Автор Тема: Марс  (Прочетена 271901 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Марс
« Отговор #1890 -: Август 07, 2021, 06:32:54 pm »
Рени,мерси! :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Марс
« Отговор #1891 -: Август 07, 2021, 06:43:22 pm »
Стреличка,към к2,к8 има ли аспект точен от нещо?С тия монетки към Меркурий да не би :)Радостно е и някак оптимистично ,браво и на теб.
При мен к2 близнаци-26/27* тригон Слънце.Намерих един плик,найлонов,пълен с пари ,видях кой го остави до една сергия в Илиенци,беше пълно с хора,фраш.....та тичах след човека да си му дам плика ,той и мерси не каза,а аз цял живот с това се хваля. ;)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Марс
« Отговор #1892 -: Август 07, 2021, 06:55:34 pm »
Дами,скоро ,на 10.08.,Марс ще кацне на 7*на дева,който според Ръшман ,бил градус на разврата.И в друга тема съм писала за този градус,който така силно ме вълнува.Моят к5 е в 7*на дева,но няма аспекти към малефици,което било показател за проституция,хомосексуализъм и т.н.
В картата на една жена,Марс е у1 дом и е точно в този 7ми градус на дева.Познават я като почтена и скромна в насаленото място в което живее,но всъщност не е така.Най-общо казано,имам един пример ,който съвпада с написаното от Ръшман.
Като се замисля и за себе си,може би има нещо..

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1893 -: Август 08, 2021, 08:00:26 am »
Стреличка,към к2,к8 има ли аспект точен от нещо?С тия монетки към Меркурий да не би :)Радостно е и някак оптимистично ,браво и на теб.
При мен к2 близнаци-26/27* тригон Слънце.Намерих един плик,найлонов,пълен с пари ,видях кой го остави до една сергия в Илиенци,беше пълно с хора,фраш.....та тичах след човека да си му дам плика ,той и мерси не каза,а аз цял живот с това се хваля. ;)

тр.марс у8 150 К8,Нодалната харм.асп. към К2/К8

Важно е споменът за направено добро,да си горда със себе си
ангелчето на едното рамо -върни ги,дяволчето на другото -вземи ги

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1894 -: Август 08, 2021, 09:41:45 am »
Марс в момента няма да свърши някаква полезна работа с високо КПД, поне не видима такава, ще е нещо " на тъмно". Няма сили, вътък  вече. По отношение на неговите аналогии, започват да се усещат проблеми, а по отношение на сферите, които управлява-започват изпитанията. Тези, които са силно повлияни от Марс да пестят силите, да участват в съревнования/състезания и преследват цели, за които са се подготвяли 2 г или осъществяват цели от поне 9 месеца. Докато е в Дева, може като с хирургическа точност да се отстранява онова, което е непотребно или негодно; да ни отърве от всичи стари боклуци и решения, които не са функционални.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1895 -: Август 09, 2021, 07:12:10 am »
Марс в момента няма да свърши някаква полезна работа с високо КПД, поне не видима такава, ще е нещо " на тъмно". Няма сили, вътък  вече. По отношение на неговите аналогии, започват да се усещат проблеми, а по отношение на сферите, които управлява-започват изпитанията. Тези, които са силно повлияни от Марс да пестят силите, да участват в съревнования/състезания и преследват цели, за които са се подготвяли 2 г или осъществяват цели от поне 9 месеца. Докато е в Дева, може като с хирургическа точност да се отстранява онова, което е непотребно или негодно; да ни отърве от всичи стари боклуци и решения, които не са функционални.

Благодаря,че те има,кога успяш да следиш всичко  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1896 -: Август 09, 2021, 10:56:17 am »
Стреличка, следя само онова, което ми е интересно и по-често свързано с мен самата, но създавам впечатление на такъв човек. Не съм .
Марс и Юпитер са ми фаворити.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Марс
« Отговор #1897 -: Август 13, 2021, 01:05:19 pm »
На 19.08.съединението Марс/Меркурий в дева, 12°тригон Уран. Какво ще ни изненада приятно? Да си държим ли езика зад зъбите, ще ни сече ли пипето, или ще ни пуснат новина за ново начало на стари забрани.
Нови наредби, свързани със здравеопазване, автомобили, превози, договори, скандали, пътувания, напрежение, ухапвания от кучета,травми на ръцете, когато има точки в аспект със съвпада.
« Последна редакция: Август 13, 2021, 01:07:13 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1898 -: Август 13, 2021, 04:21:47 pm »
Нови наредби, свързани със здравеопазване, автомобили, превози, договори, скандали, пътувания, напрежение, ухапвания от кучета,травми на ръцете, когато има точки в аспект със съвпада.
А защо на ръцете? Когато преди години Марс се задържа с месеци в Дева, на няколко пъти с мой частен ученик изкарахме вирус, който засягаше червата. Дим Дуков почина в този период след няколко операции на червата. Тригон на Меркурий с Уран го свързвам с наука, пътуване по въздух. А Марс в тригон с Уран, макар да е хармоничен аспект си е взривоопасен- буквално или преносно.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1899 -: Август 13, 2021, 07:45:55 pm »
И двете планети не се виждат, Марс почти- значи целият цикъл ще е отслабен по отношение на техните аналогии или ще бъдат изкривени. Или пък ще се действа несъзнателно по техните принципи. Ще има проблеми, от рода на : изпусната запетайка, злоупотреба с думи, всичко свързано с механика(та), автомобилит,трудно се откриват повредите-инциденти. Леснозапалими течности може да предизвикат злополуки. Мускулатурата в тялото . Марс е обезсилен, той не е мислител, а всяко наше действие ще е под контрола на Меркурий. А щом сме безсилни, сме гневни. Буквално информацията може да убива. Обаче пък сексуалният инстинкт ще го облужва ума, мислите ни- ей, сега може да се пробваме и на двата бряга, разбира се, който си го носи в себе си.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1900 -: Август 14, 2021, 08:52:48 am »
На 19.08.съединението Марс/Меркурий в дева, 12°тригон Уран. Какво ще ни изненада приятно? Да си държим ли езика зад зъбите, ще ни сече ли пипето, или ще ни пуснат новина за ново начало на стари забрани.
Нови наредби, свързани със здравеопазване, автомобили, превози, договори, скандали, пътувания, напрежение, ухапвания от кучета,травми на ръцете, когато има точки в аспект със съвпада.

И двете планети не се виждат, Марс почти- значи целият цикъл ще е отслабен по отношение на техните аналогии или ще бъдат изкривени. Или пък ще се действа несъзнателно по техните принципи. Ще има проблеми, от рода на : изпусната запетайка, злоупотреба с думи, всичко свързано с механика(та), автомобилит,трудно се откриват повредите-инциденти. Леснозапалими течности може да предизвикат злополуки. Мускулатурата в тялото . Марс е обезсилен, той не е мислител, а всяко наше действие ще е под контрола на Меркурий. А щом сме безсилни, сме гневни. Буквално информацията може да убива. Обаче пък сексуалният инстинкт ще го облужва ума, мислите ни- ей, сега може да се пробваме и на двата бряга, разбира се, който си го носи в себе си.  :)

ще ми кацнат на асц/марс-възврат /уран.... ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1901 -: Август 14, 2021, 09:10:10 am »
Стреличка, ще споделяш преживявания.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Марс
« Отговор #1902 -: Август 14, 2021, 02:39:31 pm »
Нови наредби, свързани със здравеопазване, автомобили, превози, договори, скандали, пътувания, напрежение, ухапвания от кучета,травми на ръцете, когато има точки в аспект със съвпада.
А защо на ръцете? Когато преди години Марс се задържа с месеци в Дева, на няколко пъти с мой частен ученик изкарахме вирус, който засягаше червата. Дим Дуков почина в този период след няколко операции на червата. Тригон на Меркурий с Уран го свързвам с наука, пътуване по въздух. А Марс в тригон с Уран, макар да е хармоничен аспект си е взривоопасен- буквално или преносно.
Ръце по Меркурий ,съвпад с Марс-травми в работа,в производство(дева-работнически знак).

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7338
Re: Марс
« Отговор #1903 -: Август 14, 2021, 02:47:37 pm »
Стреличка,обождане,порязване на пръста....я по-добре отиди коприва да береш,или рози откъсни,по-добре трънче да те жулне :)Ти знаеш ,че изисква внимание на асц Марс,и ако пътуваш за кат- проверка документи.В солар и лунар за периода ще видиш къде,при кой.Племенници също.
При сина ми ,Луна в 12*теле тригон към съвпада Марс/Меркурий...Слънцето е в 10* на дева,9ти дом-интервютата продължават .
Да отбележим и антисията в овен-18*
« Последна редакция: Август 14, 2021, 02:49:53 pm от Сафо »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1904 -: Август 15, 2021, 08:36:39 am »
Вчера докато пържих кюфтенца си изгорих средния пръст на лявата ръка,но си пийвах ледено студена биричка и го топнах бързо в нея  ;)
пораженията са минимални,извода не пий на работното място,нищо ,че си у дома ;D