Автор Тема: Венера  (Прочетена 165219 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Венера
« Отговор #750 -: Април 12, 2021, 05:28:57 am »
Венера с Плутон на 25*козирог,сега растяща квадратура.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Венера
« Отговор #751 -: Юни 03, 2021, 10:14:37 pm »
Венера направи ингрес в рак.Карта.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Венера
« Отговор #752 -: Юни 04, 2021, 12:01:02 am »
При мен Венера в момента транзитира в 12- ти дом, приближава АЦ и е в опозиционния знак на наталната ми Венера.
Вчера ми се случи нещо много изненадващо. Две- три години имах един симпатичен фен в Инстаграм, който не се отказа да ми пише през цялото време, въпреки че нито веднъж не му отговорих, понякога качвах снимки с бившия и т.н . По едно време изчезна, проверих - беше ме от следвал  и реших, че се е оказал.
И вчера получих покана от него във ФБ, не знам как ме е издирил, ама пак почна с писанията.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #753 -: Юни 28, 2021, 10:55:23 am »
Венера ингресира в Лъв като Вечерница, затруднени ще бъдат темите, които управлява. Желанията ни  и това, което най-силно искаме да имаме, както и да парадираме с това, което имаме, да ни поставят в режим "прегаряне". Особено силно важи за родените с АСЦ  в знаците на Венера, ъглова Венера, Венера в аспект с управителите на ъглите, акцент върху Телец и Везни.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13499
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Венера
« Отговор #754 -: Юни 28, 2021, 12:22:30 pm »
Венера ингресира в Лъв като Вечерница, затруднени ще бъдат темите, които управлява. Желанията ни  и това, което най-силно искаме да имаме, както и да парадираме с това, което имаме, да ни поставят в режим "прегаряне". Особено силно важи за родените с АСЦ  в знаците на Венера, ъглова Венера, Венера в аспект с управителите на ъглите, акцент върху Телец и Везни.
И това за колко време?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #755 -: Юни 28, 2021, 11:45:54 pm »
Акрукс, докато Венера  е в Лъв.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Венера
« Отговор #756 -: Юли 01, 2021, 07:35:41 am »
на 13.07  нов  цикъл марс -венера 19,49 Лъв

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Венера
« Отговор #757 -: Юли 04, 2021, 11:39:55 pm »
Малко снимки от Венера ;)







What you know about rolling down in the deep?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #758 -: Август 16, 2021, 07:11:30 pm »
Скоро Венера не е била Вечерница,  на трон във Везни и достатъчно (у)зряла, видима.
Може да разчитаме на нея в периода, там, където транзитира да внася мир, разбирателство, съглашение, красота и там, където управлява, да съблазнява и привлича това, което ни интересува, харесва.
Сега вече, който ни симпатизира, ще ни разбира и ние на който симпатизираме, ще го разбираме.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Венера
« Отговор #759 -: Август 16, 2021, 09:17:37 pm »
Скоро Венера не е била Вечерница,  на трон във Везни и достатъчно (у)зряла, видима.
Може да разчитаме на нея в периода, там, където транзитира да внася мир, разбирателство, съглашение, красота и там, където управлява, да съблазнява и привлича това, което ни интересува, харесва.
Сега вече, който ни симпатизира, ще ни разбира и ние на който симпатизираме, ще го разбираме.
Е,най-после!В 5ти дом,тригон Меркурий у1,у2,у5 ти домове.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #760 -: Август 17, 2021, 01:27:43 pm »
Скоро Венера не е била Вечерница,  на трон във Везни и достатъчно (у)зряла, видима.
Може да разчитаме на нея в периода, там, където транзитира да внася мир, разбирателство, съглашение, красота и там, където управлява, да съблазнява и привлича това, което ни интересува, харесва.
Сега вече, който ни симпатизира, ще ни разбира и ние на който симпатизираме, ще го разбираме.
Е,най-после!В 5ти дом,тригон Меркурий у1,у2,у5 ти домове.

+1  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Венера
« Отговор #761 -: Август 17, 2021, 02:57:56 pm »
При мен откакто транзитира в 4- ти, съм го ударила на чистене, лъскане, пренареждане и дай Боже вече разкрасяване на дома. Предстои съвпад с нат. Плутон и тъкмо ще мине в 5- ти, аз ще тръгна на работа. :D
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Венера
« Отговор #762 -: Август 21, 2021, 09:25:17 am »
За Венера да си отбележим:23.08.-тригон Сатурн, 06.09.21-квадрат Плутон, тригон Юпитер. (докато е във везни)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #763 -: Август 21, 2021, 01:48:49 pm »
Благодаря, Сафо. +1  ;)
Хубав  тригон Венера- Сатурн, нищо, че е едностранчив, все пак родените с ъгъл между тях, би трябвало да имат материално и финансово проявление или такова изгодно във взаимоотношенията.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Венера
« Отговор #764 -: Август 21, 2021, 02:49:16 pm »
Романтика, този Тригон Сатурн Венера е в добър аспект с Възлите, а при теб и с наталното слънце-юпитер. Безкрайни бисекстили по въздух и огън. Само нещо в Лъв липсва да затвори 2 големи Тригона.
Кога, ако не сега - мен, ако питаш, и някой кредит може да вземеш от тази банка на любовта. Скачай смело!
Аз съм с натален точен Тригон на Венера и Сатурн в знаците везни и водолей. При мен и уран в забъркан. 😆😆
Ти да видиш. 🐟🍺🐟🍺
Разминах се случайно на разходка с един господин, с който се вълнувахме преди 10 години. Само кимнахме, ама мен ми сви под лъжичката и взех да се чудя на живота. По памет и той е с Венера някъде там.
Надявам се да не съм си изхабила аспекта за тоя, дет духа.