Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 238316 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1500 -: Август 16, 2022, 07:28:29 pm »
Веско,мисля си,че майка ти ще се оправи.Тоест,няма да има смърт,защото "оправянето "в хорар не зная по кой дом е.Представена е от Сатурн,силен,на трон,но ретрограден,мисля някакви стари неща,хронични.Слънцето е в нейн 8ми дом и ще направи опозиция със Сатурн,нейния сигнификатор.Няма операция,няма смърт.Уплашена е .Луната на к2 нейно-гърло,шия,хормони и т.н.Трябва да пие някакви лекарства.Може да са и бъркали в хранопровода и това да е причинило стрес.Повръщане.По 2ри дом-глас,гласни струни,заболявания също.Хашимото примерно.Течност,слуз,гной.Сливици.
Успокоявай я,страхлива е.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1501 -: Август 16, 2022, 08:01:30 pm »
Явно за толкова дни е била пътеката, по която са я приели... Нямам думи. Може би след ден, два у вас ще предложат отново да влезе в болница, но по друга пътека... :(

За гастро неща в Пловдив - https://kaspela.com/team-member/doc-d-r-vladimir-andonov-d-m/ Не знам каква е цената на консултация, работят с НЗОК. При постъпване в болница изискват потребителска такса от 50 лв. в Каспела. Или този от по-младите - https://kaspela.com/team-member/d-r-daniel-doikov-dm/
И тук - http://www.eurohospital.bg/dkc/gastroenterology Нямам представа как стоят нещата със заплащането.
Може да има и други добри в тази област в града, но не ги знам.

Жената има ли изобщо някаква поставена диагноза до момента, която да са ти казали и каква е?!
Щом са правили ехография би следвало да са изследвали черен дроб, жлъчка... Лабораторните изследвания - отклонения? Нали минават на визитации - какво казват за състоянието ѝ?
Говори и с GP, какво ще те посъветва. Тъй като е запознат със състоянието на майка ти. Питай го за направление отново и пробвай при някой друг д-р за консултация. Ако не се чувства изобщо добре, да я прегледа интернист и да прецени какви изследвания да се пуснат, и към кое ВО да бъде насочена.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1502 -: Август 17, 2022, 12:33:34 am »
Благодаря ви много!
Прави ли се пълна кръвна картина, както и рентген и ехограф, но казаха че не са открили нищо лошо, освен че била силно обезводнена. Не мисля, че са полагали кой знае какви грижи за нея и заради това и в това състояние според мен. А пък аз я закарах там точно защото нейното джипи не искаше да и обърне достатъчно внимание и да я насочи към друг специалист.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1503 -: Август 17, 2022, 08:12:12 am »
Веселин,в хорара,Юпитер е в нейн 4ти дом,бенефик.Засега положението не е критично.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1504 -: Август 17, 2022, 08:32:11 am »
Няма я вече моята майчица  :'( :'( :'(
« Последна редакция: Август 17, 2022, 12:00:03 pm от Veselin »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1505 -: Август 17, 2022, 08:44:57 am »
Ех,  Весоооо
Кураж!
Бъди много силен,  бъди разумен!
Сега,  когато оставаш сам, не се поддавай,  не се огъвай,   мисли рационално,  логично,  бъди си най-здравия гръб и опора на самия себе си,  войн!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1506 -: Август 17, 2022, 09:11:27 am »
Веселин, много съжалявам, най-искрено ти съчувствам!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1507 -: Август 17, 2022, 11:51:41 am »
Веско,нямам думи..Много съжалявам и ми е мъчно за тебе. :'(

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1508 -: Август 17, 2022, 12:00:26 pm »
Направо не мога да повярвам за случилото се!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1509 -: Август 17, 2022, 12:35:24 pm »
А уж щяха да я изпишат днес..Може наистина да се е ударила и жегите да да са обострили ситуацията.Веско,може би още след брат ти,а после и баща ти,тя е вървяла по този път,загубила стимула за живот. Дано сега открие утеха.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1510 -: Август 17, 2022, 12:48:14 pm »
Ама нали уж всички изследвания били наред, нищо и нямало на жената... Тия по болниците, медицинския персонал са такива нищожества, нямам думи.
Всички хора сме се превърнали в чудовища. Себични, само влюбени, егоисти, все едно ще живеем с орлите.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1511 -: Август 17, 2022, 01:29:31 pm »
Ама нали уж всички изследвания били наред, нищо и нямало на жената... Тия по болниците, медицинския персонал са такива нищожества, нямам думи.
Всички хора сме се превърнали в чудовища. Себични, само влюбени, егоисти, все едно ще живеем с орлите.

Емоцията не е добър приятел на преценката. Моментът е за тишина.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1512 -: Август 17, 2022, 02:24:25 pm »
Уф... Веско, моите съболезнования!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1513 -: Август 17, 2022, 04:31:40 pm »
Докторите дори не ми дават да я видя, чак на погребението утре казаха, че ще може.  :'(

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1514 -: Август 17, 2022, 04:42:31 pm »
Veselin, ти получи ли епикриза или констатация за кончината на майка ти от лекуващия лекар ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“