Автор Тема: Венера  (Прочетена 164952 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Венера
« Отговор #600 -: Ноември 21, 2019, 09:52:26 pm »
И честно казано в интимно отношение ми се стори доста студен,въпреки вашите твърдения,че Венера във Водолей е студена.И да девешката Венера и на мен ми се стори извратена.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Венера
« Отговор #601 -: Ноември 23, 2019, 10:42:52 am »
Зачетох се в темата за Венера и ми стана интересно как описвате тази във Водолей-студена.
Аз съм с такава Венера и мога да кажа следното за себе си.
Просто не обичам изкуствените неща т.е. прикритите и подмолни "усмивки" и "комплименти", защото лично аз усещам кога те са истина и кога не са, и се дразня. И ако разговарям с човек, който прикрива истинските си чувства, аз го усещам и поради тази причина се държа дистанцирано и студено. Може и да е заради Меркурий в Риби..
Не мога да понасям разглезените глупости или милите гласчета... Побъркват ме. Стани, кажи го и готово.
Но има ли човек, който е точен и който отговаря на моите емоционални реакции-за мен е безценен. Най-добрите ми приятелки са с нещо Водолейско в тях и ги обожавам.
Луната ми е също във Водолей- външно не изглеждам емоционална или нервна, но вътрешно ври и кипи. И най-вече се обиждам от егоизмът на хората и нечовечността. 
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Венера
« Отговор #602 -: Ноември 23, 2019, 11:58:52 am »
Абсолютно права си усещам,кога нещо не е наред в едни отношения,колкото и отсрещния човек да твърди на думи друго.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Венера
« Отговор #603 -: Ноември 23, 2019, 12:11:56 pm »
Венера във Водолей е студена, липсва и чувственост, по скоро интелектуалното я вълнува, няма ги страстите, както при една Лъвска Венера да кажем. И в трите въздушни Венери, дълбоките страсти липсват.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Венера
« Отговор #604 -: Ноември 23, 2019, 12:15:30 pm »
Много грешиш , аз съм такава че ако не докосвам човека до себе си или ,ако той не ме докосва постоянно и не ме търси постоянно се чувствам изоставена,все едно не съществувам ,но може това да идва от луната в Скорпион нз.Възможно е и аз да греша или мойта Венера е сбъркана.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Венера
« Отговор #605 -: Ноември 23, 2019, 12:21:12 pm »
Или ако не ме потърси започвам да си мисля ,че нещо не е наред и истерясвам и ставам може би досадна,така май разбих и последната си връзка.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Венера
« Отговор #606 -: Ноември 23, 2019, 12:29:43 pm »
Интересно ми е на какво ще подадеш факта,че аз някак си не мога да усетя тази Венера ,като нея си ,към никой мой партньор не съм се усещала ,както го описват , като приятел и все съм била в ситуация в която,се съобразявам с партньора до мен и все да му угодя съм пренебрегвала себе си.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Венера
« Отговор #607 -: Ноември 23, 2019, 12:49:35 pm »
Аз също съм с Венера във Водолей в 12 дом и подкрепям част от написаното от fortunades.
Цитат
Просто не обичам изкуствените неща т.е. прикритите и подмолни "усмивки" и "комплименти", защото лично аз усещам кога те са истина и кога не са. И ако разговарям с човек, който прикрива истинските си чувства, аз го усещам и поради тази причина се държа дистанцирано и студено. Може и да е заради Меркурий в Риби...
Не мога да понасям разглезените глупости или милите гласчета... Побъркват ме. Стани, кажи го и готово.

Никога не съм целяла на някого да се харесам на всяка цена. За мен е недостойно да ходя да се свалям с някого или да се окажа в нечие легло просто ей така, за да съм като другите. Не ми пречи да бъда различна (винаги съм била), независимо дали ме разбират или не и предпочитам да правя неща, които харесвам и вдъхновяват, а не да си губя времето в безсмислици. За най-близките си света ще обърна, за да са добре и нищо не е в състояние да ме спре. Така че нито съм студена, нито безчувствена, нито ми липсва страст просто е избирателно - не за всеки и не за всички. Само за най-важните хора, които заслужават!
От водолеи съм била най-жестоко предавана и ми е урок да не се занимавам повече с подобни.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Венера
« Отговор #608 -: Ноември 23, 2019, 12:53:01 pm »
Аз също за най-близкия си човек бих направила всичко.Да ама вашите са в 12ти,а мойта е в 8ми и като за капак по рождение е ретроградна.
« Последна редакция: Ноември 23, 2019, 01:21:36 pm от adelina »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Венера
« Отговор #609 -: Ноември 23, 2019, 02:21:19 pm »
Бъркате Луната с Венера  :)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Венера
« Отговор #610 -: Ноември 23, 2019, 02:29:39 pm »
В какъв смисъл ги бъркаме,може ли да обясниш малко.

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Венера
« Отговор #611 -: Ноември 23, 2019, 02:54:05 pm »
Аз също съм с Венера във Водолей в 12 дом и подкрепям част от написаното от fortunades.
Никога не съм целяла на някого да се харесам на всяка цена. За мен е недостойно да ходя да се свалям с някого или да се окажа в нечие легло просто ей така, за да съм като другите. Не ми пречи да бъда различна (винаги съм била), независимо дали ме разбират или не и предпочитам да правя неща, които харесвам и вдъхновяват, а не да си губя времето в безсмислици. За най-близките си света ще обърна, за да са добре и нищо не е в състояние да ме спре. Така че нито съм студена, нито безчувствена, нито ми липсва страст просто е избирателно - не за всеки и не за всички. Само за най-важните хора, които заслужават!
От водолеи съм била най-жестоко предавана и ми е урок да не се занимавам повече с подобни.
По същият начин разсъждавам и аз,маккар моята венера да е в стрелец,за мен венера  отговаря за ценостите ,според моята трябва да съм вятърничева, но не съм, сигурно заради квадрата и със сатурн :29:

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Венера
« Отговор #612 -: Ноември 23, 2019, 02:59:38 pm »
Е аз пък си имам секстил с уран,ама нещо нищо уранско, не усещам в характера си .

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Венера
« Отговор #613 -: Ноември 23, 2019, 08:07:43 pm »
Венера във Водолей е студена, липсва и чувственост, по скоро интелектуалното я вълнува, няма ги страстите, както при една Лъвска Венера да кажем. И в трите въздушни Венери, дълбоките страсти липсват.
Satin,
Не мога да дам мнение за Лъвската Венера, но определено моите страсти са много дълбоки.
Ако говорим за сексуалност или женственост: лично аз обичам много силно, ревнувам силно и съм много страстна. Обаче не позволявам да ме докосват (освен много близките ми хора), не обичам, някак си ми е неестествено.
Определено ако не намеря обща тема на разговор-край, този човек за мен не е интересен.
Много зависи от аспектите, а моята Венера е в съвпад с Луна във Водолей.
Не мога да се държа изкуствено и арогантно и да театралнича или да драматизирам...
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Венера
« Отговор #614 -: Ноември 23, 2019, 08:10:36 pm »
По същият начин разсъждавам и аз,маккар моята венера да е в стрелец,за мен венера  отговаря за ценостите ,според моята трябва да съм вятърничева, но не съм, сигурно заради квадрата и със сатурн :29:


eliy,
Моят 7ми дом е в Стрелец, а знаеш че Венера е естествения управител там. Аз съм с квадратура към Марс в Телец и секстил към Сатурн и Уран в 7ми. Уважавам честните хора и справедливите.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.