Автор Тема: Марс  (Прочетена 273968 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1455 -: Март 10, 2017, 02:55:18 pm »
Ей, пак ми пуснахте муха в главата, да си въртя минутите, имам едни десет минути в чиито отрязък все ми се вързват градуси по събития ..Сега ми помогнахте за нов проблясък, за едно от пукванията на главата ми- голямо, с голяма кръвозагуба и огромен кичур коса в ръката и до днес там има олесяване без растеж на  козина. Спрямо тогава, отново се върнах на по-стар час, което сещате се за дирекции 10 min колко години са  :017: Та всъщност да кажа за Марс, тогава бил и на к6, малко го врътнах сега за да го наместя, че ми беше 2 градуса след това .Ама Марс на к6 доколко никак не ми се вързва с пукната глава и тогава не съм шита в болница .

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Марс
« Отговор #1456 -: Март 10, 2017, 03:00:39 pm »
Ребека, защо не потърсиш датите, в които Уран е имал контакт с ос, прогр. ос, лична планета, прогр. Луна?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1457 -: Март 10, 2017, 05:03:14 pm »
Мерси за съвета, аз съм си проблемно травматична, но тъна в блажена забрава. Ще си направя вече астро дневник  :012:писах отговор преди час, два и ми изгоря зарядното на лаптопчето, та сега съм с едно импровизирано зарядно, сглобено от 3и бивши-Меркурий да не обръща пак резбата или няква сянка  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1458 -: Март 10, 2017, 05:27:35 pm »
Марс най-често е "виновникът" за събитийността, това е планетата, която носи в природата си първичното, спонтанността, импулса за действие, инициатива и когато докосне куспида, планет, точка, веднага реагираме по същите, даже и Марс да е в неподвижен знак и със Сатурн. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Марс
« Отговор #1459 -: Март 11, 2017, 09:36:08 am »
Аспектите действат по-рано, а някой виждал ли е да действат късно?

При мен или на точния аспект или на 2 градуса разходящ
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #1460 -: Март 11, 2017, 11:02:43 am »
При мен или на точния аспект или на 2 градуса разходящ

Какво е особеното на твоята карта като акцент-по твоя преценка?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Марс
« Отговор #1461 -: Март 11, 2017, 01:41:43 pm »
Какво е особеното на твоята карта като акцент-по твоя преценка?

Смятам, че е балансирана, няма стелиуми и интерсептирани знаци. Квадрат на светилата в подвижни знаци и кардинални оси в неподвижни. Лични планети в кардинален и неподвижен знак, няма липса на елемент.
Планетите са разпръснати из почти всички домове.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1462 -: Март 25, 2017, 09:38:40 am »
вчера ме ужили оса,прибирах се с покупки  и явно беше кацнала по мен и без да я видя съм я притиснала с ръка,като отключвах входната врата,ужили ме ,падна долу,видах,че е оса и изпълних присъда,мал шанс за нея в следващия живот да не жили човек с марс у8 на асц. ;) а пък  тр.марс на 10,19 телец в сходящ тригон асц/марс
зачервено и подуто,но не ме боли

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1463 -: Март 25, 2017, 11:55:41 am »
и изпълних присъда,мал шанс за нея в следващия живот да не жили човек с марс у8 на асц. ;)

Ха, ха, Стреличка, пак изби рибата. :012:

Меркурий-Плутон-Юпитер, уловила си момента, но Марс-Нептун по един човеколюбащ начин, "жертвала си се "( ръката ) .  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1464 -: Март 25, 2017, 01:11:06 pm »
с ужилването пак късмет- днес на благовец всякакви отрови намаляват наполовина
ако имате отровни отношения на 50 % - направо ще изчезнат

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1465 -: Април 25, 2017, 10:47:25 pm »
Предстои ми марсов възврат през май, около момента, в който соларния МС прогресира до нат.Меркурий. На предните 2 възврата на Марс имаше голям енергиен взрив. Сега, няма да е мирно и тихо.

В натала Марс е съ-управител на 1 дом (интерсептиран Овен) и У8 (Скорпион) ретрограден, по прогреси вече директен и ъглов - на ИС.

Във възвратната карта е У10 и е в 11 дом. Мога да предположа, че фокусът ще е в обществените изяви и работа в по-широки кръгове. МС  във възвратната и наталната карта са в точен тригон. Да кажем ще влагам енергия в това, което "съществото ми иска" и имам потенциал за това. Уран е на градуси от взв.МЦ. Мога да очаквам обрати. Още повече, че и взв.Меркурий е в точна опозиция на нат.Уран.

Друго особено е, че Венера тъкмо е излязла от р.сянка и прави точен съвпад с нат.Юпитер - У10, а тр. Юпитер е в опозиция. Вероятно е възможно да имам неочаквани предложения с финансови условия и да съм пред труден избор.

В този момент и пр.Луна - анаретна пред ингрес в Риби и в точен секстил с диспозитора си - Слънцето. И СД Уран в точен тригон с нат.Луна в 6 дом.

Как Ви изглежда отстрани?
« Последна редакция: Април 25, 2017, 11:01:28 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1466 -: Юни 08, 2017, 09:12:50 pm »
Понеже искам да съм справедлива, държа да отбелязвам нещата от астрологията, които действително работят, и те по-често са от сферата на наталната астрология .Та поводът-майка ми днес получи огромен кръвоизлив в лявото окото, почти цялото е в кръв, след като цяла нощ е имала болка в органа .Реших да видя Марс какво прави в картата и гледам тр .Марс в точен квадрат с Луната й във Везни. Луната управлявала ляво око при жени нощно раждане. Иначе съм и нагласила едно към гьотере от преди ас в последна декада на Дева, където има Сатурн  ;D Всъщност има и опозиция на натален Марс- 0, 34 в Козирог и транзитен, но не го отбелязах първоначално, защото са 2градуса разходящи на транзитния към опозицията с натален, а нали Марс го гледаме само точен при транзит, но може би все пак натрупването от негативни фактори към натални планети е дало класически резултат ,като от учебник .
« Последна редакция: Юни 08, 2017, 09:25:44 pm от Ребека »

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Марс
« Отговор #1467 -: Юни 09, 2017, 09:45:43 am »
Да споделя и аз опит то Марс. В момента тразитен Юпи ми прави квадратура с Марс. Последната седмица два пъти се пребих и двете ми колена са в синини. При първата квадратура, която направи Юпитер през Октомври, имах една седмица порязвания по време на готвене. Нямах един пръст без лепенка...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1468 -: Юни 09, 2017, 10:38:41 am »
А Сатурн къде е и кво ти прави.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Марс
« Отговор #1469 -: Юни 09, 2017, 02:01:26 pm »
Сатурнеца ми транзитира през 4-ти дом, опозе МЦ, тригон натална Венера, секстил натален Сатурн. Връщайки картата назад и обмисляйки стари периоди, установявам, че Сатурна винаг ми носи по-добри условия и развития отколкото Юпитер-а. На първата му опозиция към МЦ си смених работата за по-добра, в момента съм по-организирана и оправих много неща в дома, които бях занемарила. Отделно, че купих доста новости за дома. С две думи, засега, от Сатур съм доволна. Обаче, виж Юпитера, просто ми лази по нервите вече. Да взима да влиза в Скорпион, че не го издържам  :91: