Автор Тема: Марс  (Прочетена 273838 пъти)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Марс
« Отговор #1275 -: Септември 18, 2016, 07:49:22 pm »
Днес въпреки вероятноста да клъцна плутонови работи реших да отработя квадрата на тр. Марс на МЦ с Плутон-с макс защитно облекло се засилих да режа с моторна резачка дърва-обаче нъцки-не ще дазапали,това може да е от тригона с тр.Уран съвпад с нат.Сатурн-това да ме е спасило да си клъзна важни органи ::) Все пак отработих тр.Марс на МЦ с нвяхване на стъпало-това е редовно при тр. през Асц-ето сега и на МЦ .-няма отърване Ей-вземам мерки за едно,то удря друго ::)Даже именно понеже взех мерки прорив порязване-тежки защитни обувки стъпих накриво в една замаскирана дупка .Явно ще чакам да минат дъждовете ,не става с куц крак :57:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #1276 -: Септември 18, 2016, 09:53:43 pm »
BIn не си ли силно внушаем сам на себе си по рибите на асц, ами защо не взе друга вибрация на тези аспекти, като знаеш отдавна, че те чакат.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Марс
« Отговор #1277 -: Септември 18, 2016, 10:08:18 pm »
Това ще го мисля още ::),но  събитията си следваха логично,причинно-следствено,нали точно от любопитство си направих експеримент-въпреки опасността да действам внимателно,за мен резултатът е интересен,докъде е самовнушение,докъде карма-трябва да помисля,верно имаше нещо като раздвояване -едната половина на съзнанието се съпротивляваше да рискува,другата беще любопитна какво ще стане,накрая изключих и двете и следвах пасивно причинно-следствената последователност .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1278 -: Септември 18, 2016, 10:16:45 pm »
Изкушавах се да опърля осите на терасата с горелка, за миг си го представих с наслада, но малко ме е страх да боравя с огъня и с лесно запалими субстанции.

Както казва моят преподавател - за дзена  ;D - каквото и да правиш, важното е какво е вътрешното чувство. Можеш захаросано да се усмихнеш, а вътре да кипиш от гняв и ненавист. Можеш и да забиеш някому шамар, а вътрешно да останеш спокоен, балансиран, да не усещаш омраза.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Марс
« Отговор #1279 -: Септември 18, 2016, 10:17:22 pm »
Би трябвало да знаеш че смелостта и куража на Марс е защото не му мисли много-логическият ум е производен на страха .извод-спираш да мислищ много и изведнъж ставаш смел,демек-марсови качества  :72:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #1280 -: Септември 18, 2016, 10:24:31 pm »
Марсови качества , но с елемент на плутон при теб.
Години наред се порязвах постоянно, белези по пръсти и кунки, сега нещо се промени, не знам, марс съвсем ми клекна, или отиде в друго направление.
А, и няма остри ножове, не са точени.
« Последна редакция: Септември 20, 2016, 03:46:20 pm от enigma »

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #1281 -: Септември 18, 2016, 10:59:49 pm »
Според мен, Лили е марс в риби при теб, но не съм сигурна.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Марс
« Отговор #1282 -: Септември 20, 2016, 12:21:25 pm »
пр.Марс от известно време е върху Урана ми(у10 в 8д), вече го отминава, но събитийно не съм го отчела, само едната нервност, restlessness и непобиране в тялото/ума/живота. следващото луние ще квадратира съвпада и не знам как ще откача:Д
« Последна редакция: Септември 21, 2016, 10:33:59 pm от myst »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1283 -: Септември 28, 2016, 10:38:41 am »
Усетихте ли ингреса на Марс в Козирог? Аз да  :29: но при мен е придружено и с преминаване над Слънцето, та повече така го отнесох - Слънцето ми е У6 и усетих прилив на енергия и силна концентрация :)  Много свършена работа - усилията дават резултат, градивност.

Снощи мернах хубава статия за ингреса от Весела Димитрова, но нямам достъп в момента, за да я споделя :)
Над силата е само умението да я владеем!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Марс
« Отговор #1284 -: Септември 28, 2016, 10:52:37 am »
Ингрес на Марс в Козирог, ингрес на прогресивната ми Луна в Рак, ингрес на Юпитер във Везни, начало на цикъл Слънце/Юпитер в опозиция на натално Слънце/Меркурий и в съвпад с натален съвпад Луна/Уран във втори дом - врътна ми се тотално бурмата и се отворих на доста нови начинания.

Марс съвсем скоро ще ми наквадрати наталната опозиция Слънце/Меркурий - Луна/Уран, от Рак пък  прогресивна Луна ще ги оквадрати също. Няма да има място за шаване, но аз и се чувствам по-организирана  ;D
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Марс
« Отговор #1285 -: Септември 28, 2016, 11:15:17 am »
Абе бацето явно го консултира някой си астролог :012:

Издигат кандидатурата на Кристалина за ООН. Не знам дали има друг такъв резил!

http://dnes.dir.bg/news/kristalina-georgieva-izbori2013-24030594?nt=4
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1286 -: Септември 28, 2016, 11:33:10 am »
Според мен силните на деня в световен мащаб ги решават тези неща. А на Бойко после само му се указва какво и как да прави  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1287 -: Септември 28, 2016, 11:42:40 am »
Делфин, "разпъната на кръст", това ли е усещането, след като в картата ти се е заформила конфигурацията космически кръст ?  :)
Сега ще е силен и важен за теб транзита на Марс защото съвпада по време със свързана прогресия, а транзита на Юпитер във Везни ще дава възможност на пр. Луна в Рак да функционира по-свободно, там, където лисва "размах". Резултати/ прояви ще следват практичното, а ти ще си склонна да се изкушаваш от инстинктите, импулса си- добре е обмисленото и плануваното да вземат превес над "искам и силно го желая ". Това не е лека конфигурация и изисква нестандартен подход, но пък ти знаеш какво е това- Луна съвпад Уран. За мен ще е интересно да споделяш как ще го интегрираш този голям кръст в живота си и (с) какво от неговото послание ще (се) реализираш при горния съвпад Слънце/Меркурий, точен съвпад с твой Юпитер в края на месец октомври.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Марс
« Отговор #1288 -: Септември 28, 2016, 01:11:27 pm »
Определеносе усеща тр.Марс ингрес в козирог,отчетливо от вчера ми се вдигна КПД,действам организирано и ефективно,затова е екзалтиран значи :72:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Марс
« Отговор #1289 -: Септември 28, 2016, 10:16:52 pm »
Усетих го, още докато беше в последните градуси на Стрелец.
Активна съм, днес се заех и с бумащините, дето трябва да оправям и утре ще ги довърша.
И понеже наближава ДЦ , пътьом от три дни уж случайно ми спира един приятел на брат ми, кара ме до работата и днес вече ме покани на кафе. :85:
Уважавам старанието на момчето да ме дебне кога ще мина, парфюмирането и изгладената риза, но му отказах. Иначе добре ми идваше возенето.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...