Автор Тема: Новолуние в знак Риби-10.03.24г.  (Прочетена 4641 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #45 -: Март 15, 2024, 01:56:07 pm »
А Венера също много силна и заедно с възела,упр.на 7ми е в точен квадрат към к 9 по градуси.
Сега на сезонната за тази година да потренираме...аз довечера ще се пъна ;)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #46 -: Март 15, 2024, 01:58:36 pm »
То ако предварително някой може да го види с точност ще е еееейй големия Нострадамус,но реалноста е друга.Много е трудно. :D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #47 -: Март 15, 2024, 02:09:20 pm »
4 дом народа ,в Риби със Слънце,Луна и Меркурий в сезон.карта от 2023, Меркурий У8,10, Луна ест.сигн. на народа,Слънце-Управник,в Риби-религиозен управник? 7 дом съвпад Алциона и Алгол,производен 4 от /4 дом.
Ами ние и тогава сме писали,че е кофти картата,асц скорпион и Марс в 8ми?
Освен това,Венера и Луна са триплицитетни управители на скорпион,а Луната,както си забелязала е в 4ти дом.
Имаше и наводнения по Царево,Ахтопол,Синеморец с жертви.
« Последна редакция: Март 15, 2024, 05:21:09 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #48 -: Март 17, 2024, 10:10:11 am »
Сафо, Слънцето е в ъглов дом, което го прави силно активно през годината, да носи събития, и по 8 ми производен дом от 9 ти, което включва и смърт като събитие.  Юпитер има естествена сигнификация върху църковните и религиозни водачи, лидери, а Сатурн върху йерархията. В картата има връзка Юпитер у9 и Сатурн у 7 производен 9-ти, Юпитер пък е в 8 ми производен от 10 ти. Юпитер освобождава и  реално Патриарха се "овободи" и физически, и лирически.
Но само по картата на Пролетното равноденствие не може да се прави извод, разглеждат се карти на затъмненията, на първото новолуние за годината.
Качеството на предвижданото събити, дали ще носи добро или зло, и от какъв вид е неговото въздействие, върху хората, животински, растителен свят и т.н. , се определя от природата на планетите и връзката им с местата, които са активирани. Слънцето и Луната,  винаги са отговорни за Вселенските, Космическите събития и техният статус винаги се разглежда на първо място заедно с Асц и неговите управители.
Светската астрология изисква сериозно обучение, познаване и на не астрологичната материя, опит. Тук, както сподели Люба,  хвърляме по някое "прозрение" на форумно ниво, в което няма нищо лошо. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #49 -: Март 18, 2024, 12:08:11 pm »
Не сме го прочели в сезонната карта от 20.03.2023 г, а това е важно събитие. Прегледах и тема мунданни тенденции- пак нищо. Ето повод да си попълним знанията, за да правим добри изводи. Аз лично си вземам бележка. Лунацията е транзит, не е основен прогностичен метод.
а защо в сезонната карта от пролет 23г трябва да се търси нещо, случило зимата на 24-та?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #50 -: Март 18, 2024, 12:26:06 pm »
...защото сезонната карта на Пролетното равноденствие е една от прогностичните карти за годината. Когато Слънцето влезе в 0* Овен се ражда новата година до следващото влизане на Слънцето в 0* Овен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #51 -: Март 18, 2024, 03:49:42 pm »
...защото сезонната карта на Пролетното равноденствие е една от прогностичните карти за годината. Когато Слънцето влезе в 0* Овен се ражда новата година до следващото влизане на Слънцето в 0* Овен.
да, така е, дори съм го отбелязала всеки път в сезонната карта за пролетта, включително и настоящата, която публикувах преди малко :)
А в отминалата Слънцето управлява 9д., но обикновено този дом се свързва с чужбина, Марс на К8 съм отчела като опасност от вируси на горните дихателни пътища... https://victoryastro.blogspot.com/2023/03/2023.html 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #52 -: Март 23, 2024, 08:22:57 am »
Така е по-борбени може да станат ,но по-трудно от каре на Сатурн към светилата,по моята скала няма.А снощи провокирана от медийни спекулации дали е жива принцесата на Уелс,Кейт Мидълтън погледнах картата ѝ , също е с каре Светила/Сатурн. В момента тр.Сатурн ѝ е на к8 ,вероятно са наистина по-сериозни нещата около болестта ѝ.Сатурн е диспозитор на Слънцето ,което е на К6.През 8 дом в Риби сега транзитира Меркурий, може да излезе инфо или дезинформоцията да продължи.Но скоро ще има затъмнение в квадрат със Светилата ѝ ,нод.ос е вече в близък градус до дях.Тогава сигурно ще разкрият естеството на заболяването.Слагам карта, на който му е интересно,да разгледа. пс: става все по-интересно,на рожденният си ден  тази година/42/,ден преди новолунието в/у Слънцето ѝ , е влязла в профекция на Сатурн! На 4/10/2023 затъмнение точно ву Сатурна ѝ...Дописвам,щото нямам време,още не съм стигнала до др.техники.
Ребека,абсолютно точна си!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #53 -: Март 23, 2024, 05:21:00 pm »
Бекси  :-*

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #54 -: Март 23, 2024, 07:46:13 pm »
Вие пък  ::), аз не съм правила прогноза, разсъждавах ,ама уви гледай как бачка хороскопа по часовник и тоя Сатурн на к8 точно.Но  тя е Сатурново чадо,а той е екзалтирал в Спика, сигурно ще устиска изпитанията,които предстоят. Лунното затъмнение след два дни е върху Марса и у4, а следващото баш в/уСатурна ,квадратиращ светилата. Труден път я чака.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #55 -: Март 28, 2024, 10:46:00 am »
Теория на конспирациите или не, кой както иска, но за мен прогнозата ти, Ребека, е изключително точна в частта дезинформация, Мерк в 8 и т.н, защото за "излязлата" информация има много питанки. Неадекватността и странността, с която Короната боравят със случая, както и множеството детайли, които обаче се потулват или манипулират, напомня на онази от смъртта на Лейди Ди. Тук не казвам, че булката е аут, обаче и не го изключвам, защото и тази теза не е лишена от причини за допускане. И не, Кейт не е обикновена семейна майка, както самата тя винаги досега е живяла, за да се оправдава всичко в името на спокойствието й.
Вероятно за всяка теория има реално проявление, да не забравяме, че тя преживя няколко пъти каре Уран-Венера със Сатурн върху Венера.  И Уили носи душа.
Сега Уран тригон Светила, ще ни представи нова Кейт, тя и досега е пипвана интелигентно, може този път леко ножа да е задълбал в неочаквана посока и това да я скрива, докато не се оправят поразиите.
И да, предстоящото затъмнение е голям точен кръст на Светила, Сатурни и Възли за нея, ще има ново начало, но заради ретроградния, не очаквам да ни светне.
Уранова квадратура, откакто Света заговори за Кейт като кандидат булка. Оттогава тя не е липсвала от този Свят, както сега.
Твърде много Уран за Сатурнови хора, а той по правило не им понася и много ги пляска.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #56 -: Април 09, 2024, 10:13:33 am »
Карта на новолунието в 20*на знак риби.
напиши дата/година в заглавието, че в Новолуние в Риби има всяка година