Автор Тема: Новолуние 1 април 2022г.  (Прочетена 13791 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #30 -: Април 19, 2022, 12:50:38 pm »
Поправете ме, ако бъркам, но, ако съм счупила глезен на нарастваща Луна, то травмата ще се развива и ще заздравее по-трудно.
Нали така?
старите баби казват, че травмата заздравява за толкова време, колкото е възрастта на човек.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #31 -: Април 19, 2022, 06:07:52 pm »
Yaya, ани ако Луната е без курс, е бърза, в кой знак  ? Кой лунен ден ? По кое на денонощието се е случило. Дали, фазата на Луната е противоположна на наталната. Знаеш ли часът, когато си отишла при лекаря или е оказана лекарска помощ, за да се определи АСЦ ?
Рени, счупила съм го на 07.04. в 0.40 в Рим, римско време. Първото ми обаждане е било в 0.45 ч до 112.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #32 -: Април 19, 2022, 06:53:15 pm »
Yaya, ани ако Луната е без курс, е бърза, в кой знак  ? Кой лунен ден ? По кое на денонощието се е случило. Дали, фазата на Луната е противоположна на наталната. Знаеш ли часът, когато си отишла при лекаря или е оказана лекарска помощ, за да се определи АСЦ ?
Рени, счупила съм го на 07.04. в 0.40 в Рим, римско време. Първото ми обаждане е било в 0.45 ч до 112.

6-ти лунен ден, Луната У8 в началото на 7д. е на 21° 42' Близнаци, в секстил с Меркурий У7, У9 в 4д. в Овен , в тригон на Сатурн/Марс във Водолей , и в квадрат Юпитер/Нептун в 3д. - разсеяла си се докато вървиш или си в движение
ВенераУ6 е на К3, вече е влязла в Риби, предстои да извърши съвпад с Юпитер У1на 30 април, според тази събитийна карта тогава ще си здрава

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #33 -: Април 19, 2022, 07:24:20 pm »
Акрукс, ако се възстановявам бързо, най-много тогава да махна ортопедичния ботуш, който замества гипса.
Иначе имам пирони и шина, които ще се махат постепенно във времето - след около 3-4-6 месеца.
Затова се учудих какво толкова направих в едното хлъзване, та толкова пострадах.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #34 -: Април 19, 2022, 08:14:28 pm »
Yaya, ани ако Луната е без курс, е бърза, в кой знак  ? Кой лунен ден ? По кое на денонощието се е случило. Дали, фазата на Луната е противоположна на наталната. Знаеш ли часът, когато си отишла при лекаря или е оказана лекарска помощ, за да се определи АСЦ ?
Рени, счупила съм го на 07.04. в 0.40 в Рим, римско време. Първото ми обаждане е било в 0.45 ч до 112.

АСЦ Козирог с упр. Сатурн във 2 ри дом, нощно Слънце от полунощ до изгрев, продължително възстановяване. Растяща Луна, млада, но не е бърза. В променлив, въздушен знак е Луната, както и знака на к6, значи ще има ту подобрение, ту -не, вероятно престоя ти в гипс, да рефлектира върху друг орган; земен знак изгрява, още веднъж потвърждава по-бавното възстановяване. У6 Меркурий е в огнен знак, добре е да наблюдаваш да не се инфектира кожата или докато си в болничен престой да не се изгориш ?! :). Луна и Слънце в добър аспект, Луната не е наранена от малефиците, добро възстановяване, но ще трябва да се съобразяваш с наложено ти лечение или терапия, възможно е да смениш лекуващия лекар. Съществуват т.нар. кризисни дни на 7, 14, 21 ден.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #35 -: Април 19, 2022, 10:40:51 pm »
Рени, на 7мия ден ми правиха операцията. Утре е 13тия, ще сменят превръзката. На 21 ще ми махат конците. Та...  :-*
Променливото възстановяране може би означава, че през няколко месеза ще влизам на операция за премахване на металите един по един.
Абе поне 6 месеца ще минат.
Аз залагам на овнешкото пълнолуние най-рано.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние 1 април 2022г.
« Отговор #36 -: Април 20, 2022, 11:38:51 am »
Yaya, ще се възстановиш и ти пожелавам да остане като едно вълнуващо приключение.  :-*
Наместихме опозицията сол. Марс- нат. Марс, сега следи за сол. Луна- нат. Луна, сол. Юпитер- нат.Юпитер
Марс, Луна, Венера, Слънце, са ти годишни управители.
Понеже питаш "защо", виж как са поставени по натал и за какво отговарят. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“