Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 846124 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Събития и транзити
« Отговор #2655 -: Септември 26, 2015, 08:01:28 pm »
В събота вечер - the wedding crashers :012: И аз бяха така преди няколко съботи.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2656 -: Септември 26, 2015, 08:13:48 pm »
.............
А ти кога виждаш този период заради друга жена, били споделила,заради Сатурн който ще наближи  натална Венера ли?А и какви са семейните предпоставки за слаба семайна хармония, че ми стана интересно?

а къде са картите? аз не ги виждам  ??? да не би пак да са били за кратко тук и после ....

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2657 -: Септември 26, 2015, 11:35:30 pm »
Репс, водя те с едно кръщене. И аз видях младоженци. Не успях да видя 'моята булка' в лице, но в гръб беше добре, хубава рокля.
По неволя се набих в конвоя им, в борба за едно място за паркиране.
Много шантав следобед имах. Но кой като мен, днес си отпътувах с охрана. Не, че съм била важната аз. Така се случи.
Един наркоман ми вдигна кръвното за секунди. Може и пиян да беше - млад мъж, добре изглеждаше. Малко му оставаше да го ступат. Имаше интересно изказване - Хей, циганско момиче, ела да ми врачуваш. След репликата започна да си разкопчава панталона. Можех да го фрасна с дамската чанта, но ми беше жал за телефона в нея.

Предполагам от тр. Меркурий в съвпад с у3 така интензивно ми беше. Между всички занимания успях да мина като фъртуна и през приятелка, която има рожден ден - за да й подаря подаръчето.

Такива неща - интересно време. Спестих подробностите от следобеда. Споделям, че явно по Меркурий в съвпад с у3 имах много срещи.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2658 -: Септември 26, 2015, 11:59:19 pm »
Виж обаче как нептунски те е усетил, че врачуваш :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2659 -: Септември 27, 2015, 12:13:47 am »
Да, вярно е. Можеше да му се усмихна, ако не беше направил следващата крачка с копчалъка на юг. Много директен подход имаше, заради това не успя да се вмести в графика ми за месечно таро.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2660 -: Септември 27, 2015, 12:17:34 am »
Тоя младеж сериозно се е объркал, особено със средството, на което се гледа.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2661 -: Септември 27, 2015, 12:23:06 am »
Явно е искал да хвърля по-близък и задушевен поглед върху съдбата му.  :012: Сега ми идва като идея вероятен отговор от моя страна. Можеше да му кажа, че съвсем скоро ще умре от рак. Да се научи повече да не прави така. И да поизветрее малко.  :72:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Събития и транзити
« Отговор #2662 -: Септември 27, 2015, 05:02:50 am »
ама и тука се заформи лафче...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Събития и транзити
« Отговор #2663 -: Септември 27, 2015, 10:42:55 am »
Колеги , виждате ли , възможност за развод и втори брак по тази карта (на майка ми) ? Отношенията с баша ми винаги са били много тежки , винаги го е подкреляла, но нищо от негова страна. Злоупотребява с нея много често като лъже за пари , изпозва я по всевъзможни начини , вчера чашата е преляла , като е докарал ''приятелка'' вкъщи ... Майка ми няма решителност да се разведат и да си гледа живота като хората ...

Астрологично погледнато , не ми се струва развод в настояшия момент , но мисля , че старините ще ги кара с друг човек в живота си ...

от средата на м.май 2016г.до средата на април 2017 ,заради ретроградието - тр.Уран застава в каре към У1 Меркурий- това е достатъчно стресов,нервен и напрегнат период, ще вземе кардинални решения за промяна-майката ти, а У1 в 8 -може да се тълкува,че тя е носител на финансовата стабилност на баща ти,но може и сама да стане причина за финансова криза в брака,ако спре кранчето,тр.Сатурн съ У7 от м.01,2017г.- ще застане на Дсц.- той руши всичко,което не ни е необходимо,спъва развитието,чисти мъртвото,а брака им явно не функционира,той ревизира и издава присъди,която тр.Плутон като застане над У1 Меркурий тя ще изпълни,безвъзвратно ще е и дано го направи,за да не разруши Плутон здравето й със сериозна болест
Уран е У9 в 3 /ще го срещне на път,градският, чрез роднини,или съседи,тел.,интернет връзки/- втори брак или сериозна връзка,нов човек ще влезе в живота й,за да я накара да вземе сериозни решения,Слънцето сигнф.на съпруга също е в 9,Венера също- това е подвижната ос 3-9,която компенсира липсата на подв.елемент в картата, човека ще е уроново-стрелешко-близнашки тип,а дано прогледне...
ако пуснеш и СД ,прогресии ще се затвърди или отрече за поне 3 асп.
СЗ в 20 Дева в 4 дом в каре към Асц. за 6 месеца напред ще напомпва напрежението у дома до счукване,пречупване ЛЗ в 11д/5 от 7/ каре Сатурн в 7д.- в овен,знака на новото,за съпругът й нова любов,за нея ще се освободи от вредни навици да стои в брачна обремененост като вещ,интериор в името на статус и децата,Сатурн в 7 изисква - дълготрайност, лоялност,  доверие, уважение, стабилност, сигурност в брака- всичко това вече липсва и карето носи нов начин на действие,промяна

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2664 -: Септември 27, 2015, 02:01:50 pm »
На моето седмодомие без малко да му вземат книжката. С право. Мундо карето Марс/Сатурн щеше добре да го заформи с едно ограничение в движението. Мунданен квадрат на двамата заформя тао с връх Марс с нат. Сатурн, който е у3 в картата му, в 8 дом.
Тр. Юпитер квадратира Марс и Венерата му - у6 и у1 е Марс. Венера е у7 и у12. Тр. Слънце опозиция нат. Меркурий.
Явно късметец дойде от тригона на тр. Венера към светилата му в Овен. И тр. Меркурий е в тригон с близнашките му планети.
Освен нарушенията, половината му документи бяха в моята кола. И късмет - книжката му изтича днес. От утре нямал право да шофира. Но ние не сме обърнали внимание.
На мен леко ми се подкосиха краката, когато ми звънна да ме уведоми, че е спрян и да му занеса документите. В бързината не съм обърнала внимание, че съм с два различни чепика на краката. Първото попаднало ми пред очите съм обула - един мой сандалет. И един негов домашен чехъл -  комбинацията супер.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2665 -: Септември 27, 2015, 03:28:28 pm »
............................В бързината не съм обърнала внимание, че съм с два различни чепика на краката. Първото попаднало ми пред очите съм обула - един мой сандалет. И един негов домашен чехъл -  комбинацията супер.  :012:

 :57: :57: :57: :57: :57:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2666 -: Септември 27, 2015, 04:30:31 pm »
Ще ме мъмрят пак, че спамя. Но ще си затрия коментар по-късно. Той носи 45 номер обувки. Аз 38.  :012: Разликата беше много фрапираща. По стил, големина, цвят, по всичко.

За да не е съвсем офтопик, по-късно помислих, че може утрешното затъмнение да има малък пръст. Ако го е 'хванало' по-рано. Ще му бъде в съвпад с Меркурий. Малко буквално, но идва 'край' на един документ. Без малко.  :85:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Събития и транзити
« Отговор #2667 -: Септември 29, 2015, 10:04:05 pm »
Грег, периода декември -март, ще се правят стъпки към промени в посоката,която  питаш, защото майка ти ще бъде принудена за същите. Не е задължително да поиска развод, в смисъла, който влагаш/питаш, но в края на месец май, статуса й търпи промяна-може да продължи да бъде семейна само по документи.  :)

Рени оказа се права , баща ми сериозно е говорил , че иска да излезе с другата жена. Мисля , че нещата приключиха ... това затъмнение , предното и солара ми , транзите , всичко е показвало , а аз съм бил сляп. Толкова ме боли от това предателство ...

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Събития и транзити
« Отговор #2668 -: Октомври 03, 2015, 10:47:06 pm »
♀ на К11, ♃ в Д11 — двама продавачи на пл. "Славейков" ми дадоха по една книга аванта :) От втория намазах благодарение на това, че ме видя да нося подаръка на първия, направо като в народна приказка :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2669 -: Октомври 03, 2015, 11:44:53 pm »
Днес получих страхотен подарък, наистина - за мен много, много скъп. Жестът е страхотен. Отдавна искам нещо такова, обмислях покупка, но чисто финансово - не идваше ред, пък и скоро нямаше да дойде. Безкрайно съм радостна и щастлива. Вярвам в добротата.

Къде да търся този подарък изненада в картата?
Над силата е само умението да я владеем!