресарски нотки, а то днес що да видя- сатурнчо нагазил пак в дълбоките скорпионови води. Искам да се връща пак в стрелеца  :29:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2247 -: Юни 16, 2015, 10:43:58 am »
И на мен този Сатурн в скорпион тотално ми скофти ентусиазма по Юпитер в лъв.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2248 -: Юни 16, 2015, 12:18:54 pm »
И на мен този Сатурн в скорпион тотално ми скофти ентусиазма по Юпитер в лъв.
  те още не са се наквадратили, че да ти попарва ентусиазма

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Събития и транзити
« Отговор #2249 -: Юни 16, 2015, 12:25:55 pm »
Квадратът всъщност е време за действие, а не за настроения :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.