Автор Тема: Марс  (Прочетена 274246 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #945 -: Декември 22, 2015, 04:38:19 pm »
При мен Марс е в опозиция на Хирон и съм на АБ от вчера - двамата с малкия сме с някакви възпаления - в областта от синусите към гърлото :) .... Ей така от нищото в неделя вечер за губих глас .... Венерата ми беше възвратна също - в допълнение към Марсовата опозиция на Хирон ... И двамата в момента са заточени и са ме хванали за гърлото  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Марс
« Отговор #946 -: Декември 22, 2015, 05:01:14 pm »
Да, лекува не само артрит. Сега видях, че било и натурална ваксина против грип.
За момента нямам кой знае какви подувания. Мястото е подуто(малко над лакът). Няма да умра, то е ясно. Но и бижута на въпросната ръка няма да нося, защото пръстите ми са набъбнали малко.
Жилещите ме обичат. Започвам да се чудя дали не ги привличам с нещо, с ползван парфюм.
Тук е момента да споделя, че всеки ден се сещам за Папи, когато ползвам парфюм.  :012: Асоциативна мисъл.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #947 -: Декември 22, 2015, 05:37:50 pm »
Да, лекува не само артрит. Сега видях, че било и натурална ваксина против грип.
За момента нямам кой знае какви подувания. Мястото е подуто(малко над лакът). Няма да умра, то е ясно. Но и бижута на въпросната ръка няма да нося, защото пръстите ми са набъбнали малко.
Жилещите ме обичат. Започвам да се чудя дали не ги привличам с нещо, с ползван парфюм.
Тук е момента да споделя, че всеки ден се сещам за Папи, когато ползвам парфюм.  :012: Асоциативна мисъл.  :012:
Емка, само една идея. Дали пък жилещите не ти казват че от време на време е добре да използваш марса си по предназначение. Първата ми мисъл, обаче беше, че трупаш гняв и по социо-културни причини не риташ в кокалчето а-трябва. Те някои само така разбират и учат житейски. ;)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #948 -: Декември 22, 2015, 05:38:44 pm »
Ох, да, пак си го поисках за коледа :)

Обаче с този парфюм пчелата вече не е случайност, аз лятото по заведения и т.н. не можех да стоя

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Марс
« Отговор #949 -: Декември 22, 2015, 05:54:30 pm »
Нигме, с този Марс ми е трудно да трупам. Бълвам змии и гущери към домашните, хич не ги жаля. А и към останалите съм станала прекалено пряма. Вече успях да обидя няколко човека със своята откровеност. По-скоро те се обидиха, защото не ги погалих в посока на косъма, както са очаквали. Но е факт, че един ден премълчах. И веднага дойде ответ от пчелата.  :58:

Папи, те уж спят някакъв зимен сън пчелите. Но явно от топлото време се разбуждат и са раздразнителни. А и този парфюм давал отражения, щом казваш. За лятото ще търсим друг. Мен и без това ме налазват такива насекоми често. От един стършел щях да си умра. Като някаква реакция развих гнойна ангина по никое време. Не искам да си спомням, беше кошмар. Странно, но от осите нямам чак такива проблеми. Но пчелите много ме морят с жилене, от тях се подувам и ме боли няколко дена. От захапвания на оси не ме боли толкова, минава ми до 1-2 часа.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #950 -: Декември 22, 2015, 09:02:22 pm »
Нигме, с този Марс ми е трудно да трупам. Бълвам змии и гущери към домашните, хич не ги жаля. А и към останалите съм станала прекалено пряма. Вече успях да обидя няколко човека със своята откровеност. По-скоро те се обидиха, защото не ги погалих в посока на косъма, както са очаквали. Но е факт, че един ден премълчах. И веднага дойде ответ от пчелата.  :58:

Папи, те уж спят някакъв зимен сън пчелите. Но явно от топлото време се разбуждат и са раздразнителни. А и този парфюм давал отражения, щом казваш. За лятото ще търсим друг. Мен и без това ме налазват такива насекоми често. От един стършел щях да си умра. Като някаква реакция развих гнойна ангина по никое време. Не искам да си спомням, беше кошмар. Странно, но от осите нямам чак такива проблеми. Но пчелите много ме морят с жилене, от тях се подувам и ме боли няколко дена. От захапвания на оси не ме боли толкова, минава ми до 1-2 часа.
Пфу, тоя бе, марс, антипатяга такъв. И обратното е валидно, мен ме тровна дори оса докато ходех и мрънках на приятелка за жена-съперничка за едно мъжко сърце. Посред лято ме втриса хлад от ужилването. Може пък да си попрекалила с марс по природа, ама по-добре, защото неизразеният марс се трансформира в плутон по неприятен за аудиторията модел.
« Последна редакция: Декември 22, 2015, 09:07:32 pm от enigma »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #951 -: Декември 22, 2015, 10:08:51 pm »
Emma, как е поставен Марс в натала ти?
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Марс
« Отговор #952 -: Декември 23, 2015, 12:10:18 am »
Алена, Марс в картата ми е съуправител на 2 дом. Овен е включен във втори дом. Намира се в 10 дом в Стрелец. В знак с Уран и Нептун, с Уран са в един дом.
Секстил със Слънцето - по-малко от 3 градуса орбис. Тригон с Луната - 6 градуса. Секстил с Венера - 3 градуса орбис, точен квинтил с Меркурий. И в рецепция с Юпитер. :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #953 -: Януари 18, 2016, 08:54:51 am »
На транзитен Марс в 5Д,Скорпион,квадратиращ натален Марс/Юпитер се ядосах на любимото осмодомие,скарах се с него,наговорих му ужасни неща и му казах,че това е краят между нас.Да, но направих голяма поразия в работата-"имах близък контакт" с онзи "нов" колега,който ми трови баланса от няколко месеца...(тук са епитетите),за което може би ме чака дисциплинарно уволнение или друго наказание.Наложи се да се обадя на осмодомието ми,да му обясня с кой,защо и какво съм направила,да му се извиня и да му поискам протекцията.До няколко дни ще разбера какво ще ме правят и дали той ще се застъпи за мен,за да остана и да си върша работата.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #954 -: Януари 18, 2016, 09:17:36 am »
На транзитен Марс в 5Д,Скорпион,квадратиращ натален Марс/Юпитер се ядосах на любимото осмодомие,скарах се с него,наговорих му ужасни неща и му казах,че това е краят между нас.Да, но направих голяма поразия в работата-"имах близък контакт" с онзи "нов" колега,който ми трови баланса от няколко месеца...(тук са епитетите),за което може би ме чака дисциплинарно уволнение или друго наказание.Наложи се да се обадя на осмодомието ми,да му обясня с кой,защо и какво съм направила,да му се извиня и да му поискам протекцията.До няколко дни ще разбера какво ще ме правят и дали той ще се застъпи за мен,за да остана и да си върша работата.

Дракич, Дракич, ..... дано да се оправят нещата и да има положителен за теб изход  :08:

Това много ми прилича на "укротяване на опърничавата" :)

И си мисля - едва ли един Марс може да причини чак пък такива поразии - по-скоро квадрата на тр Плутон към Слънце/Венера в 10 дом и опозицията на тр Сатурн към натален, и двете откъм 6 дом (предполагам) ти създават тези ситуации, а Марс е само спусъкът.
« Последна редакция: Януари 18, 2016, 09:24:58 am от Happy58 »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Марс
« Отговор #955 -: Януари 18, 2016, 09:27:17 am »
Охоо, Дракич, Марс е само провокатор в момента. Иначе и аз мисля, че Плутон е в основата на всичко. Познати реакции :)
Хайде, оправяйте се с осмодомието и се успокой  :38:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Марс
« Отговор #956 -: Януари 18, 2016, 09:35:02 am »
-"имах близък контакт" с онзи "нов" колега

много ли го би? Не ти е от Марса. Тива, дето умори толкова любими кози напоследък, на нас с вас ни докарва екстатични ступори. Не съм съвсем сигурна какво е, но не е съвсем лично :-). Стар ще каже какво яде кардиналите пак :-).
De omnibus dubitandum est

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #957 -: Януари 20, 2016, 08:01:23 am »
много ли го би? Не ти е от Марса. Тива, дето умори толкова любими кози напоследък, на нас с вас ни докарва екстатични ступори. Не съм съвсем сигурна какво е, но не е съвсем лично :-). Стар ще каже какво яде кардиналите пак :-).
Според мен нищо му няма,но той е лигаво изчадие.Днес/утре ми се решава ситуацията.Ако се държи мъжки и не реве като жена,ще ме учуди.
Плутон и Уран ли?Марс диспозиторства Урана от Скорпион и за това го обельосах,освен за точната квадратура,с която ме "пална".Пък нали ми държат с Юпитер МЦ и 6Д,а там стана работата.
 П.П:аз пък видях Козирози "въздигнати" от съвпадите на Плутон.
« Последна редакция: Януари 20, 2016, 08:35:08 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Марс
« Отговор #958 -: Януари 20, 2016, 11:40:59 am »
много ли го би? Не ти е от Марса. Тива, дето умори толкова любими кози напоследък, на нас с вас ни докарва екстатични ступори. Не съм съвсем сигурна какво е, но не е съвсем лично :-). Стар ще каже какво яде кардиналите пак :-).

Да, да каже някой кой още ни пребива кардиналите  :012:, понеже и тоя месец е много зле положението. Получавам една камара сметки, типично и по стила на ретро мерка и лошо ми става  :( Уран У8 все още е в квадрат с ац, но все пак . А иначе марсът уж добре се тригони и секстили  :012: тия дни. Ама не е достатъчно. Ситуацията е залудо работи, залудо не стой. Абе бачкай, пък дали получаваш нещо насреща е друга работа.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #959 -: Януари 20, 2016, 10:32:24 pm »
Временен пост:
Ще дам тук ОВ.Най-хубавото на Марс е,че е бърз и дори в Скорпион прави всяко чудо за 3 дни.Осмодомието ми се е включил надеждно-моето дисциплинарно провинение е напълно потулено и няма да бъда наказвана с нищо.Колегата ми обаче(вбеси ме за това,че  застраши с немарливостта си 6 човека и за това му налетях) е пред уволнение след следващата му грешка.
П.п:обществото и без това не ни обича-такива като него нямат място в структурата като не са адекватни.
 Имаше достатъчно астрофактори,за да ми се размине уволнението,той думица не е продумал,че съм го...
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: