Автор Тема: Марс  (Прочетена 274503 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1125 -: Юни 26, 2016, 10:50:45 am »
Стреличка, благодаря за споделеното и че авантюрата има благополучен край.  :38:  :)
Ти си имала предчувствие, но въпреки това си поела ангажимента и риска да тръгнете, смяташ ли че увереността един път идва от Юпитер през стелиума ти на АСЦ, "предопределеността"(неизбежното) от активирането на възела ти, а добрия изход, от това че,  принципа на планетата на върха на йода-ретро Марс в 3-ти дом е бил потиснат ('жертван"-така както иска тази конфигурация) -тук ще цитирам един астрологичен афоризъм за Марс в 3-ти " мислите имат крила" ?
И благодаря, за показалеца-вярно, че Марс ще спре стационарен в йод с Уран и Меркурий.  ::)
« Последна редакция: Юни 26, 2016, 11:09:00 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Марс
« Отговор #1126 -: Юни 26, 2016, 12:42:36 pm »
Стациониран ,спрял тр.Марс-Лили в стационара,сигурно има Марсов акцент за да е така :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1127 -: Юни 26, 2016, 12:49:07 pm »
Марс в 12-мислите имат плавници :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1128 -: Юни 26, 2016, 01:03:45 pm »
Марс в 12-мислите имат плавници :012:

Ха, ха,  :13:
Макар че, им е доста трудно на мислите в този дом.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Марс
« Отговор #1129 -: Юни 26, 2016, 07:31:13 pm »
На стационарен Марс в скорпион -закон за обезвреждане на старите колекционерски оръжия,глоби за тези които не ги обезвредят .Потенциално опасни били за терористични атаки :043: При положение че се продават свободно газови пистолети,които лесно се преработват на бойни :lol_hitting:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #1130 -: Юни 26, 2016, 10:30:06 pm »
Ето едно виждане по въпроса
https://ralisar.com/директен_марс/
Аз съм с ретромарс ,само на задните му фази съм така жива , на средно 2 години веднъж, така че затова малко го разбирам.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Марс
« Отговор #1131 -: Юни 26, 2016, 11:12:59 pm »
Аз пък току- що открих , че тр. Марс в деня, в който усетих как нещата в моята връзка тръгнаха по различен начин и вече не подлежаха на моя контрол , е бил точно на същия 24 стационарен градус. :o
Леко съм шокирана, но пък вярвам, че случайни неща няма.
Утре ми предстои напрегнат ден, в който 15 човека трябва да си отстояваме правата пред лудата ни шефка.Неприятностите са ми ясни, никога не минава гладко такова събитие, но поне бой да няма предвид овчата Луна.
Хем ми се ще да и кажа искреното си мнение по повод катастрофалното и ръководство, хем знам, че отворя ли си устата, дупе да ми е яко- и нощни смени може да ми впише в длъжностната ми характеристика.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1132 -: Юни 26, 2016, 11:27:26 pm »
Корея, ако искаш да се съобразиш с фазата на Марс, същата вече е стационарно-ретроградна, така че импулса, спонтанността не са в застой, но желанието човек да изразходи навън насъбралото се напрежение в последните 2 1/2 месеца  е толкова силно, че даже и без клечка кибрит може да пламне огън- това нужно ли е , след като навън е достатъчно горещо и ние със сигурност ще се опарим и то правейки си доста дълбока рана.  :)
« Последна редакция: Юни 26, 2016, 11:31:28 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #1133 -: Юни 26, 2016, 11:28:37 pm »
 :012:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #1134 -: Юни 26, 2016, 11:47:25 pm »
Корея, как "не подлежи на моя контрол", ами това не е7 дом и връзка, не че е лесно, всеки от  нас с егото и неразбирането във връзка с някого си, но другият да не е бил Контрольорът в твоя случай?
Контролът не е ние ,не е любов.Контролиращият, ако е сатурн макар и екзалтиращ във везни принципно-ние, 7 дом, има една нежна нужда от мекото, нежното,  венера, разбрала себе си.
« Последна редакция: Юни 26, 2016, 11:53:49 pm от enigma »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Марс
« Отговор #1135 -: Юни 27, 2016, 07:18:42 pm »
На една двойно сатурнясала Венера иди и разправяй, че любов е несъвместима с контрол.
Ами не успявам да избягам от него, от желанието да се наложа, от аспектирането на мой или чужд Сатурн в синастриите.
Иначе днес успяхме да контролираме Марса, поне по време на събитието. Новата шефска лудост е всички да минат през личния лекар за възможно най- дълъг болничен за облекчаване на бюджета, който е такъв по нейна вина. :85: Всеки имал болежки и сега му било времето. Чудя се ръка ли счупя или крак,за  да и угодя. Или да и пожелая тя да ги ползва всичките болнични накуп? Вменява ни нейната вина и я прави наша отговорност. Не съм далеч от мисълта да сезирам някоя медия.
С ужасно главоболие съм и съдрана от чесане кожа, тия висящи проблеми и постоянно сещане за тях ме изяждат.
Язък ми за хубавите транзити в 1 дом.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Марс
« Отговор #1136 -: Юни 27, 2016, 07:37:41 pm »
Корея, това с контрола в любовта ми прилича повече на плутонова работа. :)  Имаш интерсептиран Скорпион в пети, Венерин, дом и Уран в него. Астрокома даже ти дава квадратура Плутон/Венера, но за мен вече не действа с този голям орбис. Те двамата достатъчно са обвързани и без този аспект. Плутон е във Везни. :)
« Последна редакция: Юни 27, 2016, 07:56:33 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1137 -: Юни 27, 2016, 08:44:43 pm »
Корея, и аз съм с Венера/Сатурн, споделям изразяването й и при мен е  същото .  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #1138 -: Юни 27, 2016, 08:50:31 pm »
Корея, и аз съм с Венера/Сатурн, споделям изразяването й и при мен е  същото .  ;)

В смисъл-главоболие и обрив?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1139 -: Юни 27, 2016, 09:53:15 pm »
Контролиране на ситуациите по Венера, и да -обрив. Аз имам себорея ( Венера/Сатурн) и периодично ме атакува. Нямам акцент Въздух, нито силен Меркурий, така че главоболието е рядко. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“