Автор Тема: Марс  (Прочетена 269051 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Марс
« Отговор #1875 -: Юни 08, 2021, 12:22:58 pm »
Благодаря ,че го отбеляза Рени, че не го бях забелязала. Много полезно, а за Марс в Рак имам чувството ,че е точно така  :)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Марс
« Отговор #1876 -: Юни 08, 2021, 12:44:28 pm »
Съвпад с Иц и си подпалих миглата на лявото око -тр. Луна на Асц квадрат тр Марс на ИЦ, а майка ми се обади че от скоро не вижда с едното око, има бяло петно. Дано днес успее да си вземе направление за очен и да не е нещо много сериозно. Вероятно е перде.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1877 -: Юни 08, 2021, 07:42:00 pm »
Аз започнах да се порязвам, убождам и се сетих да погледна Марс.  :) :)
Освен това да сънувам с точни дати, тр.Марс в Рак ми затваря в голям тригон Слънце у9 с Нептун.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Марс
« Отговор #1878 -: Юли 01, 2021, 09:34:22 am »
Когато транзитира през Асцендента, нищо неприятно не ми се случи, но близо до 28-ми градус на Рак, където ми е IC, а и прогресивният се мота наблизо, имах страшно главоболие 2 дни, а после един ден ме държа с някаква странна режеща болка в корема, при което не можех ни да се изправя, ни да седна, ни да легна. Помислих, че е апендицит, но ми се размина.

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Марс
« Отговор #1879 -: Юли 04, 2021, 11:47:10 pm »
Кацене на марс ;) ест. имаме и живот

едноседмичен линк: https://dox.abv.bg/download?id=f23ec4b2fa# - Линк за сваляне
дългосрочен линк: https://host-a.net/f/293201-marsmov (не се връзвайте на червеният екран)
What you know about rolling down in the deep?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Марс
« Отговор #1880 -: Юли 28, 2021, 05:49:07 pm »
Марс в последен градус на лъв ,опозиция Юпитер.
Това предполага ли отново внимание за порязване,убождане,изгаряне и т.н.Пожари.
« Последна редакция: Юли 28, 2021, 06:03:43 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1881 -: Юли 28, 2021, 10:50:36 pm »
Марс в анаретни градуси е опасен винаги и делата, свързани с него, често завършват "катастрофално". Но е съвпад с Регул, има специфика, къде се случва съвпада.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Paulina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Марс
« Отговор #1882 -: Август 02, 2021, 12:24:08 am »
Вчера получих ухапване, което не усетих, но не изглежда добре. Преди 3 дни се и порязах, а свекър ми е с отравяне на кръвта и на антибиотик от ухапване, но Марс май му беше на АС както и при мен миналото лято пак ухапване.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Марс
« Отговор #1883 -: Август 04, 2021, 10:57:10 am »
Марс е не аспектиран и аз се въртя на едно място. Зациклила съм.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1884 -: Август 04, 2021, 12:27:59 pm »
Сафо, Марс има ли отношение към АСЦ, 6-ти, 10-ти домове, диспозитор на техните управители, ъглов ?!
Зациклят наранени и слабо поставени фиксирани планети.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Марс
« Отговор #1885 -: Август 04, 2021, 06:00:56 pm »
Сафо, Марс има ли отношение към АСЦ, 6-ти, 10-ти домове, диспозитор на техните управители, ъглов ?!
Зациклят наранени и слабо поставени фиксирани планети.  :)
да,6 и 12 домове

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1886 -: Август 04, 2021, 07:15:38 pm »
Сафо, Марс има ли отношение към АСЦ, 6-ти, 10-ти домове, диспозитор на техните управители, ъглов ?!
Зациклят наранени и слабо поставени фиксирани планети.  :)
да,6 и 12 домове

По един показател. Твоят Марс е в падащ дом, в дневна карта, той не може да породи някакво важно събитие. Но понеже е в собствен знак, знае как да балансира действията си, след "пожарите"/ в дневна карта, в огнен знак, зъл е /.
Щом държи 6-ти дом и сега е в Дева, не си сътрудничи с никоя планета, но е под управлението на Меркурий- мислиш за резултата от неща, с кпито тепърва ще ангажираш ежедневието си; притесняваш че не можеш да си в услуга/ в помощ на някой, заради обстоятелства или просто защото не знаеш все още как; се чувстваш виновна, че не правиш нещо полезно. Изчакай 7-8.08. Меркурий да излезе от лъчите и си купи гоблен.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Марс
« Отговор #1887 -: Август 05, 2021, 12:08:36 am »
Сафо, Марс има ли отношение към АСЦ, 6-ти, 10-ти домове, диспозитор на техните управители, ъглов ?!
Зациклят наранени и слабо поставени фиксирани планети.  :)
да,6 и 12 домове

По един показател. Твоят Марс е в падащ дом, в дневна карта, той не може да породи някакво важно събитие. Но понеже е в собствен знак, знае как да балансира действията си, след "пожарите"/ в дневна карта, в огнен знак, зъл е /.
Щом държи 6-ти дом и сега е в Дева, не си сътрудничи с никоя планета, но е под управлението на Меркурий- мислиш за резултата от неща, с кпито тепърва ще ангажираш ежедневието си; притесняваш че не можеш да си в услуга/ в помощ на някой, заради обстоятелства или просто защото не знаеш все още как; се чувстваш виновна, че не правиш нещо полезно. Изчакай 7-8.08. Меркурий да излезе от лъчите и си купи гоблен.  ;)
Такива сръткави неща не са за мен,не шия,не плета....по мъжката работа съм.
Рени , винаги се чувствам виновна. ;)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Марс
« Отговор #1888 -: Август 05, 2021, 07:44:44 am »
Марс в последен градус на лъв ,опозиция Юпитер.
Това предполага ли отново внимание за порязване,убождане,изгаряне и т.н.Пожари.

Браво, пожари колкото щеш,сериозни,има и две човешки жертви,Бог за ги прости
пожари  у нас и в съседни страни-Македония,Гърция

Сафо,и аз с моя марс-уран  дева на асц.бях по мъжките работи,но като си купих първият гоблен открих какво е медитация и/чрез смирение
 
 вчера по обяд си вървя в жегата   и хоп-20ст. след малко хоп-1 ст.,завивам пред една пицирия хоп -2 по 10 ст., прибирам се с торби,оставих ги на една пейка да си сваля слънчевите очила,че пот тече по челото ми и хоп 50 ст.
4  пъти за един ден не ми се беше случвало,като металотърсач съм ,иначе наскоро 5 лв.пред блока
тия дни съм на червено ,по марс -червени домати/110 кг/,червени чушки и прочие зарзават правя лютеници,зимнини,гърч,в 40-градусовата жега ,че марсов възврат ме чака на асц. с тоя марс в дева,работа му дай,почивката ми се провали засега...
« Последна редакция: Август 06, 2021, 07:39:16 am от strelicka »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1889 -: Август 05, 2021, 01:50:47 pm »
Сафо, Марс има ли отношение към АСЦ, 6-ти, 10-ти домове, диспозитор на техните управители, ъглов ?!
Зациклят наранени и слабо поставени фиксирани планети.  :)
да,6 и 12 домове

По един показател. Твоят Марс е в падащ дом, в дневна карта, той не може да породи някакво важно събитие. Но понеже е в собствен знак, знае как да балансира действията си, след "пожарите"/ в дневна карта, в огнен знак, зъл е /.
Щом държи 6-ти дом и сега е в Дева, не си сътрудничи с никоя планета, но е под управлението на Меркурий- мислиш за резултата от неща, с кпито тепърва ще ангажираш ежедневието си; притесняваш че не можеш да си в услуга/ в помощ на някой, заради обстоятелства или просто защото не знаеш все още как; се чувстваш виновна, че не правиш нещо полезно. Изчакай 7-8.08. Меркурий да излезе от лъчите и си купи гоблен.  ;)
Такива сръткави неща не са за мен,не шия,не плета....по мъжката работа съм.
Рени , винаги се чувствам виновна. ;)

Сафо, успех. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“