Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 239962 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1350 -: Юли 29, 2020, 01:00:08 am »
Да ,аз бях почитател на естествено растящтата дрога  ;D сега им пържат мозъците, нищо шаманско няма в тях.. ;D  разбира се, че помислих и за форма на обладаване  ;) все пак съм си екзорсист по призвание, но малък процент от шизофрениите са действително завладени от астрални същности. То ще излезем страшна комбина- аз с иконите- тя с демоните ..Смях, ама не ми е ..всъщност ми е притеснено доста ,дори днес по грешка изтрих цялата си вчерашна работа от компютъра -дорева ми се, но няма как да не ми се отрази, сцените на балкона се разиграват на по-малко от метър от прозорица на стаята ми .

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1351 -: Юли 29, 2020, 01:17:07 am »
Гадничко е да, дано скоро приключи!  :o И аз нямаше да съм на себе си от такива сцени.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1352 -: Юли 29, 2020, 01:44:43 am »
Не знам да е имала, живеем врата до врата ,но аз не съм се интересувала от живота на съседите в детайли .Може аз да прозвуча луда ,че ми трябваха двайсетина години, да запомня лицето на баща й, а кажи речи и нейното.. Не e имала екстравагантно или демонстративно поведение или вид , сто процента нормално момиче. Има няколко стресови моменти напоследък, но не бих ги определила, като свръх -много хора изживяваме сто пъти по-тежки периоди и не мръдваме. Беше ми за пример и то уважителен, за добър селски ген, ама на-даде фира, а такива неща се пазят в тайна от семействата, дори и да е имало нещо . Чета и много бих искала да е следствие на амфетамини или да е единичен шизофренен пристъп, ама надали ..Живяла съм близо до човек с пароидна шизофрения и се изплаших, като разбрах какви ги е вършила последните 4-5 дни . Многоо е гадно това, много, няма оправяне, не разбирам много от амфетамини, ама не вярвам да припокриват 5 дни шизо симптоми, че и да не си сменя дрехи и къпе -баш симптоми на болестта ,както и параноидно местене и пътуване на незнайни места из града с таксита . Взимала съм няколко вида дроги, но никога не съм ставала така луда ,нейният поглед си беше на луд човек.

това тази девойка ли го е правила?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1353 -: Юли 29, 2020, 10:35:19 am »
Да, както стояла и зачезвала нанякъде ,имах познат, който при първият пристъп е сменял самолети ,автобуси ,държави, да заличи следите от убийците вероятно..

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1354 -: Юли 29, 2020, 01:34:20 pm »
X. назована по име ,параноидна шизофрения ли е отключила? Х. ми е съседка -младо момиче ,допреди дни -съвсем нормално, но от петък  повтаря на всички, че майка и ще я убие, крещи за убийство по терасата, не се къпе и преоблича -ужас ..Постоянно лекари и полиция .Много съм разстроена и притеснена, защото показва симптоми на отключена шизофрения. Днес я прибраха в болницата и е въпрос на време близките и да разберат ужасната диагноза .Дано ,доно да бъркам и да не е това, а просто някакъв маниен период .не ми е удобно да питам за датата на раждане сега, не е наркоманка ,завърши  университет , напълно средностатистически, стандaртно момиче . Нейният сигнификатор, а и на ума Меркурий е в невероятна конфигурация -не знам какво да мисля .
Да, с включен везни... в неин 1ви...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1355 -: Юли 29, 2020, 06:45:24 pm »
Ребека, у на часа е Марс, а Юпитер е у АСЦ, не са с една природа. Юпитер в Козирог, Марс в Овен не са и в един и същи триплицитет, прието в такива ситуации да не са дава отговор. Между теб Юпитер и Х. има опозиция,  максимално си отдалечена от това, какво всъщност се случва с Х. Луна в твой 8 ми дом, Скорпион, с разходящ тригон От Меркурий, разходящ секстил Юпитер и предстоящ със Сатурн- ти прецени какво всъщност те вълнува. Има възможност за това, което детективстваш, да е така, и да се подкрепа твояра версия,   секстила подкрепя това, но пък е и слаб аспект, за да е сигурно. Има минало тази история.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1356 -: Юли 29, 2020, 09:35:49 pm »
Може и да има, но такива истории от миналото се крият много сериозно от всяко семейство. Относно детективстването-НЕ това е някак обидно .Рени ,искрено се притеснявам, мисля и съчувствам на тези хора .Тяхната драма и болка е почти в нашият дом .Тук си беезкрайно далеч-най-искрено от душата си съм съпричастна в болката им.
« Последна редакция: Юли 31, 2020, 12:07:47 pm от Ребека »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1357 -: Юли 29, 2020, 09:54:12 pm »
Вероятно това е казус, по който няма да мога да дам обратна връзка, поради деликтноста на естеството, което винаги е от най- скритите черепи в семейните ракли. Вероятно тук ще' дедективствам' след време 'по вторични признаци ,защото познавам типичната вдървеност на приемащите лекарства шизофреници и поведенчески характеристики. Дано да не е това и им се размине тази горчива чаша. Ако мога ще дам обратна връзка след време.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1358 -: Юли 29, 2020, 10:14:49 pm »
Да, както стояла и зачезвала нанякъде ,имах познат, който при първият пристъп е сменял самолети ,автобуси ,държави, да заличи следите от убийците вероятно..

А не е ли възможно да е станала дилър и затова да обикаля така с таксита, че и консуматор вече?  ??? Или както е модерно да е станала на повикване, ако е хубавка. Често се случва в проблемни семейства. И все пак щеше даима разни сухове вече, ако е това.
« Последна редакция: Юли 29, 2020, 10:24:25 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1359 -: Юли 29, 2020, 10:33:47 pm »
Не ,не е проблемно семейство, тя дори и някога да е пробвала нещо, не е наркоман -не мога да се заблудя тук, надушвам ги отдалеч. Съвсем не е хубавка, в смисъл, не че не е, но доста e набита и пълничка .Ходила е и при роднини през нощта да се жалва от опитите за убийство .Тези синтетичните наркотици наистина са в състояние да отключат подобно заболяване, дори от едно-две взимания и доколкото знам, вече има доста случаи. Не знам, не от този тип клубни ,парти мадами, които така се забавляват -напротив скромно, обикновено момиче  -млада жена де .

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1360 -: Юли 29, 2020, 10:34:49 pm »
Беки, дистанцирай се доколкото ти е възможно от ситуацията... Съхрани се!

На 3-4 метра от моята стая, е къщата на съседите. Жената е с психотично р-во от години, живее сама и е близка на родителите ми, а и на мен. В момента е в тежък депресивен епизод с налудни мисли и пр. Положението е сериозно. Има роднини, които нехаят и не осъзнават сериозността, при опит да им се обясни веднага "скачат" и обиждат...
Аз съм сензитивна и я усещам... Преди, когато беше в маниен епизод съм се събуждала внезапно през нощта и съм я виждала да обикаля из улицата, скачала е през оградата и е нахълтвала в нас, за да ме търси да ходим на бар в 04.00 am, звъняла е по нощите да чакаме някакви хора и т.н.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1361 -: Юли 29, 2020, 10:41:48 pm »
Ами да ,с времето Романтике ще стане, но съм прекалено емпатична и  полепва всяка болка по мен .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1362 -: Юли 29, 2020, 11:00:13 pm »
Ребека, мисля, че не разчете правилно коментара ми, но може и аз да не съм била ясна. Нищо. Може някой ден да дадеш обратна връзка.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1363 -: Юли 29, 2020, 11:06:03 pm »
Рени, може и да не съм правилно, помислих го и го прочетох пак, още, като го казах  ;)  Много ми е разнопосочно в главата, опитвам се да нося по две, три дини ,ама накрая всичко ми е полу от бързане и липса на достатъчно концентрация. Извинявай ,ако си хвърлила труда напразно  :-*

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1364 -: Юли 29, 2020, 11:12:03 pm »
Ребека,  емоционално силно си се ангажирала със споделената ситуация, адекватна реакция.  :-*
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“