Автор Тема: Венера  (Прочетена 170585 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Венера
« Отговор #855 -: Декември 28, 2021, 10:35:30 am »
Венета е голяма мръсница,щом е с Плутон.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Венера
« Отговор #856 -: Декември 28, 2021, 11:14:55 am »
А не е ли Марс в огън су Меркурия и Слънцето.Венера е невинна?И слв върху Луна в критичен градус.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #857 -: Януари 06, 2022, 01:03:47 pm »
Днес Венера се скри и бум! - много хора загубиха на борсата, и въобще във финансовия сектор. Критичният градус на Венера, в който спря, също оказа влияние.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #858 -: Януари 07, 2022, 10:06:27 am »
До 11-12 януари, по-добре да не ползваме огледалото. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Венера
« Отговор #859 -: Януари 07, 2022, 10:55:19 am »
До 11-12 януари, по-добре да не ползваме огледалото. ;)
Да,ще пуснем мустак ,та се маскираме на Марс. ;D За мен всичко е огледало-локвите,очите на хората,витрините,дисплея на телефона..как да не се насладиш .Снощи като заразглеждах едни пръстени с естествени гранати и рубини..но се укротих.Не съм носила от много години ,освободих се преди време от всички, дори и много красиви,за да махна символично връзката с миналото и хората.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Венера
« Отговор #860 -: Януари 09, 2022, 02:57:31 pm »
На 9-ти януари 22г. е второто съединение на ретро Венера и Слънце от 8 годишния цикъл, заформящо пентаграма на Венера. Слънце- ретро Венера на 18º43' в Козирог , при мен в 5д. близо до южния възел
:)

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Венера
« Отговор #861 -: Януари 17, 2022, 01:34:25 pm »
Цикълът Венера-Плутон е със залязваща Венера, тук няма ново, а начало на края.  :)
Рени, +1
Натално между двете планети имам секстил. В началото на цикъла на 10.12., който ми е на 3 градуса от MC, всичко беше наред при мен, но в момента, в който Венера се обърна ретро и се срещна отново с Плутон, ми бе бит шута и то без обяснения, едно изчезване в комуникацията, което ме озадачи. Около смъртта на майка ми през ноември приятелят ми се е запознал с някаква жена и тогава пак се беше умълчал, но после отново подновихме общуване и каза, че е постъпил тъпо и нечовешки, като се е отдалечил от мен. Ретроградна Венера обаче винаги е най-кофти периодът за мен, още повече че тя ми е У1, У6, а Плутон У7. Връзката се разруши внезапно и аз го изживявам мъчително със звънене, ревове, истерии, а съобщенията ми въъв фейсбук си остават монолози. При него съвпадът на двете планети се случва в 9-ти дом в съвпад с натална Луна У2, У3, но ретро фазата е в 8-ми. Мисля, че той се захвана с бъдещата си съпруга, защото в солара му Венера е на К4 с Плутон и тя е в съвпад с куспидата на 9-ти дом, а и соларен Асцендент е в 5-ти натален и то във везни, който знак свързвам с партньорствата. Отделно в композита ни транзитен Сатурн мина върху Луната и сигурно маркира края.
И все пак смятате ли, че в момента, в който Венера стане директна, има шанс да му се стори, че е сбъркал в избора или хич и да не се надявам? ??? Колкото и да ме е наранил този човек и въпреки че не беше до мен в най-трудния момент от живота ми, аз продължавам глупаво да го обичам. Знам, че връзки, стартирали при ретро Венера, не са перспективни, но когато е намесен и Плутон, и то в козирог, може би ги прави устойчиви, след като дори в момента тя се развива нелошо при тях.
« Последна редакция: Януари 17, 2022, 06:46:19 pm от guapa79 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Венера
« Отговор #862 -: Януари 24, 2022, 06:01:25 am »
guapa,“тук няма ново,а началото на края“,цитирала си Рени,но това важи за всеки/всички.
Ще има обрати вероятно,като се обърнат Венера,Меркурий.Не насилвай нещата,което е за нас,то ще дойде. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Венера
« Отговор #863 -: Януари 25, 2022, 06:31:35 am »
Моята Венера в 1*на риби ,Слънцето в 26/27*на водолей.Скоро разбрах,че е невидима,а дали е изгорена,вечерница,или зорница как да разбера?
Прочетох,че когато е в друг знак от Слънце,не може да бъде изгорена.Дали е така?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Венера
« Отговор #864 -: Януари 25, 2022, 10:21:15 am »
Сафо,твоята е Вечерница,след Слънцето и орбисът е над 2,5*,което не я прави изгорена.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #865 -: Януари 25, 2022, 10:36:15 am »
Моята Венера в 1*на риби ,Слънцето в 26/27*на водолей.Скоро разбрах,че е невидима,а дали е изгорена,вечерница,или зорница как да разбера?
Прочетох,че когато е в друг знак от Слънце,не може да бъде изгорена.Дали е така?

Сафо, щом е в знака, преди Слънце, планетата е източна, значи изгрява преди него или Зорница. Представи си, ти се събуждаш преди да е изгряло Слънцето.
Обратно, в знак, след Слънцето, западна, и изгрява след като Слънцето е залязло- Вечерница. Твоята е Вечерница, след горен съвпад.
Ти, можеш да провериш, дали е изгоряла. За теб, "изгорял" какво означава ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #866 -: Януари 25, 2022, 09:01:47 pm »
26-31 януари Спящата красавици бавно, болезнено, неориентирано се събужда в 11 * Козирог
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Венера
« Отговор #867 -: Януари 25, 2022, 11:26:35 pm »
Ще има обрати вероятно,като се обърнат Венера,Меркурий.Не насилвай нещата,което е за нас,то ще дойде. :)
Тайно се надявам на обрат, Сафо. Спрях да насилвам работите и се кротнах временно, че и без това той си деактивира профила, за да не бъде безпокоен ;D  /с тоя ретро Меркурий в момента негов У1, У5 е труден за комуникация и като цяло явно си прави ревизия някаква/. Ще се доверя на вселената, а и с последното си изречение си много права - нашето няма да ни подмине, да си тръгне от нас - също. :)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Венера
« Отговор #868 -: Януари 26, 2022, 06:16:43 am »
Зависи какво билетче е изтеглила Венера от житейската лотария. Може да не е печеливша комбинация или рядко излизаща и колкото и тиражи да се изредят, е малка вероятността за изпълняване на желание, печалба ... или пък печелиш тройки. При толкова непечеливши фишове или с минимална печалба тиражи,  вероятно моята е от този тип. Доказала се е основно по линията много шум за нищо.
« Последна редакция: Януари 26, 2022, 07:19:46 am от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Венера
« Отговор #869 -: Януари 26, 2022, 08:19:02 am »
Ребека,благодаря съкровище скъпо! ;)
Рени,за мен "изгорял",означава-мъртъв.Много хубаво си обяснила източни/западни разположения.Благодаря!