Автор Тема: Марс  (Прочетена 273778 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1695 -: Юли 27, 2020, 06:55:06 pm »
От вчера Марс е в ретросянка. Цялата дъга от 15-28 градуса в кардиналните занци е под обстрел. Бързай бавно, вече е в сила. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Марс
« Отговор #1696 -: Юли 27, 2020, 08:59:06 pm »
Ще ми закачи Луната на 26*, докато се квадратира със Сатурн. И пр Луна върху Плутон срещу наталната...  :-[
На Плутон ще му стискам зъби, ама с ная марсова Луна как се удържа Марс...
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1697 -: Юли 27, 2020, 09:02:16 pm »
От вчера Марс е в ретросянка. Цялата дъга от 15-28 градуса в кардиналните занци е под обстрел. Бързай бавно, вече е в сила. ;)
Имах възврат марсов,в 15*

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс
« Отговор #1698 -: Юли 27, 2020, 09:22:51 pm »
От вчера Марс е в ретросянка. Цялата дъга от 15-28 градуса в кардиналните занци е под обстрел. Бързай бавно, вече е в сила. ;)

Мда, от асц до Марс и обратно, вчера изгорях, уж нямаше слънце, а аз като печено прасе, вечерта си изгорих ръката на тигана  :)
От вчера запълних вечерите с тренировки, защото съм като буре с барут.

Протестите и конфликтите в държавата ще се задълбочат според мен и до Декември ще е има доста напрежение.
« Последна редакция: Юли 27, 2020, 09:53:07 pm от Satin »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1699 -: Юли 28, 2020, 07:15:25 am »
От вчера Марс е в ретросянка. Цялата дъга от 15-28 градуса в кардиналните занци е под обстрел. Бързай бавно, вече е в сила. ;)
Рени,ти си с овенски стелиум,бавно,бавно да не допълзи някой Казанова.Ще те канят на сватби,и ще ги отменят?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Марс
« Отговор #1700 -: Юли 28, 2020, 09:29:19 am »
И пожари има...нали марс като е ретро времето било много горещо, сигурно така ще е до октомври.

Frankly, my dear, I don't give a damn.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Марс
« Отговор #1701 -: Юли 29, 2020, 08:28:05 pm »
От известно време си правя тренировки с ластици. Днес реших да я направя боса на утринната росна трева, без да слагам постелка и един малък остър камък ми се заби много яко в петата. Изпитах адска болка...

Тр. Марс в 1 дом квадрат У1, направо не ми се мисли до средата на м.ноември как ще е :-[

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1702 -: Юли 30, 2020, 09:17:30 am »
Романтика, нали Юпитер е управител на 1ви?!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс
« Отговор #1703 -: Август 06, 2020, 12:22:49 am »
Марс добре започва с експлозиите /Иран, Ливан, Северна Корея, Китай/, а още не е в пика си, накрая да не гръмне и някоя атомна бомба или централа.
При нас онзи ден горя кола на бензиностанцията/гас станция/, добре, че пожарната е дошла за 3 минути, но цялата кола е изгоряла.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1704 -: Август 06, 2020, 06:47:33 am »
върви към квадрат с Плутон

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс
« Отговор #1705 -: Август 06, 2020, 07:16:00 am »
На 9-ти и Луната се присъединява, имаме и тригон от Слънцето, Меркурий ще е квадрат с Уран... въобще не искам да си предстасям :)

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 201
Re: Марс
« Отговор #1706 -: Август 06, 2020, 12:27:17 pm »
на мен ми квадратира наталния Марс и ми активира наталната квадратура Мард/Слънце и съответн ми е в опозиция на нат. Слънце . Усещам го много. А солара ми започва на 14.10.2020.........не знам

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1707 -: Август 06, 2020, 02:12:25 pm »
А, защо медиите решиха да покажат, точно сега, точно тези взривове ?
Марс "сам" не може да прави взривове, да ги причинява- той е изпълнител, редови войник.
Концентрирането на много енергия е привично за фиксираните знаци и нейното освобождаване при определени уловия.
Трябва да се разгледа сезонната карта за посочените локализации и да се види, дали Марс е управител на картата, има ли отношение към управителя, към 6,8, 12 домове.


Марс на 3.08. e във фаза на максимално близо до Слънце, в перихелий, значи максимално  влиянието му е подчинено на него.. Юпитер и Сатурн са вече западни, работят като "жени", несвойствено за тях. Значи напрежението от квадратурата, може да се манифистира в неправилна преценка на ситуация, в следствие хазартни действия/Марс-Юпитер/, водещи до загуби, материални спънки. Марс е опасен на първично, на физическо ниво и се вижда неговата проява. Докато Уран е опасен на мисловно ниво, неуловим, възбужда и ускорява започнали процеси. Затова  в тема за лунации, качих картите паралелно на Новолунието и Пълнолунието във Водолей. Меркурий тъкмо се скри, а той е по гледките. Какво се скри да не "видим" , тепърва ще се разбере.
« Последна редакция: Август 07, 2020, 11:24:31 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Марс
« Отговор #1708 -: Август 07, 2020, 09:23:02 am »
Трябва да се разгледа сезонната карта за посочените локализации и да се види, дали Марс е управител на картата, има ли отношение към управителя, към 6,8, 12 домове.

Бейрут Изгрява Овен, а Скорпион управлява осми. Марс в Риби е в полуквадрат с Уран в Телец, в секстил с Юпитер и Плутон и съвпад с Нептун. В 12. На пристанище. Интересното в сезонна карта за Бейрут, е че на кардиналните й оси - хоризонта се намира във втория градус на Овен-Везни, а меридиана в първия градус на Козирог-Рак. И слънчевото затъмнение е в съвпад с К4. В деня на експлозията Марс попада на мидпойнта точка на Овена и Уран.

Сезонната карта за Бейрут през призмата на геодезичните еквиваленти
Скорпион е на К4. Уран квадратира хоризонта. Марс е в осми геодезичен дом. Намира се на мидпойнта геодезичен асцендент - Уран. На 4 август при Луна във Водолей, Слънцето в квадратура с Уран, е на геодезичния асцендент за Бейрут. Пълнолунието попада върху хоризонта на локалната карта.
« Последна редакция: Август 07, 2020, 09:48:10 am от starinthenightsky »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #1709 -: Август 07, 2020, 10:22:31 am »
Рени, перихелий-perihelios-peri-helios-близо до-слънце

А тази картинка показва разстоянието м/у марс и земята

« Последна редакция: Август 07, 2020, 10:29:05 am от Papy »