Автор Тема: Новолуние в знак Риби-10.03.24г.  (Прочетена 4644 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #30 -: Март 14, 2024, 06:27:11 am »
Много Марсово е това новолуние, който пък все още е невидим, извън секта, скитник, но поне е в нощен квадрант и не ранява Светилата. Фазов Меркурий, тъкмо изгрял на запад, който е по-добре стоящ за управител на лунацията от Сатурн, ще посрещне новата Луна в Овен- рязко може да се сменят платната или настроенията, към управлявашия държавата, но и на посланици и дипломати към държавата. Юпитер е в слаба позиция, и по знак, и по дом, западен, темите около материалното и финансово благополучие малко ще са на принципа на хазарта. Лунацията задвижва новия цикъл Венера/Марс, които са поставени най-виско в картата, желания да се учреди ново сдружение. Поглед към храмовете и църквите - Сатурн свива влиянието на лунацията, съответно и влиянието на същите, евентуално, не само на местна почва/ Юпитер-Сатурн 12-10 домове/. Венера ще направи ингрес в рамките на влияние на лунацията и то в знак, където има достойнства, вероятно ще охлади и времето, и страстите, ще внесе влага и във времето, и в емоциите и чувствата, и ще подготви почвата и като
 за посеви, и като за  финансови попълнения.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #31 -: Март 14, 2024, 06:45:10 am »
Лоша поличба - точно в тези мътни времена да почине патриарха. Няма значение, че за повечето хора може да не означава нищо, нали ще изберат нов - патриархът е един от ръководителите на народа, а българския народ и без това е забравил, че има душа, за която трябва да се грижи.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #32 -: Март 14, 2024, 08:20:33 am »
Цитат
В хороскопа, построен с координати на българската столица, новата Луна изгрява в най-високата му част, в сектора на държавната власт и структури за управление на държавата, каквото е например правителството. Нещо ново предстои да се случи в тази област. Новолунието е в хармоничен аспект с Уран и проблемите ще се разрешават по нестандартен начин, с оригинален и творчески подход. Повишената интуиция и бързите рефлекси дават възможности за преодоляване на първоначалния проблем. Това Новолуние е добро време за положителни промени, за нововъведения в наука и медицина.
– цитат от статията ми тук https://victoryastro.blogspot.com/2024/03/blog-post.html?spref=fb

Безплатни лекарства за сърдечно болните и хипертоници, както и други промени в тази насока – Новолунието в Риби , фармацията е по този знак.
« Последна редакция: Март 14, 2024, 10:20:41 am от akruks »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #33 -: Март 14, 2024, 09:34:11 am »
Извън печалното събитие, отново изключително тълкувание от страна на Рени и Сафо.
Тук ще отбележа също, че те двете много точно предсказаха и изтичащия ми солар, за което все се готвя да дам подробна ОВ.
Браво, момичета, много си ви бива.
Скоро ще помоля за нова безплатна услуга  ;)

Иначе, един свестен първенец имаше в тази държава, поне на фаца, затова много жалко. Като се сетя за потенциалните заместници и се обезкуражавам още за духовните ни устои.
Патриарх Неофит изглеждаше възхитително и респектиращо като изписана вековна камбанария, истинска еманация на Сатурн в Риби.
« Последна редакция: Март 14, 2024, 09:37:38 am от Люба »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #34 -: Март 14, 2024, 10:18:02 am »
Бог да прости агент СИМЕОНОВ!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #35 -: Март 14, 2024, 11:14:24 am »
Да ,познали сте насоката за съжаление. Акрукс в онези времена ,сигурно по -добре знаеш са били притискани да споделят. Както православните,така и мюсолманските религиозни водачи са били гледани през лупа, все пак комунистическият е един атеистичен режим,а духовните лица имат скрито оръжие и власт над хората,която червената върхушка няма.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #36 -: Март 14, 2024, 02:40:29 pm »
Не сме го прочели в сезонната карта от 20.03.2023 г, а това е важно събитие. Прегледах и тема мунданни тенденции- пак нищо. Ето повод да си попълним знанията, за да правим добри изводи. Аз лично си вземам бележка. Лунацията е транзит, не е основен прогностичен метод.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #37 -: Март 14, 2024, 04:57:11 pm »
Не сме го прочели в сезонната карта от 20.03.2023 г, а това е важно събитие. Прегледах и тема мунданни тенденции- пак нищо. Ето повод да си попълним знанията, за да правим добри изводи. Аз лично си вземам бележка. Лунацията е транзит, не е основен прогностичен метод.
Рени,ти не си писала в темата "сезонни карти" в частност картата на пролетното равноденствие 23г. ;)
Сега,по-късно,можем да кажем,че Слънцето в 0*на Овен,като управител на 9ти дом,ъглово-ще доведе до събитие,свързано със съдебна власт,църква,висше образование,при което(събитието),ще има загуба,защото Марс,диспозитор на Слънце е в 8ми дом от картата.Луна в 4ти и др.,ако искаш допълвай.
« Последна редакция: Март 14, 2024, 05:26:03 pm от Сафо »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #38 -: Март 15, 2024, 09:29:51 am »
Рени, важното е, че отбелязваш дупките, които сама считаш за такива и имаш желание за подобрение, гледаш и си отбелязваш.
Иначе от позиция на форумно тълкуване, няма какво повече да се иска. Тук, а и другаде не е необходимо в тълкуването на небето да виждате час на събитието и цвета на възглавницата, макар те също да са показани някъде.
Няма нужда от излишна скромност, макар да е похвална.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #39 -: Март 15, 2024, 11:47:22 am »
Сафо, не мисля, че е такава посоката на тълкуване. Слънце, у9 е в 9ти знак от 9 дом, силно есенциално, ъглово, не е наранено от малефици. Вижда домът, който управлява, значи може да се грижи за неговите дела, но понеже е в екзалтация, по-скоро чрез посредници/уредници, които да вършат по-организирано делата му. Юпитер има повече сила над Слънце в 0 * Овен в нощна карта, защото го приема по триплицитет и терма. Положението на Юпитер вече може да разгледаш паралелно  със Слънце и тяхната естествена сихнификация.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #40 -: Март 15, 2024, 11:50:36 am »
Люба, така е. Това е начинът да се учим, обръщайки се  назад и проверим колко са реални и практични изводите ни. При мен няма излишна скромност, липсва ми капацитет компетентност.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #41 -: Март 15, 2024, 01:13:16 pm »
Сафо, не мисля, че е такава посоката на тълкуване. Слънце, у9 е в 9ти знак от 9 дом, силно есенциално, ъглово, не е наранено от малефици. Вижда домът, който управлява, значи може да се грижи за неговите дела, но понеже е в екзалтация, по-скоро чрез посредници/уредници, които да вършат по-организирано делата му. Юпитер има повече сила над Слънце в 0 * Овен в нощна карта, защото го приема по триплицитет и терма. Положението на Юпитер вече може да разгледаш паралелно  със Слънце и тяхната естествена сихнификация.
Рени,много си ми в помощ,щото се чудех,все пак по 9ти дом съдебна власт,покушението срещу бившия главен прокурор,покушението срещу Алексей Петров,покушението срещу лицето с прякор "нотариуса".Аз разглеждам нещата така:Слънце е управител на 9ти дом,но е в 4ти,който е 8ми от 9ти,диспозиторството е най-важно,но за духовен водач,разбира се Юпитер.Ще разгледам Благодаря!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #42 -: Март 15, 2024, 01:39:59 pm »
Сафо, 7 дом с Алгол, къде се вписва,освен по някой производен? Седми дом са международни отношения, врагове,партньори чуждестранни.Не звучи като за църковна власт.Но показва паденето на глава/главата на Медуза/.  Метафарично църквата загуби главата си,но не по 7 дом,не насилствено. Абе знам,че такава звезда на ДСЦ в мунадна карта има огромно значение,но постфактум,как я тълкуваме тук?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #43 -: Март 15, 2024, 01:48:51 pm »
Ребека,като загуби,загуба на някой, партньор....ти си го написала.7ми дом е и дом на края по-принцип,залеза

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #44 -: Март 15, 2024, 01:51:56 pm »
4 дом народа ,в Риби със Слънце,Луна и Меркурий в сезон.карта от 2023, Меркурий У8,10, Луна ест.сигн. на народа,Слънце-Управник,в Риби-религиозен управник? 7 дом съвпад Алциона и Алгол,производен 4 от /4 дом.