Автор Тема: Марс  (Прочетена 273815 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #450 -: Септември 16, 2014, 04:56:51 pm »
Тронов Марс в Овен съвпад с натален Сатурн 5-6Д.
Това е Любовта на живота ми.  :012:
Този мъж е най-самоувереният,адекватен,разумен,мъдър,практичен,способен да довежда плановете си до успешен край.Рискува в невъзможното и винаги се справял успешно.
« Последна редакция: Септември 16, 2014, 04:58:29 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #451 -: Септември 16, 2014, 05:09:38 pm »
Тронов Марс в Скорпион съвпад с Нептун 3Д.
Той е краен идеалист.Толкова краен,че за да си наложи идеалите е способен да бъде дълбоко агресивен към друг и/или към себе си.Има доза наивност,неправилна преценка относно средствата,с които да постигне плановете си.Самокритиката след провал му е в повече,самокритиката от гледна точка той колко правилно е постъпил,което го довежда до временно подтисната агресия към околните.Ако няма възможност да отмъсти я насочва към себе си под форма злоупотреба с алкохол.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #452 -: Септември 16, 2014, 05:37:01 pm »
Тронов Марс в Овен съвпад с Юпитер.
Това сякаш е от образците,които познавам за пълна отдаденост на кауза(амбиции).Сам по себе си съвпадът не предполага дисциплина,но неотклонна,напълно обоснована решимост да.Напомня ми на сектанта,който не вижда и не чува нищо в страни от посоката му.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #453 -: Септември 16, 2014, 07:17:28 pm »
Темата е формулирана семпло "Марс".Не съм я преглеждала старателно,но е много вероятно повечето коментари да не са подчинени строго на зададения първи коментар на автора.  :)
Хубави мнения, но нямат никакво отношение със зададените въпроси в първото мнение по темата.  :017:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #454 -: Септември 16, 2014, 07:27:57 pm »
Въпросът ми беше конкретен ,за онези ,които имат Нептун на 16*-18* градусов диапазон ,как се активира същия от съвпада Марс/Сатурн,много хора имаме Нептун в Скорпион ,специфична проява търся,като споделяне . :)

Познавам няколко човека с Нептун на тези градуси.Това,което им се случва образно казано е,че с метален лост се опитват да вдигнат във въздуха няколко тонова чугунена плоча.Старанието,което полагат,за да реализират идеите си е канско,но резултатността е нулева,освен при един,който има Голям тригон Нептун/Слънце/Луна.Въпреки това не спират да опитват.Напомнят ми на онзи,който се опитва безуспешно да изтъркаля огромния камък до върха на планината.Героизмът и усърдието им са трогателно  епични.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #455 -: Септември 17, 2014, 03:48:09 pm »
Марс?
Наложи се да изляза.На 50м от мен върви мъж на 70+ с 2 бастуна.Единият се чупи и той пада на земята.С друга минувачка го вдигнахме и започнахме да го питаме на кой да се обадим,за да дойдат да го вземат в къщи.Оказа се,че е с джип,но живее в района и от нас искаше да го заведем до него.Изглеждаше добре и след като се уверих,че е добре му казах да си върже колана преди да потегли.Малко по-късно той ме задмина,махна ми и даде газ,с която влезе в ляв завой,почти изкопа асфалта и чух глух удар.Затичах се,беше се фраснал в едно дърво.Видях,че е здрав,за разлика от колата,чиято лява страна беше тотал щета.Коланът,за който му напомних го беше спасил от силен челен удар във волана или в стъклото.Преди малко го пресадох здрав в ръцете на близките му,минахме през рутините на КАТ,които зад гърба ми го ожулили 50лв да се почерпят.
Абе въобще хепиенд за всички.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #456 -: Септември 17, 2014, 03:53:09 pm »
Срещнала си дядо камикадзе  ;D

На мен най-марсовото ми изживяване е сблъсък с твърдоглавието и глупостта - признавам, много ме изнервят.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #457 -: Септември 17, 2014, 04:00:10 pm »
Срещнала си дядо камикадзе  ;D

На мен най-марсовото ми изживяване е сблъсък с твърдоглавието и глупостта - признавам, много ме изнервят.
Не бе,Лили.Човекът с болните си крака вместо да натисне спирачката,натиснал мръсно газта-изгубшл усет. ;)
И героят съм аз,че се погрижих за него,той милият беше малко изгубил ориентир,а едни хиени започнаха да се мотаят наоколо .Не ми костваше укилия да го опазя от грабеж то пък КАТ го направи.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #458 -: Септември 17, 2014, 04:10:13 pm »
Чудя се кой го е пуснал сам в това състояние за кара кола?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #459 -: Септември 17, 2014, 06:42:31 pm »
Никой не го е пускал-самосиндикално се изсулил от вкъщи да си подкара джипа,докато всички са на работа.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #460 -: Септември 17, 2014, 07:41:43 pm »
А защо Марс ?!?  :) :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #461 -: Септември 17, 2014, 08:09:14 pm »
А защо Марс ?!?  :) :)
Марс по принцип е отговорен за ПТП-тата,за полицейски намеси,за хулиганите,които се ослушваха да разграбят колата,а старецът беше безпомощен .Той е имал марсова професия-работил е с желязо.Джипът беше почти без пластмаса по него,много хубава стара машина.Ламарините му се изкривиха.В началото засмърдя на бензин,помислих си,че ще пламне.Изтекоха му маслата.
 Марс ми прави точна фигура днес,но същата я прави на всеки 2 години.Ситуацията включва и Уран,заради дозата неочакваност на действащото лице и последвалите събития.Първо не повярвах,че дядото има джип.  :012: Но той си извади ключовете и си го отвори  :012: Не ми се беше случвало да видя такава "катастрофа" с дядо.  :012: Уран,Сатурн,Марс са героите от днес и болни крака по Меркурий. Меркурий У3 и У12 ми доближава съвпад с Уран.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #462 -: Септември 17, 2014, 08:12:54 pm »
А възел намесен? Не е съвсем обичайна случка

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #463 -: Септември 17, 2014, 08:23:24 pm »
А възел намесен? Не е съвсем обичайна случка
От месеци на възела ми е Плутон У5,но май няма как да е от него-нямаше нито смърт,нито си намерих любовник покрай ПТП-то.   ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #464 -: Септември 17, 2014, 08:45:40 pm »
По-скоро транзитен възел в конфигурация като акцент, ясно, че е от месеци