Автор Тема: Събития и транзити  (Прочетена 845620 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Събития и транзити
« Отговор #2880 -: Ноември 15, 2015, 09:54:01 pm »
Какво прочете за тези аспекти,какво се случва тогава?

Желание за самостоятелност ( в случая в работата и в любовно отнош.), бунтовничество, независимост, разграничаване от семейството, поемане по свой път. Осъзнаване на реалността, поемане на отговорност, приземяване, но не по желание. Стресиращи аспекти, защото обстоятелствата ни карат да се променим.
Исках обаче лични впечатления  :)

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2881 -: Ноември 16, 2015, 09:23:53 am »
Когато Уран(У8)направи квадратура към себе си,влязох в нова и дълга сексуално/интимна/духовна връзка.Смених си местоживеенето.

и при мен е така, но пък в този момент и У5 Плутон каца на К5 :)

В зависимост от минутата ми на раждане, Уран може да е и У9 - е, по време на квадратурата съм влезнала във ВУЗ. Самия Уран се намира в 3 дом.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2882 -: Ноември 16, 2015, 09:33:48 am »
При мен нищо особено. Първи курс във ВИНС-а - тъкмо в началото на 2 семестър. Беше ми трудно - работа, учене и т.н.  Плутон в 9 дом ... може би това дава окраската ;)
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2883 -: Ноември 16, 2015, 10:12:27 am »
ще купя лотарийно билетче ... :)

Тя акрукс за Марс върху Слънцето спомена да го направя (защото и двата са свързани с 2 дом) - добре, че ти сега ме подсети .... аз с това неразположение за нищо друго не мисля ...  :d030:

Комбинацията наистина е супер, защото там се намира и Уран :) и те са - У5, У8, У11 - проблемът е, че липсва У2 в картинката :) ... но ще пусна :). Е, Юпитер е у6

Обратна връзка - купих си ..... ама йок  :d030: - нЕма печалба, нЕма нищо :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2884 -: Ноември 16, 2015, 02:50:18 pm »
Реших да си погледна картата за 19.11 - тогава имам 2 последни проби в клиниката и в края на деня трябва да съм със своето лице :) Как жадувам за този момент вече втори месец :)

Реших да надникна към небосклона - какво са намислили звездните орисници и Аххх!!! Тр.Венера във Везни е в съвпад с нат.Плутон. Действително ще има Венерино преобразяване  :cheer: :cheer: :cheer: От подземното царство - Венера ще бъде освободена от своя Господар и ще се възкачи на трона си :)

Също така ми прави впечатление, че Луната тъкмо е била в Лунарна опозиция - вярно е, че едва издържам вече :) А тогава пикът емоционалния дискомфорт тъкмо ще е преминал :)

Меркурий тъкмо е минал над Слънцето и започва нов Меркуриев цикъл - нали? Т.е. персонално за мен - нов комуникационен период със слънце на хоризонта :) Тези цикли тук от Вас ги научих и все не се сещам за тях - сега правилно ли разсъждавам? Мисля си дали този нов цикъл да не свържа и с отношенията с мъжа ми :) На 26.11 имам първа среща с психолог :) Тогава е и пълнолунието и квадрата Сатурн-Нептун  ::) Трябва да взема да си огледам картата за този ден :) Срещата с психолог - трябва да остави отпечатък у мен  ::)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2885 -: Ноември 16, 2015, 04:14:44 pm »
Обратна връзка - купих си ..... ама йок  - нЕма печалба, нЕма нищо :)
Ами беше длъжна да опиташ и не губи кураж- има следващ тираж  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2886 -: Ноември 16, 2015, 10:19:47 pm »
Хора кажете ми какво мога да очаквам при съвпада на транзитните меркурий и слънце с наталния ми плутон 7д.Съвпада влиза утре и имам съвсем основателни притеснения ,че една "приятелка" нещо ми крои,а нали и по 7 дом са явните врагове.012:
Ами гледаш кои домове ти управлява Меркурий, който не е злосторник, за да очакваш от него неприятности, още повече сега, като е изгорян от Слънцето, действието му е отслабено.
Да, по 7д освен партньорствата са и явните врагове, но тя такава ли е, щом ти крои нещо? Щм се занимава с кроежи и интриги, значи е по 12д. Колкото до споменатия съвпад на Меркурий/Слънце с наталния ти Плутон, този аспект го имат в момента всички, родени в твоята и близките години. При теб Плутон е У7, Меркурий У2, У6, Слънцето У5- дребна печалба, страстна любов, но ако я консумираш ползвай предпазни средства.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2887 -: Ноември 17, 2015, 01:28:25 pm »
От сутринта си гледам картата и не мога да намеря виновник - Венера гледам, ама не виждам нещо да ми намеква.

Съвсем непредвидено направих голям шопинг - сляп удар - така да се каже с венерини неща. И мъжът ми се държи супер мило цял ден. Това е феномен в отношенията ни. Трабва да има нещо в картата, а нищо не намирам - нито за шопинга - беше в периода 10-11ч, нито за неговото отношение. За какво да се хвана  ::)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2888 -: Ноември 17, 2015, 01:36:42 pm »
От сутринта си гледам картата и не мога да намеря виновник - Венера гледам, ама не виждам нещо да ми намеква.

Съвсем непредвидено направих голям шопинг - сляп удар - така да се каже с венерини неща. И мъжът ми се държи супер мило цял ден. Това е феномен в отношенията ни. Трабва да има нещо в картата, а нищо не намирам - нито за шопинга - беше в периода 10-11ч, нито за неговото отношение. За какво да се хвана  ::)
Луната в този период преминава във водолей, в сходящ тригон с тр. Венера, в края на шести лунен ден, който е хармоничен и любовен, ден на Венера

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2889 -: Ноември 17, 2015, 01:50:52 pm »
Благодаря, Акрукс  :58: Сигурна бях, че има нещо, което ми убягва  :) Шестите лунни дни - ще си ги отбележа на календара  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Събития и транзити
« Отговор #2890 -: Ноември 20, 2015, 05:50:42 pm »
Опитваха се да ме изпързалят и на дребно едни хора, но днес е по-спокойно, съвсем рутинен ден.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Събития и транзити
« Отговор #2891 -: Ноември 20, 2015, 06:09:39 pm »
Как са взаимоотношенията днес ? Венера е в квадратура с Плутон и в опозиция с Уран. Има ли бананови кори ?

при мен нищо особено, но пък в натала ми трите планети са в съвпад,  Вчера имах интересен ден - Венера е била в/у Меркурий

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Събития и транзити
« Отговор #2892 -: Ноември 20, 2015, 11:08:48 pm »
Как са взаимоотношенията днес ? Венера е в квадратура с Плутон и в опозиция с Уран. Има ли бананови кори ?
Не питай  :( тр Венера опозиция Юпитер У4, съу7, а тр Плутон У3 го квадратира - майка ми за пореден път ми строви живота, като ме извади извън равновесие, второто дете пък ми се подигра, като се оплаках и взаимоотношенията с тях са  ;D тр Уран е опозиция с моята Венера, вчера и днес се вътрп финансофо покрай майка ми, а за благодарност ми скъса нервичките  :(

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Събития и транзити
« Отговор #2893 -: Ноември 21, 2015, 02:17:33 am »
Как са взаимоотношенията днес ? Венера е в квадратура с Плутон и в опозиция с Уран. Има ли бананови кори ?


На мен ми беше хубав ден. Но преди два дена съм имала Венерин възврат. С карето на Плутон си живея от доста време, на моменти се усещам наплутонена по венерините теми. Но бързо ми минава, в мен е проблем.

Много хубава вечер имах.  :clap:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Събития и транзити
« Отговор #2894 -: Ноември 21, 2015, 11:53:43 am »
При мен са сексуални дни последните (с мъжа ми). Венера мунданно квадратира Плутон, а натално застава на единия остър ъгл на тао квадрата ми - съвпад с натален Плутон, Опозиция с натален Юпитер и квадрат с натален Маркурий.

Очаквах някакви гадости в общ план, но реших да подходя сексуално, като предварително съм нахранила мъжете у дома и нямаше кризи  :)

Страшно ще е, когато Марс застане на мястото на Венера. При мен всичките му аспекти гърмят, като бомби - напрежение, екцесии, ад ... Обичам го Марс, но много се кефи, като ми нарита муцуната :(

О, сещам се и за още нещо :)  Отчитам го по аспекта на Венера с мунданно с Плутон и натално с тао-квадрата ми. В четвъртък се прибрах с протезата и се чувствам преобразена и красива :). Мъжът ми забеляза няколко часа по-късно и по едно време връхлетя при мен с думите:"Ама ти имаш зъбки..... Аз се чудя защо си ми една хубавичка  ;D " Много се смяхме :)

Та за мен това си е голямо събитие - след 2 месеца почти без зъби и отвратителна комуникация  :)
Над силата е само умението да я владеем!