Автор Тема: Новолуние в знак Риби-10.03.24г.  (Прочетена 4646 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Новолуние в знак Риби-10.03.24г.
« -: Март 01, 2024, 07:02:54 am »
Карта на новолунието в 20*на знак риби.
« Последна редакция: Април 12, 2024, 06:25:38 am от Сафо »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #1 -: Март 01, 2024, 03:14:07 pm »
Интересно, новолуние в знака на мунданен 12-ти, скритото, а всички планети в горна хемисфера.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #2 -: Март 01, 2024, 04:58:35 pm »
Снощи го погледнах в колко градуса е, че при мен се очертава да е опозиция на Меркурий У1 в 1д.

Новолунието също е с У1 Меркурий, ингрес в Овен и секстил Плутон

Новолунието в 10д, диспозиторите му са в хармонични знаци, в знаков съвпад с у-лите на 10д Сатурн и Уран, би трябвало да има ново начало в дъжавното управление, да се извърши ротацията  :)

Новолунието е съвпад със Слънцето на моя внук и опозиция с Луната , квадрат Сатурн (има тао в натала между Сатурн и светилата)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #3 -: Март 01, 2024, 06:10:55 pm »
Акрукс, в кои домове са Светилата при внука и с оглед особената ситуация с бащата, по кой дом го определяш четвърти или десети бащата?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #4 -: Март 02, 2024, 05:42:34 am »
Акрукс, в кои домове са Светилата при внука и с оглед особената ситуация с бащата, по кой дом го определяш четвърти или десети бащата?
Слънце в 11д, майка му и баща му също са със Слънце в 11д. , а бащата е звездичка от август 22-ра  :(

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #5 -: Март 02, 2024, 10:05:06 am »
Акрукс, в кои домове са Светилата при внука и с оглед особената ситуация с бащата, по кой дом го определяш четвърти или десети бащата?
Слънце в 11д, майка му и баща му също са със Слънце в 11д. , а бащата е звездичка от август 22-ра  :(
Да,свеъл му път ,знам,затова питам. Може и 4/10 дом да идват целознаково. Имах предвид кой родител по кой дом смятш.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #6 -: Март 02, 2024, 11:41:37 pm »
Имах предвид кой родител по кой дом смяташ.
Бащата по 4д. и по Слънцето, натално Слънце У4 в 11д (производен 8-ми от 4-ти)
В годината когато почина, Слънце съвпад Нептун и Юпитер в соларен 8д. , Уран на соларен МС, Сатурн на сол. ДС, а когато се разболя и му откриха тумора сол. 8д в 4д.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #7 -: Март 03, 2024, 12:00:49 am »
Благодаря Акрукс, аз все още не мога да свикна да гледам бащата по 4-ти дом. Иначе за пореден път чувам за малефик в 7ми в солара.Много ударна инкарнация е избрало детето с това тао.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #8 -: Март 03, 2024, 12:43:16 am »
Благодаря Акрукс, аз все още не мога да свикна да гледам бащата по 4-ти дом. Иначе за пореден път чувам за малефик в 7ми в солара.Много ударна инкарнация е избрало детето с това тао.
Тао-квадрати около мен да искаш - баща ми, мъжа ми, малката дъщеря, сега внука, братовчедката, нейния мъж, а майка имаше голям квадрат или кръст – Уран Овен 23°32' , Плутон Рак 24° , Юпитер Везни 19°42' , Марс Козирог 24° ::)
Имам и приятелка от миналото с кръст във фиксирани знаци Слънце– Луна/Нептун – Марс – Сатурн , която е психиатър, преподавател и писател в Швейцария, първият роман е голямо плюене по баща ѝ, че я тормозел от малка да учи немски, но сега на този език пише, следващите романи ги пише директно на немски, първия на български, а после преведе и издаде на немски. Тау-квадратите са по-борбени, може да им е трудно на моменти, но "който се мъчи се пъчи"

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #9 -: Март 03, 2024, 09:53:55 am »
Така е по-борбени може да станат ,но по-трудно от каре на Сатурн към светилата,по моята скала няма.А снощи провокирана от медийни спекулации дали е жива принцесата на Уелс,Кейт Мидълтън погледнах картата ѝ , също е с каре Светила/Сатурн. В момента тр.Сатурн ѝ е на к8 ,вероятно са наистина по-сериозни нещата около болестта ѝ.Сатурн е диспозитор на Слънцето ,което е на К6.През 8 дом в Риби сега транзитира Меркурий, може да излезе инфо или дезинформоцията да продължи.Но скоро ще има затъмнение в квадрат със Светилата ѝ ,нод.ос е вече в близък градус до дях.Тогава сигурно ще разкрият естеството на заболяването.Слагам карта, на който му е интересно,да разгледа. пс: става все по-интересно,на рожденният си ден  тази година/42/,ден преди новолунието в/у Слънцето ѝ , е влязла в профекция на Сатурн! На 4/10/2023 затъмнение точно ву Сатурна ѝ...Дописвам,щото нямам време,още не съм стигнала до др.техники.
« Последна редакция: Март 03, 2024, 10:56:27 am от Ребека »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #10 -: Март 03, 2024, 10:10:08 am »
Сега ,като погледнах, на 4/10/2023  е имало Затъмнение в 21* Везни,баш върху Сатурна ѝ. На 11/01/2024 новолуние върху Слънцето ѝ.Много интересно.
« Последна редакция: Март 03, 2024, 10:14:22 am от Ребека »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #11 -: Март 03, 2024, 11:03:01 am »
Кейт Мидълтън е родена и на лунно затъмнение, освен всичко друго, а Уилям на слънчево.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #12 -: Март 04, 2024, 06:13:38 pm »
А снощи провокирана от медийни спекулации дали е жива принцесата на Уелс,Кейт Мидълтън погледнах картата ѝ , също е с каре Светила/Сатурн. В момента тр.Сатурн ѝ е на к8 ,вероятно са наистина по-сериозни нещата около болестта ѝ.Сатурн е диспозитор на Слънцето ,което е на К6.През 8 дом в Риби сега транзитира Меркурий, може да излезе инфо или дезинформоцията да продължи.Но скоро ще има затъмнение в квадрат със Светилата ѝ ,нод.ос е вече в близък градус до дях.Тогава сигурно ще разкрият естеството на заболяването.Слагам карта, на който му е интересно,да разгледа. пс: става все по-интересно,на рожденният си ден  тази година/42/,ден преди новолунието в/у Слънцето ѝ , е влязла в профекция на Сатурн! На 4/10/2023 затъмнение точно ву Сатурна ѝ...Дописвам,щото нямам време,още не съм стигнала до др.техники.
Сатурн в 8д. не е толкова опасен, колкото транзита на Плутон в 6д. Сатурн показва старо заболяване, хроничност, но засега е добре, има изявление от двора, че до Великден трябва да си почива и да се възстановява, затова не присъства на светски събития. 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #13 -: Март 04, 2024, 09:28:44 pm »
Новолуние в 10 дом,диспозиторът в 12.Ще има активност,видимост.Асц в близнаци,Меркурий в Овен-ще ни информират,съобщят новина.Ветрове.Промяна.Някой ще се извиси.Плутон на к9 е интересен,да проследим какво ще последва там-съдебна власт,чужденци,църква,закони,висши учебни заведения и т.н.
Венера е в последни градуси на водолей-ще приключи тема по домовете ,които управлява.
Новата Луна е близо до съвпад с Нептун.Мъгла.Панаир на суетата.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние в знак Риби
« Отговор #14 -: Март 04, 2024, 09:33:04 pm »
При мен новолунието попада в 11 дом,квадрат с нат.Луна в 1ви.