Автор Тема: Марс  (Прочетена 273844 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #990 -: Февруари 06, 2016, 10:06:02 am »
Марсовият транзит в Скорпион,в моя 5Д тази година ще ме умори-ближа рани,защото не очаквах,че е възможно някой толкова болезнено да ми липсва.Е,имаме дипломатически(Уранови  ;D ) отношения,но не сме се виждали от тогава.Марс все ще излезе от Скорпион и ще се осефера.  :d030: Успокоителното е,че ми изпрати емотикон целувка след няколко дни английски разговори и много се зарадвах :D .
 малко спам,но е от транзита:Ако се измъкна "цяла"от връзката точно с този Сатурн ,значи съм от железобетон,ако ли не-значи съм си намерила майстора. Синастрията е отчайващо двузначна.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #991 -: Февруари 06, 2016, 12:06:46 pm »
Марсовият транзит в Скорпион,в моя 5Д тази година ще ме умори-ближа рани,защото не очаквах,че е възможно някой толкова болезнено да ми липсва.Е,имаме дипломатически(Уранови  ;D ) отношения,но не сме се виждали от тогава.Марс все ще излезе от Скорпион и ще се осефера.  :d030: Успокоителното е,че ми изпрати емотикон целувка след няколко дни английски разговори и много се зарадвах :D .
 малко спам,но е от транзита:Ако се измъкна "цяла"от връзката точно с този Сатурн ,значи съм от железобетон,ако ли не-значи съм си намерила майстора. Синастрията е отчайващо двузначна.
Ще се изкефя, ако си намерила мастора и те закове като пеперуда в хербарий  :29:
Тъй де, няма само мангуси да се въдят, а от таланта ти да не остане потомство? Марс в скорпион в 5д да те напомпа здраво тази година- скоро няма да излезе от този знак  :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #992 -: Февруари 07, 2016, 09:05:19 am »
Ще се изкефя, ако си намерила мастора и те закове като пеперуда в хербарий  :29:
Тъй де, няма само мангуси да се въдят, а от таланта ти да не остане потомство? Марс в скорпион в 5д да те напомпа здраво тази година- скоро няма да излезе от този знак  :012:
Не знам за какъв талант говориш  :017:
 :-\ Имах нужда да се заядеш с мен-никой не го прави по-добре от теб във форума   :57::012: ,а ти ми благопожелаваш.  :D  Хем ти благодаря,хем ти се сърдя  :58: :012:

Истината е,че говорим за много въздействащо ми проявление на екзалтиран Марс в съвпад със Слънце в 1Д,освен всичко останало от натала му и това ми спуква гьона.Но вярвай ми ще направя всичко възможно да си освободя съзнанието.
 Иначе е много забавно да ме пърли толкова огън и разум едновременно и лично да трупам опит в синастрията по аспекти,които не са ми се случвали  :d030:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #993 -: Февруари 07, 2016, 09:12:54 am »
Иначе е много забавно да ме пърли толкова огън и разум едновременно и лично да трупам опит в синастрията по аспекти,които не са ми се случвали  :d030:
не е лично -виртуално е,действа като ваксина,помага да не се поболяваш,когато ги преживееш лично

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #994 -: Февруари 07, 2016, 09:19:50 am »
не е лично -виртуално е,действа като ваксина,помага да не се поболяваш,когато ги преживееш лично
Да кажем,че като усетих,че наджапвам в личното побегнах и сега се боря виртуално.Права си-лично става след брак  ;)  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #995 -: Февруари 07, 2016, 10:15:16 am »
значи си имунизирана благодарение на akruks  :08:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #996 -: Февруари 07, 2016, 11:25:41 am »
значи си имунизирана благодарение на akruks  :08:
на акрукс имунизацията е виртуална, друго си е да я набара пръча с кожената спринцовка  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #997 -: Февруари 07, 2016, 11:31:28 am »
Не знам за какъв талант говориш  :017:
 :-\ Имах нужда да се заядеш с мен-никой не го прави по-добре от теб във форума   :57::012: ,а ти ми благопожелаваш.  :D  Хем ти благодаря,хем ти се сърдя  :58: :012:

Истината е,че говорим за много въздействащо ми проявление на екзалтиран Марс в съвпад със Слънце в 1Д,освен всичко останало от натала му и това ми спуква гьона.Но вярвай ми ще направя всичко възможно да си освободя съзнанието.
 Иначе е много забавно да ме пърли толкова огън и разум едновременно и лично да трупам опит в синастрията по аспекти, които не са ми се случвали  :d030:
Как кой талант- художественият, нали ни показа веднъж икона, която си на(пре)рисувала- доста добре си се справила, а за това се иска талант.
Козела не го изкускай- вместо да се мъчиш и ближеш раните сама, хвани го за рогата той да те ближе, а козирозите колкото повече одъртяват, по-потентни стават. Луната му в кой знак е?

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #998 -: Февруари 08, 2016, 07:25:02 am »
Как кой талант- художественият, нали ни показа веднъж икона, която си на(пре)рисувала- доста добре си се справила, а за това се иска талант.
Козела не го изкускай- вместо да се мъчиш и ближеш раните сама, хвани го за рогата той да те ближе, а козирозите колкото повече одъртяват, по-потентни стават. Луната му в кой знак е?
Аз съм приключила с изкуството и не смятам да започвам отново.
А Козелът,ако е мотивиран и успее "да ме изкачи" по претенциите на 10Д.  :D
няма да кажа за Луната нарочно,за да мога да съм възможно най-безпристрастен наблюдател на реалните събития.  :08:

значи си имунизирана благодарение на akruks  :08:
   :012: От отровно-хапещите се правят най-яките противоотрови,но заради овчите ни Луни ли непосредствено след бановете,започнах да я чувствам много близка.  :D
« Последна редакция: Февруари 08, 2016, 07:27:37 am от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #999 -: Февруари 08, 2016, 09:49:19 am »
   :012: От отровно-хапещите се правят най-яките противоотрови,но заради овчите ни Луни ли непосредствено след бановете,започнах да я чувствам много близка.  :D

 почнете да произвеждате ,барем да не сте капо

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1000 -: Февруари 08, 2016, 12:01:45 pm »
Аз съм приключила с изкуството и не смятам да започвам отново.
Стига си мислила само за себе си, Аз та Аз...
Ставаше на въпрос за потомство, че като носиш талант в себе си, може да го предадеш на детето си- като малка рисувах прилично добре, моят мъж също, не сме се развили в тази насока, но първото ни дете се роди с голям талант в рисуването, който от съвсем малка демонстрира и се разви с времето.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1001 -: Февруари 10, 2016, 12:52:21 pm »
Чудех се какво ще ми донесе точният съвпад на Марс с Асцендента, нали беше активиран и от водолейското новолуние. Мъже няма, но тия два дни ме налазват жени с марсови характери и марсови житейски истории.

Току що и бившата "свекърва" се обади /Луна в Овен/ - довечера не кани на сърми  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1002 -: Февруари 10, 2016, 01:49:59 pm »
Ами, ще се отработват неговите теми, явно - нали предстои ретроградие, до десетина дни ще влезе в сянката си и явно ретроградието му ще ти е в 1 дом  ::)
Над силата е само умението да я владеем!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #1003 -: Февруари 10, 2016, 01:58:09 pm »
Чудех се какво ще ми донесе точният съвпад на Марс с Асцендента, нали беше активиран и от водолейското новолуние. Мъже няма, но тия два дни ме налазват жени с марсови характери и марсови житейски истории.

Току що и бившата "свекърва" се обади /Луна в Овен/ - довечера не кани на сърми  ;D
Марс си е на Трона  :d030: в Скорпио  :d030: като вършее в 1Д темата ти ще е твоят Аз,Его,Личност.Ще се трансформираш и чистиш до чист егоизъм  :19: :D :38: Ще намериш сили в себе си за развитие,ще осъзнаеш наново,че най-чудесната думичка на земята е АЗ  :49: :party0036:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1004 -: Февруари 28, 2016, 01:03:48 pm »
тр. Марс в 12д на градус от АСЦ и на 4гр разходящ съвпад с Меркурий У8  в радикса на малката ми дъщеря онзи ден, когато я е блъснала кола
тя е със заключен знак рак в 8д и тр Луна съУ8 по това време е в квадрат с  Уран У3 и Нептун У4, тр Меркурий У8 в сходящ квадрат с Плутон У12, У1 в 12д