Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 239236 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1320 -: Май 04, 2020, 06:31:25 pm »
Въпросът задавам аз.Х е позната ,която е планувала операция на крак за този месец.Назовах я по име.
А кога е планувана, преди извънредното положение ли, защото плановите прегледи/операции са изтеглени напред във времето. Първо тези от март, април и т.н. Иначе да, ще я оперират, но може да не е точно сега. А за какво е операцията- вените или прасците?
Да,преди извънредното положение трябваше да я оперират,но отложиха за май месец.Сухожилия ,връзки ..падна със ски.Казали са за 7.05.,но като гледам Лунара и не съм сигурна......
« Последна редакция: Май 04, 2020, 06:33:43 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1321 -: Май 05, 2020, 03:27:11 pm »
Въпросът задавам аз.Х е позната ,която е планувала операция на крак за този месец.Назовах я по име.
Вероятно ще я оперират на 7.05. както са казали.....Плутон у8ят дом на Х ще направи съвпад с Юпитер у9,у12 домове,тесни специалисти и болничен престой.Луната е сх.аспект опозиция с асц.и Хирон след 3 еден.време, и тригон с Марс у1,у8 дом.
Все пак,странно,че последният аспект на Луната е квдрат с Плутон и тригон с Марс(и двете планети управляват 8 ят и дом)
« Последна редакция: Май 05, 2020, 03:33:38 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1322 -: Май 05, 2020, 05:23:06 pm »
Вероятно ще я оперират на 7.05. както са казали.....Плутон у8ят дом на Х ще направи съвпад с Юпитер у9,у12 домове,тесни специалисти и болничен престой.Луната е сх.аспект опозиция с асц.и Хирон след 3 еден.време, и тригон с Марс у1,у8 дом.
Все пак,странно,че последният аспект на Луната е квдрат с Плутон и тригон с Марс(и двете планети управляват 8 ят и дом)
Плутон е по-бавната планета, няма как да направи съвпад с Юпитер  :) Юпитер е в разходящ съвпад с Плутон, а последният аспект на Луната е квадрат с Юпитер, затова написах, че може и да не е точно сега или поне крайният резултат няма да е удовлетворяващ- Юпитер У9, по 9д е лекар специалист и производен 4-ти от 6-ти, крайното развитие на въпрос за здравето
« Последна редакция: Май 05, 2020, 05:24:48 pm от akruks »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1323 -: Май 06, 2020, 07:22:00 am »
Вероятно ще я оперират на 7.05. както са казали.....Плутон у8ят дом на Х ще направи съвпад с Юпитер у9,у12 домове,тесни специалисти и болничен престой.Луната е сх.аспект опозиция с асц.и Хирон след 3 еден.време, и тригон с Марс у1,у8 дом.
Все пак,странно,че последният аспект на Луната е квдрат с Плутон и тригон с Марс(и двете планети управляват 8 ят и дом)
Плутон е по-бавната планета, няма как да направи съвпад с Юпитер :) Юпитер е в разходящ съвпад с Плутон, а последният аспект на Луната е квадрат с Юпитер, затова написах, че може и да не е точно сега или поне крайният резултат няма да е удовлетворяващ- Юпитер У9, по 9д е лекар специалист и производен 4-ти от 6-ти, крайното развитие на въпрос за здравето
Акрукс,надявам се скоро да дам обратна връзка.Благодаря.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1324 -: Май 10, 2020, 10:54:34 pm »
Сигурно е късно, но “не”-за упражнение

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1325 -: Май 11, 2020, 05:13:23 am »
Сигурно е късно, но “не”-за упражнение
Папи,това НЕ по мойта карта,нали?
Момичето ми е познато,още не ми е звъннала да ме информира.Ще изчакам още малко и ще я питам.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1326 -: Май 11, 2020, 04:04:52 pm »
ОВ по хорара. Днес не се с държах и писах на момичето. Оперирали са я на 07.05.В момента се раздвижва, каза ми, че доста я боли. Ще остане в болница до сряда.
Въпросът ми беше "Ще операрат ли Х този месец?". Х е моя позната, младо момиче, пострада при каране на ски, но поради наложените ограничения, не я оперираха веднага. Тя ми каза, че ще я оперират и аз разгледах Лунара, но не бях много сигурна и затова сама си за дадох въпроса.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1327 -: Май 11, 2020, 07:43:04 pm »
ОВ по хорара. Днес не се с държах и писах на момичето. Оперирали са я на 07.05.В момента се раздвижва, каза ми, че доста я боли. Ще остане в болница до сряда.
Въпросът ми беше "Ще операрат ли Х този месец?". Х е моя позната, младо момиче, пострада при каране на ски, но поради наложените ограничения, не я оперираха веднага. Тя ми каза, че ще я оперират и аз разгледах Лунара, но не бях много сигурна и затова сама си за дадох въпроса.
  Дано се възстанови бързо. Луната е в сходящ хармоничен аспект с Марс У1, У8 за Х. , само този квадрат с Плутон У8 и накрая с Юпитер  ::)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1328 -: Май 11, 2020, 11:06:31 pm »
Сигурно е късно, но “не”-за упражнение
Папи,това НЕ по мойта карта,нали?
Момичето ми е познато,още не ми е звъннала да ме информира.Ще изчакам още малко и ще я питам.

Да, по твоята
Дано да се оправи бързо

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1329 -: Юли 02, 2020, 11:59:14 pm »
Има ли му нещо на котаракът ми или е старческа дименция и ме побърква? От края на февруари се научи да миаучи като луд и не спира. Кастриран е отдавна, не е разгонен. Да го водя ли на ветеринар? Има хронични заболявания, но симптоми не проявява по тях, освен по ЦНС, която е засегната.Ще погледна пак зъбите. Не е злобен добричък е, бях му набрала. Душичка си е още, но нещо не му е наред!

Днес изкъпах котаракът ми и видях голямо червено топче с черно връхче задухото му. На пипане е твърдо и изглежда не е болезнено. Не знам от кога е, но вероятнопри прегледа ще се разбере. Дано се открие точния проблем и това да е от скоро.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

kalina_1986

  • Гост
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1330 -: Юли 03, 2020, 07:03:36 am »
Пробвах с Шуслерови соли, но нищо не помага. Нямам от тези на Бах, евентуално ще купя. Благодаря ти Романтика!  :-*

Няколко пъти проверих и нищо му няма на зъбите, нещо друго ще да е.

Има проблем с черен дроб и висока кръвна захар, но няма цироза или диабет. Храни се с висок клас ветеринарна храна от година и половина. От тогава състоянието му се подобри. Но от февруари се е побъркал, станал като "свекървище". Двамата с брат ми искаме да го бием чак, това на шега.  ;D Не че няколко поредни сутрини не му хвърлих чехъл, но това си го заслужи.Станал е ужасно нахален и не мога да си върша работата. Това е притеснително. Не знам какво му е? Може да е лиготия? Толкова се е очовечил, че вече не ми е ясно как да се държа с него. Издава същите звуци като мен, имитира ме, дъртанян е.
Котаракът има ли проблем със зрението или слуха? Съмнява ме това неговото да е просто лиготия. Животните се държат така когато сетивата им не функционират добре. Другото, което ме съмнява е проблем с мозъка. Относно топчето-кърлеж?

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1331 -: Юли 03, 2020, 04:23:15 pm »
Не,няма такива проблеми, но има засегната ЦНС от токсоплазмоза, но вече е хроничен проблем и единствено с подходяща диета може да се поддържа. Утре сме пак на ветеринар да му пусне кръвни изследвания, бъбреците на пипане са му леко увеличени. Засега нищо друго не мога да кажа.

Днес вече има резултати от излседванията и проблемът му е с черния дроб. Вече ще се храни само с Hepatic и няколко дена ще е на витамини. Взех му и добавка за ч. дроб. Бучката била подкожна, дано спадне от само себе си, защото няма как да я режат.
« Последна редакция: Юли 04, 2020, 02:02:23 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1332 -: Юли 09, 2020, 11:35:40 pm »
Днес мой близък беше на ЯМР и му откриха доброкачествен тумор в главата. Казали са, че трябва да се оперира. Научих за това по обяд, а по-късно докато му гледах детето на детската площадка пред блока ми изникна въпроса: Й. ще се оправи ли?
Благодаря на всеки, който сподели своето виждане по хорара!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1333 -: Юли 09, 2020, 11:55:30 pm »
Предстои тригон на Луната със Слънцето, както и секстили на Луната със Сатурн и сд планети в 8му дом. Ще се оправи след операция, като отстранят тумора, за да не засяга различни центрове в мозъка .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1334 -: Юли 10, 2020, 10:33:30 am »
Предстои тригон на Луната със Слънцето, както и секстили на Луната със Сатурн и сд планети в 8му дом. Ще се оправи след операция, като отстранят тумора, за да не засяга различни центрове в мозъка .
Благодаря! Притеснява ме това, че са ретрогеадни планетите в 8д и да няма връщане към същото положение.