Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 239233 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1275 -: Септември 07, 2019, 07:51:11 pm »
Романтика, не ми се ще да се изказвам по хорара. Надявам се да отразява твоите страхове. Квадрата, макар и леко отминал, на Меркурий с Юпитер, предстоящ на Марс с Юпитер, квадрат Луна - Венера са аспекти в посока здравето й да остане разклатено и изискващо действия.
Напрегнатите аспекти може да отразяват интензивност на внимание и действия по отношение на здравето й.

По наталната карта: Дирекционен Сатурн в съвпад с натален Юпитер и прогресивна Луна в съвпад нат. Слънце, а и други аспекти, като Марс - Плутон и Уран - Венера, говорят за криза.

п.п.Не трябва да отказва инсулина.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1276 -: Септември 07, 2019, 08:06:55 pm »
Здравейте,

Въпросът е на снимката. Назовала съм жената по име. Състоянието й е критично  :(  :(  :(

Благодаря!
ще се възстанови, в смисъл "ще прескочи трапа", но не напълно.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1277 -: Септември 08, 2019, 05:51:33 am »
От няколко дни е с висока Т, отпадналост, болки, стомашни проблеми. Лекарите предполагат, че е вирус. За мен това си е инфекция от раните и нещата ми се струват, че отиват към сепсис. Била отказала поставянето на инсулин.
Вирус е, пет дни бях с температура и стомашни проблеми през настоящата седмица. Набори сме с жената, но аз съм пълнолунна, тя Новолунна Везна,  Марс при нея е с повече градуси, при мен е в точен съвпад с Нептун в Скорпион, и домово планетите са разположени различно, освен това диспозиторът на Слънце- Венера, при мен е в собствен знак и дом, а при нея заточен в Скорпион. При нея Венера е диспозитор и на знака, в който е Меркурий и на Луната, която е у-л на хороскопа.
Общото е, че Новолунието в Дева от 30 август, което беше съвпад с Марс в Дева, съвпада с нашия Уран- при мен У6 в 12д, при нея У8, та затова сме с чревен вирус и температура, часове преди точната лунация ме порази, но вече мина.
« Последна редакция: Септември 08, 2019, 06:12:41 am от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1278 -: Септември 08, 2019, 06:25:03 am »
Сърдечна интервенция(оправдан ли е риска) или само терапия с лекарства?   :017:
Не трябва ли лекарите да преценят? Не пишеш за кого питаш,  за да се определи сигнификатора на човека с интервенцията- какъв ти се пада на тебе? Въпроси не се задават с "или". Гледан по 7д, като назован по име, макар че не си го назовала, лечението включва интервенция с модерна апаратура.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1279 -: Септември 08, 2019, 07:35:50 am »
1л, ед.ч. За мен е. Аз съм кверента. Сполучлива ли би била операция, интервенция, инвазивна процедура на сърдечната област?
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1280 -: Септември 08, 2019, 12:18:10 pm »
1л, ед.ч. За мен е. Аз съм кверента. Сполучлива ли би била операция, интервенция, инвазивна процедура на сърдечната област?
Принципно да, но Луната в начален градус, АС ранен, че докато "узрее" въпросът, може да се окаже излишен, обстоятелствата около него да са променени. На първо време се погрижи за душевното състояние, емоционални проблеми с партньора не ти се отразяват добре- имаш силата да владееш положението и воля да продължиш напред по твоя си начин- отсрещната страна трябва да се съобразява с теб, а не обратното.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1281 -: Септември 08, 2019, 05:52:04 pm »
Тук не трябва ли да се гледа Слънцето/Лъв? У8 дом е и в самия 8- дом съвпад с Марс(хирургия), квадрат Юпитер и опозиция Нептун. На мен не ми изглежда много приветливо.  Юпитер крие нещо в 12- дом, тежки аспекти. :017:
« Последна редакция: Септември 08, 2019, 05:56:24 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1282 -: Септември 08, 2019, 06:24:31 pm »
Тук не трябва ли да се гледа Слънцето/Лъв? У8 дом е и в самия 8- дом съвпад с Марс(хирургия),
това гледах, отнася се добре към У1- хармоничен аспект са

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1283 -: Септември 08, 2019, 09:15:01 pm »
Давам обратна връзка по здравния хорар, който пуснах преди 2 дни.

Жената е починала рано сутринта (около 5 часа) на 6.09, а аз съм пуснала картата в 15:22ч. същия ден. Не е била на болница.
Родителите ми са скрили от мен, тъй като бях няколко дни на море и едва днес се прибрах.

Тя сама се е предала и отказала от живота - последната 1 седмица не си е поставяла ежедневната доза инсулин и от доста време е поддържала температура около 38гр., приемала е доста силни успокоителни. Били са извикали лекари, но всеки един от тях е прехвърлял вината в другия и е предписвал нови лекарства :(

Беше вярващ човек, оптимист, въпреки всичко и ми е доста странно нейното решение да се предаде по този начин... Много ми е мъчно :( :( :(

Мир на душата и вечна светлина по пътя ѝ!
« Последна редакция: Септември 08, 2019, 09:19:46 pm от romantica »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1284 -: Септември 08, 2019, 11:15:31 pm »
Романтика, много е тъжно, с две седмици само е по-млада от мен  :(
Поне бяхме категорични всички коментирали, че няма да се възстанови.
У1в разходящ хармоничен аспект с У8- написах, че е прескочила трапа, а тя влязла...
Този диабет какъв е бил- придобит на по-късна възраст или от по-млада е имала?
Да почива в мир, а на теб съболезнования!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1285 -: Септември 09, 2019, 08:48:57 am »
Романтика, съболезнования! Да почива в мир!

Хорарът ми изхлежда категоричен, докато по натал бих предположила просто здравословни проблеми, но не и такъв изход.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1286 -: Септември 09, 2019, 12:18:39 pm »
Този диабет какъв е бил- придобит на по-късна възраст или от по-млада е имала?

Тя твърдеше, че се е появил след неочакваната загуба на сестра ѝ преди 13г. След което тя се отдаде да отгледа своите племенници. Няма свое семейство. Преди около 10г. се запозна с мъж по и-нет, но този излезе негодник, защото е поддържал връзка с различни жени.

Разбрах, че е спазвала от година и някаква високо-мазнинна диета, за мен е противопоказно - У6 Юпитер в опозиция с Луната, по-скоро това ще даде невъзможност на усвояване на мазнините.

Според мен тя е натрупала доста разочарование и се е почувствала без изход, затова така е действала.

Аз на 7 срещу 8 септември имах много странен сън.
Сънувах как до някакво море/река се доближава голям сив хеликоптер. Отвори се някаква врата/прозорец и влезе нещо - прозрачно на пръв поглед (като движеш се облак), но с ясни очертания. Промъкна се вътре и придоби образ на човек, но като безплътен. Не успях да позная кой е, защото веднаха хеликоптерът се отдалечи. И от известна височина се отвори пилотската врата - там видях човек с тъмно чуплива коса (не можех да разбера мъж ли е или жена), който ми се усмихна, облечен в строг сив костюм и с много искрящо бели ръкавици. Помаха ми и хеликоптерът изчезна.
Все едно Архангел Михаил е дошъл да прибере нечия душа, такова усещане имах след събуждане...

PS. После ще изтрия публикацията, за да не разводнявам темата.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1287 -: Септември 09, 2019, 02:34:48 pm »
Съболезнования, може да е усещала, че не е само диабет, за да се откаже така...

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1288 -: Октомври 20, 2019, 07:00:38 pm »
Кучето ни е много старо и има злокачествено образувание с множество разсейки в белите дробове и трябва да решим дали да го подложим на операция. Назовала съм го по име.
Луната е в неговия 8 дом, моя У е на К6 - много ми е притеснено да не вземем грешно решение. Той е в клиника от няколко дни и може би това показва негов У1,6 на К12, но е и в заточение. У12 Венера в 12 дом и тя в заточение. Сходящ квадрат на У1 с У4, последния аспект на Луната е квадрат със Слънце - мисля, че картата е категорична, че не би издържал операция, но и от друга страна положението му е достатъчно тежко и може би и без нея скоро ще си отиде - поне така ми се виждат на мен нещата в картата. Юпитер е точно срещу К8, на трон. Но досега имам наблюдение, че планети на трон или в екзалтация не носят особено добри неща. А и Юпитер носи освобождаване.
Мислите ли, че се самонавивам или наистина не би понесъл упойката?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1289 -: Октомври 20, 2019, 11:17:03 pm »
На каква възраст е и каква порода?