Автор Тема: Марс  (Прочетена 273810 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #900 -: Октомври 01, 2015, 08:00:13 pm »
Марс е в Дева, с ретро Меркурий във Везни, което може да е съобщение  за онези , които търсят съвършения си АСД в Дева, че "травмите" ще са в мислите, изискванията, в постъпките, жестовете. Ако сте се почувствали нарананени, заради някаква дребна, незначителна проява от друг човек към вас, но без да реагирате директно, навън и това ви е поставило в отбранителна позиция, защита, може това е времето, момента отразени в градуса на АСЦ. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Марс
« Отговор #901 -: Октомври 02, 2015, 12:31:06 am »
Мой приятел Марс ми е в разходящо каре с Уран, у1 - цели 2 градуса орбис. Мислех си, че ще ме подмине. Ама се прояви гадината. Днес се поразях не особено приятно. По ужасно идиотски начин. Иначе повреждам ел. крушки, като бомби са.

И от една седмица правя опити да се блъсна в един и същ човек. Засега неуспешен. Как го целя все него, идея нямам. Подозирам, че е от ретро Меркурий, който шари по наталните ни Венери. Горе-долу от началото на ретрото няма ден, в който да не съм го засякла някъде, а в един от дните се изстъпа пред мен и си поговорихме. За протокол - не го бях виждала от 5 години баш този господин. Появи се като гръм. Но да внимава, когато пак ми отнема предимството, защото съм му кацнала с Плутона си на Асц му. А и Венерата му е в по-неизгодна позиция от моята.  :72:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Марс
« Отговор #902 -: Октомври 02, 2015, 12:32:55 pm »
Мой приятел Марс ми е в разходящо каре с Уран, у1 - цели 2 градуса орбис. Мислех си, че ще ме подмине. Ама се прояви гадината. Днес се поразях не особено приятно. По ужасно идиотски начин. Иначе повреждам ел. крушки, като бомби са.

И от една седмица правя опити да се блъсна в един и същ човек. Засега неуспешен. Как го целя все него, идея нямам. Подозирам, че е от ретро Меркурий, който шари по наталните ни Венери. Горе-долу от началото на ретрото няма ден, в който да не съм го засякла някъде, а в един от дните се изстъпа пред мен и си поговорихме. За протокол - не го бях виждала от 5 години баш този господин. Появи се като гръм. Но да внимава, когато пак ми отнема предимството, защото съм му кацнала с Плутона си на Асц му. А и Венерата му е в по-неизгодна позиция от моята.  :72:


Ема, да се оправя бързо пръста. Моя още не е напълно оправен след касапското кълцане по затъмнение.  :012:

Имам чувството, че този ретро мерк във везни, влияе най-вече като връщане на хора от миналото, по 11 ти и 5ти дом. Миналият ретро мерк  в близнаци беше доста по-жесток на ниво комуникация, техника, обърквации и подобни. 
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Марс
« Отговор #903 -: Октомври 02, 2015, 02:54:21 pm »
Благодаря, Флорка. И нека твоето заклано местенце оздравява.  :58: :08:

Да, и аз усетих, че по-скоро влияе на партньорските теми. Логично, нали е във Везни. Буквалист излезе.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #904 -: Октомври 11, 2015, 09:52:02 am »
Настана време травматично- вчера отидох за профилактика Луна в Дева,да дам кръв,че гледам Марс на два градуса от Асц./нат.Марс,а тр.Юпитер в Дева точно върху тях  кацнал,викам ще пролея кръв доброволно,вали,няма да има никой,абе изчаках си чакалото,пред мен 29 човека да плащат и още толкова да чакат за кръв в Цибалаб,изчаках търпеливо,сама не си вярвам как,момиче припадна от страх,бледо като тебешир,деца пицят,мразят майките си ,че им го причиняват,за детският сектор сложили мед.сестра-момче,младичко,само му се изпотяват стъклата на очилата от зор,вътре задух,мирише на кръв и урина,аз затворих очи и визиализирам планина и свежест, цепи ме  главата,ще ми се пръсне,много негативна енергия поех там
прибирам се, почнах да готвя на дом.любимци,  пасирам крем супата от карфиол,да я преместя и се попарих, след един час като нахраних гладната войска у дома, отидохме за минерална вода,навсякъде празно,един се залепи зад мен,с видим недотиг на психично здраве ,премина непростимо  личното пространство и пристъпя,обръщам се той иска от моята чешма да си налее бутилките,не можело с толкова туби да наливаме,погледнах  в разширените зеници и празен поглед и си викам,абе не съм толкова луда,че да му скоча,гледам  синът ми кипва,,заставам помежду им и му отстъпвам с думите-има толкова свободни чешми тази ли си хареса,болен си човек,пиеш ли си хапчетата,оня се сви и се скри под чадъра без да се обърне,туширах безмислен скандал,напълнихме,пренесохме тубите,вали дъжд,аз с качулка навеждам се да взема туба ,а синът ми отваря в същия момент багажника , челото ми се оказва в траекторията му и ме прасна отляво,хора чакат да паркират на нашето място,задръстват движението,аз спокойно си вадя телефона да видя в колко часа е  реализиран удара,прибира ме се,у дома се разцепих на отворена врата  в килера,този път лявата гърда пое удара,продължава да ме боли зверски главата,цял ден,много рядко ме боли,кръвното нормално,пулса забавен, днес ми няма нищо

 Марс- виновника за главоболието и ударите , вчера  е бил на 9,39 Дева,Юпитер на 12,26 - нат. Асц. 12,25, а нат.Марс е на 12,38

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Марс
« Отговор #905 -: Октомври 11, 2015, 12:20:12 pm »
Щом си се сетила да погледнеш часовника — закоравял астролог си :) ♂☌♃ щедро са ти отсипали. Оправяй се бърже, Стреличке :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Марс
« Отговор #906 -: Октомври 11, 2015, 12:44:51 pm »
При мен тр. Марс е в 7-ми дом/ квадрат МС.
Колегите (предимно жени) излезнаха егати и к*чките, постоянно ме предизвикват! Гонят децата да не идват при мен (чувам ги как говорят в коридора - "Какво ще правиш пак там, кво ще търсиш пак в тая стая, марш оттам!"). Дала съм си срок до 15-ти, че ще ги потърпя и ще съм тактично-игнорираща, за да видя докъде ще стигнат. И след това ще ядат камшика :012:
« Последна редакция: Октомври 11, 2015, 12:46:51 pm от romantica »

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Марс
« Отговор #907 -: Октомври 11, 2015, 12:50:07 pm »
Стреличка,2-3 градуса до Асц. има тр.Марс,множко ми се вижда,при мен дава събитийност в рамките на половин градус,но пък тр.Юпитер съвпад с Асц по това време,може би се образува ,,мост,, от Марс на Юпитер,както при близки натални планети,аз също забелязвам модифициране по време и засегнато място,когато Марс е примесен с нещо друго ::)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #908 -: Октомври 11, 2015, 01:09:22 pm »
Романтика, ако си по-висшестояща, използвай властта, която ти е дадена. Друг начин да се действа с жени-дебили не виждам - те от нормален тон не разбират, само от камшик и ритник.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Марс
« Отговор #909 -: Октомври 11, 2015, 01:30:21 pm »
15. е близо вече. Излизаш в коридора, хвърляш мръсен поглед към кучката, дръпваш хлапето в кабинета да си каже майчиното мляко и събираш компромати :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #910 -: Октомври 11, 2015, 07:25:58 pm »
Марс- виновника за главоболието и ударите , вчера  е бил на 9,39 Дева,Юпитер на 12,26 - нат. Асц. 12,25, а нат.Марс е на 12,38
Недей набеждава за всичко Марс- имаше силни магнитни бури тези дни, също ме цепи глава и бях неадекватна на 8-ми   :)Иначе и аз, като си щипнах показалеца от вътрешната страна до кръв, докато си затварях изсъхналия вече чадър, не пропуснах да погледна колко е часа, беше 4 часа сутринта на 9 окт. и бях станала да пишкам- нямах работа, както съм сънена да затварям чадъра в коридора, все едно нещо ми пречеше разтворен и не изчаках до по-късно да го сгъна и вкарам в дамската си чанта, ама нали съм АСЦ дева  :012:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #911 -: Октомври 11, 2015, 09:06:59 pm »
Стреличка,2-3 градуса до Асц. има тр.Марс,множко ми се вижда,при мен дава събитийност в рамките на половин градус,но пък тр.Юпитер съвпад с Асц по това време,може би се образува ,,мост,, от Марс на Юпитер,както при близки натални планети,аз също забелязвам модифициране по време и засегнато място,когато Марс е примесен с нещо друго ::)
идеята е да се види дали е точен градуса на асц.,така се измества по-напред и излиза,че съм родена 2 минути след полунощ,затова са я питали майка ми на кой ден да ме запишат на 1 декември или на втори,пък до сега часа беше 16 минути след полунощ :) пък и Юпитер е точно върху Асц/Марс така,на два градуса от тях е нат . Уран,на още два Плутон

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #912 -: Октомври 17, 2015, 11:48:49 pm »
на близо 14гр ми е АСЦ според часа на раждане и проверени събития
Точен ми е асц- тази вечер ми падна една картина на главата- беше отгоре на секцията в очакване да я окача на стената, наведох се да си взема сешоара от един шкаф на секцията, дръпнах малко по-силно вратичката и туп- тежка картина на главата ми и добре, че не я повредих, че е подарък на малката от голямата, послучай дипломирането ѝ като спортен педагог
  :57:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Марс
« Отговор #913 -: Октомври 18, 2015, 09:44:14 am »
Не знам за тази ректификация с инцидентите по марс ::). Наскоро следих при дъщеря ми, понеже нейният час е точен, помня го от раждането, имаше часовник точно срещу мен в родилна зала. Ами падна и се удари, при транзит на марс, който й измества часа с 15 минути, което просто не може да бъде.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #914 -: Октомври 18, 2015, 10:58:06 am »
Ами падна и се удари, при транзит на марс, който й измества часа с 15 минути, което просто не може да бъде.

А в този момент имал ли е точен мажорен аспект с друга важна точка в хороскопа? Или просто е минавал през първи дом.

При мен наскоро точният съвпад на транз. Марс с МС /по градус/ потвърди направената ректификация. В нощта на точния аспект се почувствах много зле и повръщах, а на следващия ден най-сетне получих съобщение за развитие по делото, че е насрочена дата за първо заседание.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui