Автор Тема: Марс  (Прочетена 268906 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Марс
« Отговор #2025 -: Април 09, 2023, 06:46:36 pm »
Транзитен Марс ми се мотае около АЦ тези дни.
У11 е и добре, че вече сме във ваканция, защото последните дни ми писна от сбирки, конкурси, мероприятия, събития. Видях се с доста бивши колежки на кафе, утре имам среща с най- добрите си приятелки. Леко изострени отношения с колежка, но ѝ го върнах. От любопитство разблокирах една персона във ФБ да видя какво се случва с нея. Бях планирала тези дни основно чистене , толкова друга работа изникна, че нямам сили за него.
От седмица съм схваната и става все по- зле.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Марс
« Отговор #2026 -: Май 10, 2023, 01:08:28 pm »
Транзитен Марс на АСЦ ме пече в буквален смисъл с висока температура и грип :(
Буквално ме събори, не мога да се преместя на собствен ход в съседната стая. Предишния път просто малко си ожилух главата и имах цицина и определено го предпочитам.
« Последна редакция: Май 10, 2023, 01:12:13 pm от Лисана »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2027 -: Май 11, 2023, 06:52:42 pm »
Лисана,  а Луната, как е ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Марс
« Отговор #2028 -: Май 12, 2023, 12:26:53 am »
Лисана,  а Луната, как е ?
Транзитира над 6ти, над Сатурн, Нептун...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2029 -: Май 13, 2023, 11:41:37 am »
Лисана,  а Луната, как е ?
Транзитира над 6ти, над Сатурн, Нептун...

Натална Луна как се чувства в периода, за нея питах. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Марс
« Отговор #2030 -: Май 14, 2023, 01:05:21 pm »
Лисана,  а Луната, как е ?
Транзитира над 6ти, над Сатурн, Нептун...

Натална Луна как се чувства в периода, за нея питах. :)

Как да се чувства - квадрати я Сатурн.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2031 -: Май 15, 2023, 01:27:49 pm »
Лисана, Луната е тази, която най-бързо реагира с болест, защото пряко засяга тялото. Преди 2 г. по това време имаше ли грип, висока температура ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Марс
« Отговор #2032 -: Май 15, 2023, 10:15:15 pm »
Лисана, Луната е тази, която най-бързо реагира с болест, защото пряко засяга тялото. Преди 2 г. по това време имаше ли грип, висока температура ?

Така е, бях се огледала в Марса и в транзитите на Сатурн към личните планети в 11ти и изобщо не се усетих, че ми квадрати Луната. При предния квадрат бележи началото на ужасен период.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2033 -: Май 16, 2023, 09:59:12 am »
Лисана, ако Луната по натал е малтретирана, няма добър статус, е много вероятно това да ти носи неприятни преживявания периодично. Може да разгледаш статуса на нейния управител и терма, за да разбереш от кой или какво си зависима, зависиш.
Пример: Моята Луна е в Овен, управител Марс и в терма на Марс- зависима съм от рискови и авантюристични дейности, от експанзия, от сексуални вълнения, импулсивни действия, от желания за лидерство, за власт, да реализирам на всяка цена. Ако това не се случи, а то не винаги се случва, поради слабия статус на Луна, ставам раздразнителна, неспокойна, агресивна и в тялото започват да бушуват пожари, които поразяват съответните органи. И когато Марс транзитира в знак, в който не се чувства добре, както е в момента, както и предходните 7 месеца, ако не спазвам въздържание/ режим, не спортувам, танцувам, не извършвам някаква физическа дейност, се разболявам и/или ставам опасна и за себе си, и за другите. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Марс
« Отговор #2034 -: Май 16, 2023, 02:44:42 pm »
Рени, диспозитор е Юпитер, в терма на Венера. Самата Венера е на 2 градуса от него. И тя както и асц. и Луната ми са в терми на Юпитер. Само положителни неща са изписани за всичко това, но на практика не ги усещам. Не знам как се прявява и управлява Юпитерската енергия, Марсовата например, я усещам много добре. Може би имам много късмет и той се изразява в това, че изобщо съм жива и до там.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Марс
« Отговор #2035 -: Май 20, 2023, 06:58:30 am »
Марс е в последен критичен градус на рак днес изисква внимание,утре,21.05.23г.прави ингрес в знак лъв в точна опозиция с Плутон.Юпитер в начален градус на телец заформя тао квадрат с тях.Интересен ден ,нещо ново,Слънце прави ингрес в близнаци.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2036 -: Май 22, 2023, 11:15:58 am »
Рени, диспозитор е Юпитер, в терма на Венера. Самата Венера е на 2 градуса от него. И тя както и асц. и Луната ми са в терми на Юпитер. Само положителни неща са изписани за всичко това, но на практика не ги усещам. Не знам как се прявява и управлява Юпитерската енергия, Марсовата например, я усещам много добре. Може би имам много късмет и той се изразява в това, че изобщо съм жива и до там.
Лисана, Венера съвпад Юпитер не е топ 10, това са планети от различни секти ? Юпитер не се управлява, не можетой е твърде голям и голям, но може чрез него човек да стреми към по-високи идеали. Ето ти един цитат, леко съм го перифразирала :" използвай изобилието, богатството, възможностите, сякаш са ти дадени назаем от съзидателните сили и енергия, а не за собствени привилегии". Това е за Юпитер. Винаги трябва да имаш далечна цел, ангажирайки и други с теб, за да се чувстваш значима, на ежедневно ниво- тук вече в комбинация с Венера. Ако не си осъзнала напълно към какво се стремиш, а просто се разпиляваш към прекалено много цели и контакти, тялото, Луната, реагира. 
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Марс
« Отговор #2037 -: Май 25, 2023, 04:22:47 pm »
Марс в лъв разпали страстите около мен, задейства ми тао-квадрата.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2038 -: Май 31, 2023, 11:57:40 am »
Сафо, Венера пали страстите, тя е поводът, а Марс ги материализира.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Марс
« Отговор #2039 -: Май 31, 2023, 04:26:29 pm »
Рени,все се изказвам неправилно.....но точно така,Венера разпали страстите. ;)